رفتن به نوشته‌ها

شرکت Zhongchao راه اندازی مجموعه سمینارهای مجازی با مجوز دانش و تجربه COVID-19 را برای متخصصان بهداشت جهانی آغاز کرد

شانگهای، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Zhongchao (NASDAQ: ZCMD) (“Zhongchao” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده آنلاین اطلاعات مراقبت های بهداشتی ، آموزش های حرفه ای و خدمات آموزشی به متخصصان مراقبت های بهداشتی و عمومی در چینامروز اعلام کرد که راه اندازی سری سمینارهای مجازی (“سری سمینارهای مجازی”) با هدف ارتباط متخصصین بهداشت جهانی از طریق دانش و اشتراک دانش در مبارزه با همه گیری COVID-19 (“coronavirus”) که جهان را فرا گرفته است ، باعث آلوده شدن بیشتر بیش از 2.6 میلیون نفر در 210 کشور و سرزمین. مجموعه سمینارهای مجازی به طور مشترک توسط بنیاد پزشکی و بهداشت پکن برگزار می شود.

اولین جلسه پانل در مورد نوزادان (“جلسه”) برگزار می شود ساعت 7:30 بامداد – 9.30 صبح.، EDT (که است 1:30 p.m.3:30 بعد از ظهر ، CET)، بر جمعه 24 آوریل 2020. جلسه به طور مشترک توسط دکتر برگزار می شود. Lizhong Du، یک نوزاد و مشهور مشهور در دانشکده ژجیانگ دانشگاه چین، و دکتر آنا لوویزاری ، استاد نوزادی و پریناتولوژی در دانشگاه میلان از ایتالیااز اعضای پانل از 7 کشور جهان برزیل، چین، ایتالیا، نروژ، لهستان، اسپانیا و بوقلمون. پخش مستقیم جلسه به صورت رایگان برای نوزادان جهانی به آدرس www.mdmooc.org بصورت رایگان در دسترس خواهد بود.

وی ادامه داد: “از آنجا که موارد کروناویروس جهانی و مرگ و میرها همچنان در حال صعود هستند ، نیاز به تلاش هماهنگ و فراتر از حد جغرافیایی هرگز بیشتر نبوده است. ما معتقدیم که سریال سمینار مجازی مکانی مناسب و با ارزش را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که در خطوط مقدم جبهه کورو ویروس می جنگند ، ارائه می دهد. همه گیر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ، مهارت ها و تجربه های مهم خود ، “گفت: آقای جیمز یانگرئیس و مدیر اجرایی Zhongchao.

وی ادامه داد: اعلامیه امروز گواهی بر تعهد ما در “ایجاد سلامتی بهتر به مردم از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات ، آموزش و آموزش” است و همچنین اولین گام در تلاش ما برای گسترش دسترسی های ما فراتر از چین به دنبال پیشنهاد عمومی موفق ما و لیست نداق در ماه فوریه ، “آقای یانگ نتیجه گیری کرد.

درباره Zhongchao Inc.

در سال 2012 با دفاتر دفتر مرکزی در شانگهای و پکن، چین، Zhongchao Inc. یک ارائه دهنده آنلاین اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی ، آموزش های حرفه ای و خدمات آموزشی به متخصصان مراقبت های بهداشتی تحت پلت فرم “MDMOOC” خود (www.mdmooc.org) و تحت پلت فرم “انجمن های سلامتی آفتاب” خود (www.ygjkclass) است. کام) در چین. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت را می توان در وب سایت روابط سرمایه گذار آن به آدرس http://izcmd.com یافت.

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تعیین شده است. بیانیه های رو به جلو شامل بیانیه هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادهای آینده یا عملکرد و فرضیات اساسی و سایر اظهارات غیر از اظهارات واقعیت های تاریخی. وقتی شرکت از کلماتی مانند “ممکن” ، اراده ، “قصد” ، “باید” ، “ایمان” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “تخمین” یا اصطلاحات مشابهی استفاده می کند که فقط مربوط به تاریخی نیستند. مهم است ، این اظهارات آینده نگر است. اظهارات پیشرو تضمین کننده عملکرد آینده نیست و ریسک ها و عدم قطعیت هایی را در پی دارد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر شرکت با انتظارات شرکت در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. این بیانیه ها در معرض عدم قطعیت ها و خطراتی هستند که شامل موارد زیر می شوند ، اما به آنها محدود نمی شود: اهداف و استراتژی های شرکت؛ توسعه تجاری آینده شرکت تقاضا و پذیرش محصول و خدمات؛ تغییرات در فناوری؛ شرایط اقتصادی؛ رشد بازار آموزش حرفه ای و خدمات آموزشی در چین و سایر بازارهای بین المللی که شرکت قصد دارد در خدمت آنها باشد. شهرت و نام تجاری؛ تأثیر رقابت و قیمت گذاری؛ قوانین و مقررات دولتی؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و بازارهای بین المللی شرکت قصد دارد خدمات و فرضیات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق و سایر خطرات موجود در گزارش های ارسال شده توسط شرکت با SEC ، طول و شدت شیوع تاج ویروس اخیر ، از جمله تأثیرات آن در سراسر تجارت و عملیات به همین دلایل ، از جمله دیگر ، به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که به بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعات اعتماد نکنید. عوامل اضافی در پرونده های شرکت با SEC مورد بحث قرار گرفته است ، که برای بررسی در www.sec.gov در دسترس است. شرکت هیچگونه تعهدی برای بازنگری عمومی این موارد به عهده نداردجستجوی جملات برای منعکس کردن وقایع یا شرایطی که پس از تاریخ این اتفاق می افتد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

در شرکت:
پی یو ، CFO
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 21-3220-5987

روابط سرمایه گذار:
تونی تیانCFA
Weitian Group LLC
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +1 732-910-9692

SOURCE Zhongchao Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید