رفتن به نوشته‌ها

شركت نگهداري دارايي ديجيتال شعبه پوشش بيمه را اعلام كرد

OTTAWA ، انتاریو، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت بران ، پیشرو و متولی دارایی دیجیتال پیشرو ، امروز اعلام کرد که این شرکت از طریق کنسرسیوم جهانی بیمه گذاران پیشرو در صنعت و تهیه شده توسط یکی از بزرگترین بیمه های جهان ، بیمه کامل جرم را برای دارایی های متعهد دیجیتال به دست آورده است. کارگزاران پوشش بیمه شعبه علاوه بر هرگونه دارایی دیجیتال تحت بازداشت ، شامل کلیه ارز یا وجوه در دست است. پوشش برای 5 میلیون دلار در هر حادثه – به این معنی که هر کیف پول دارای این سطح از پوشش است. هیچ محدودیتی در تعداد کیف پول هایی که Brane می تواند مستقر کند وجود ندارد.

در اخذ تأیید برای پوشش ، Brane با موفقیت به شرکتهای تحت مالکیت نشان داد که این شرکت دارای سیستم های برتر و برتر طبقه بندی دارایی های دیجیتال و دارایی است. این امر همچنین امنیت آرامش خاطر را برای مشتریان متقاضی بران فراهم می کند.

وی گفت: “مصرف كنندگان دارایی دیجیتال انتظار دارند كه همان سطحهای بیمه شده ای كه از دریافت آنها از مؤسسات مالی سنتی عادت كرده اند ، داشته باشند.” توماس گرگنیسرئیس جمهور و مدیرعامل ، “و دقیقاً همین کار را می کند. بران همچنان به نوشتن کتاب در مورد استاندارد طلای حضانت دارایی های دیجیتال”.

Brane که در سال 2017 تأسیس شد ، یک شرکت fintech مستقر در کانادا است که در ارائه راه حل های حضانت دارایی دیجیتال کلاس جهانی در سراسر جهان به موسسات متمرکز شده است. Brane دارای گواهینامه ISO 27001 است – اولین بار در جهان با رمزنگاری در دامنه ، گواهینامه ISO 27017 و NIST Tier 4 – اولین شرکت در کانادا، در هر صنعتی چنین مجوزی. Brane از فن آوری اختصاصی و پردازش پیشرفته ای با بیش از 20 اختراع ثبت شده موقت ارائه می دهد ، از تمام دارایی های دیجیتال پشتیبانی می کند ، و کاملاً در مقابل سرقت و جرم بیمه می شود.

برای اطلاعات بیشتر:
توماس گرگنیس
416-722-6787
[email protected]

سبوس

SOURCE Brane Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید