رفتن به نوشته‌ها

EnigmaSoft SpyHunter را برای مکینتاش برای مبارزه با ظهور بی نظیر Mac Malware منتشر کرد

DUBLIN، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – EnigmaSoft Limited SpyHunter را برای Mac منتشر کرده است ، محصولی قدرتمند برای شناسایی و حذف بدافزارها که فن آوری های پیشرفته امنیتی و بهینه سازی را طراحی کرده و با macOS® سازگار است. اگرچه در طول تاریخ معمول تصور می شد كه رایانه های Mac® از نظر سیستم های ویندوز نسبت به حملات بدافزارها ایمن تر بوده و چندان حساس نیستند ، با توجه به گزارش های مختلف ، این برداشت در سالهای اخیر به طرز چشمگیری تغییر كرده است.

SpyHunter for Mac یک نرم افزار ضد بدافزار است که از طریق زمین طراحی شده است تا کاربران مک را به ابزارهای لازم مجهز کند تا سیستم های رایانه ای خود را از تهدیدات بدافزارهای پیچیده و رو به رشد در امان نگه دارد. SpyHunter برای اسکنر چند لایه Mac شناسایی باج افزارها ، تروجان ها ، ویروس ها ، botnet ها ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، برنامه های ناخواسته بالقوه ، آسیب پذیری ها ، مسائل مربوط به حریم خصوصی (مانند کوکی ها) و اشیاء ناشناخته را شناسایی می کند.

SpyHunter for Mac شامل یک اسکنر آسیب پذیری است که آسیب پذیری های گزارش شده در برنامه های نصب شده را شناسایی می کند ، که می تواند امنیت سیستم Mac را به خطر بیاندازد و منجر به نقض اطلاعات ، حملات باج افزار و سایر موارد مخرب شود.

SpyHunter برای کاربران مکینتاش می تواند از اسکن بهینه سازی خود استفاده کند که از ویژگیهای کاربردی آسان برای یافتن و شناسایی فایلهای بزرگ و / یا تکراری که ممکن است غیر ضروری فضای با ارزش دیسک را بیابند ، استفاده می کند. همچنین می توانید پرونده های غیر ضروری مانند حافظه پنهان برنامه ها ، برنامه های باقیمانده برنامه و سایر پرونده های سخت برای پیدا کردن را که کاربران می توانند به صورت انتخابی حذف کنند ، پر کرده تا فضای اضافی دیسک را آزاد کنند.

ویژگی SpyHunter برای برنامه بصری برنامه Mac Uninstaller ، امکان استفاده راحت از برنامه های ناخواسته را برای کاربران فراهم می کند. SpyHunter for Manager Startup Mac به کاربران اجازه می دهد تا تنظیمات راه اندازی سیستم مک خود را پیکربندی و تنظیم کنند تا روند بوت سیستم را بهینه کرده و تجربه کاربر را متناسب با آن تنظیم کنند.

SpyHunter for Mac شامل Spyware HelpDesk ، یک سرویس پشتیبانی مشتری 24/7 و یک به یک است که مشترکین SpyHunter و متخصصان فنی EnigmaSoft را به طور مستقیم به آنها متصل می کند تا در زمینه مشکلات بدافزار کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بارگیری SpyHunter for Mac (رایگان!) ، لطفاً به https://www.enigmasoftware.com/products/spyhunter/ مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
[email protected]

تصاویر مرتبط

spyhunter-for-mac-free-malware.png
SpyHunter for Mac – ابزار شناسایی و حذف بدافزار رایگان
SpyHunter for Mac به منظور اسکن ، شناسایی و حذف بدافزارها ، برنامه های بالقوه ناخواسته (PUP) ، آسیب پذیری ها و اشیاء دیگر طراحی شده است.

لینک های مربوطه

EnigmaSoft Limited – جاسوسافزار و نرم افزارهای مخرب را با SpyHunter حذف کنید

EnigmaSoft Limited – برنامه های کاربردی برای ضد بدافزارها و نیازهای امنیتی

SOURCE EnigmaSoft محدود

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید