رفتن به نوشته‌ها

AuthorDigital از معامله 5.5 میلیون دلاری و همکاری استراتژیک با Super! com برای راه اندازی استودیوی توسعه IP خلاقانه Adept خبر داد

SEATTLE، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – نویسندهدیجیتال ، یک شرکت بازی مستقل که توسط شرکت تأسیس شده است سرنا و جیسون رابر با بیل روپرامروز اعلام کرد ایجاد استودیوی توسعه IP جدید Adept Games (www.adept.games)؛ پروژه جدید در مشارکت سرمایه گذاری استراتژیک با Super! com (www.super.com)، بین المللی 50 میلیون دلار صندوق بازی تخصصی AUM.

آ 5.5 میلیون دلار معامله به Super! com کمک خواهد کرد تا موقعیت خود را در بازار ایالات متحده تقویت کند ، در حالی که نویسندهدیجیتال رویکرد بینایی خود را با هم ادغام ایده ها ، فناوری و طراحی در محصولات پیشرفته Adept Games برای بازیکنان در سراسر جهان پیاده سازی خواهد کرد.

بیل روپر، که به ایجاد برخی از عناوین پرفروش صنعت بازی کمک کرده است ، Adept Games را به عنوان رئیس اصلی خلاق (CCO) در ایجاد و طراحی یک حق رای دادن جدید و اصلی راهنمایی می کند. سرنا رابر تیم را به عنوان مدیر ارشد اجرایی (مدیر عامل) نگهبان مردم هدایت می کند و برای ایجاد تیم های موفق بسیار مهم است. جیسون رابر به عنوان مدیر ارشد محصول (CPO) به گروه کمک می کند تا قول اتصال بازیکنان و ساخت بازی های سرگرم کننده را به شما تحویل دهند. اصول هدایت ، نگهبانی و خدمت به تیم از ارزش های اصلی رهبری شرکت است.

اولگ سامبیکین ، نیکیتا ولادیمیروف، نیکولای بوندارنکوو آنا گریگوریوا اعضای اصلی تیم Super! com هستند ، همه جانبازان صنعت بازی های ویدیویی که قبلاً در پروژه هایی مانند 4Game (Lineage2) و GameNet (Black Desert Online) شرکت داشتند.

بیل گفت: “ما چند ماه گذشته را برای جمع آوری هسته اصلی یک شرکت بازی سازی کهنه کار گذرانده ایم.” “بسیاری از ما پیش از این چندین بار با یکدیگر همکاری کرده ایم ، بنابراین این مثل این است که ما یک گروه عالی را به عقب برگردیم. ما همچنین هیجان زده هستیم که از طیف گسترده ای از صداهای جدید و جوان استقبال کرده و یاد می گیریم. مکانی برای تسریع در طراحی و توسعه و در حالی که به دنبال چند نفر عالی دیگر برای دور زدن شرکت هستید. “

جیسون اضافه کرد: “ما نام” Adept Games “را انتخاب کردیم زیرا می خواستیم چقدر تیم با استعداد در انجام کارهایی که کار ساده ای نیست – انتقال ایده ها ، فناوری و هنر را به تفریح ​​تبدیل کند.” “این تیم به طور متوسط ​​20 سال تجربه صنعت بازی دارد. همه از سابقه خود می توانند کمک کنند. آدپت ها هم از بزرگترین موفقیت ها و هم دردناکترین شکست هایشان یاد می گیرند و حتی از آن پروژه های شگفت انگیز که هرگز نتوانسته اند نور روز را ببینند “”

سرنا گفت: “ما در حال صحبت و گفتگو با شرکا و ناشران در مورد شیوه ابتکاری نزدیک شدن به سیستم عامل های نسل بعدی هستیم و اینکه چگونه بازی های ما بازیکنان را به هم متصل می کند تا بیشتر سرگرم کننده باشند.” “ما به دنبال بهترین مشارکتهایی هستیم که می توانیم برای افشای ایده های خود پیدا کنیم.”

Adept Games توسط Super! com ، یک شرکت بین المللی با انتشار یک ناشر و یک صندوق تخصصی برای توسعه دهندگان بازی های ویدیویی با 50 میلیون دلار AUM

Super! com که توسط جانبازان صنعت بازی های ویدیویی تأسیس شده است ، دارای سبد محصولات از محصولات gametech است ، یک ورودی بدون دردسر را در بازار ارائه می دهد و بسیاری از دردهای تکنولوژیکی یک توسعه دهنده بازی را حل می کند ، از جمله تولید ، پشتیبانی قانونی ، صدور مجوز ، و مسائل مالی که اغلب با یک بازی بین المللی همراه است. توزیع و تبلیغ

“Super! com مفتخر است که به عنوان بخشی از این داستان زیبا و کاملاً جدید به همراه مشهور جهان بدل شد نویسندهOleg Sambikin ، مدیرعامل Super! com گفت: “تیم دیجیتال” ما یقین داریم كه با به اشتراک گذاشتن یک دید بسیار رایج برای آینده توسعه بازی ، Adept Games چشم انداز و تخصص فنی منحصر به فرد ما را برای جلب قلب بازیکنان همه هدایت می کند. نسل های مختلف در سراسر جهان.
ما همچنین خوشحالیم که دفتر جدید بازاریابی مشترک مشترک Super! com را در کشور اعلام کردیم سیاتل حمایت شده توسط نویسندهدیجیتال ، این یک قدم بزرگ به سوی همکاری بدون درز در اتحاد تازه متولد شده ما است. ”

“ما بسیار سپاسگزاریم که شرکتی مانند Super! com می خواهد بخشی از چشم انداز ما برای اتصال بازیکنان و سرمایه گذاری در یک برند اصلی برای یک دهه یا بیشتر باشد. واقعاً یک رویا برای هر توسعه دهنده محقق است.” گفت بیل “ما با پشتیبانی یک شریک قابل اعتماد و منصفانه ، به ما اقتضا می کنیم تا چیز جدیدی را ایجاد کنیم. و به زودی از جزئیات بیشتری درباره حق رای دادن و بازی ها پرده برداری خواهیم کرد.”

وب سایت جدید استودیوی بازی را می توانید در اینجا مشاهده کنید: www.adept.games. اطلاعات بیشتر در مورد نویسندهدیجیتال را می توان در یافت www.authordigital.com.

اطلاعات مربوط به Super! com به عنوان یک صندوق ، ناشر و همچنین نمونه کارها gametech را می توانید در اینجا مشاهده کنید www.super.com

SOURCE Super! com

لینک های مربوطه

http://www.super.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید