رفتن به نوشته‌ها

آکسون برای اولین بار درآمدهای سه ماهه 2020 رونمایی خواهد کرد

SCOTTSDALE ، Ariz.، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – آکسون (نزدک: AAXN) ، رهبر جهانی در فن آوری های متصل به امنیت عمومی ، امروز اعلام کرد که نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را بعد از بسته شدن بازار گزارش خواهد داد پنجشنبه 7 اردیبهشت 2020. مدیران آکسون ریک اسمیتمدیر عامل و بنیانگذار؛ لوک لارسون، رئيس جمهور؛ و جواد احسان، CFO؛ میزبان یک وبینار زنده زوم برای بحث در مورد نتایج مالی شرکت در 5 پ.م. ET در همان روز

وبینار زنده برای بحث در مورد نتایج مالی ، به دنبال Q&A ، از وب سایت روابط سرمایه گذار آکسون در اینجا پیوند خواهد یافت https://investor.axon.com. پخش مجدد بایگانی شده پس از پایان تماس در دسترس خواهد بود.

مشارکت کنفرانس آینده

این شرکت همچنین اعلام کرده است که اعضای مدیریت آکسون در کنفرانس های زیر در ماه های مه و ژوئن شرکت می کنند. کلیه رویدادها به صورت زنده و در وب سایت روابط سرمایه گذار آکسون در بایگانی می شوند https://investor.axon.com.

  • پنجمین کنفرانس سالانه J.P. Morgan 2020 TMC پنجشنبه ، 14 مه 2020؛
  • پانزدهمین کنفرانس سالانه فناوری و رسانه نودام با موضوع سه شنبه نوزدهم ماه مه سال 2020؛
  • کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird در مورد پنجشنبه 4 ژوئن 2020؛ و
  • ویلیام بلر کنفرانس سهام سالانه رشد شرکت چهارشنبه 10 ژوئن 2020.

درباره آکسون

Axon شبکه ای از دستگاه ها ، برنامه ها و افرادی است که به نیروی انتظامی و پرسنل امنیت عمومی کمک می کنند تا باهوش تر و ایمن تر شوند. با ماموریت محافظت از زندگی ، فن آوری های ما اعتماد به نفس ، تمرکز و زمان مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن اجتماعات خود را به مشتریان می دهند. محصولات ما بر هر جنبه ای از تجربه روزانه یک افسر امنیت عمومی تأثیر می گذارد و هدف این است که به همه کمک کند تا به خانه ایمن شوند.

ما برای کسانی که خود را به خطر می اندازند سخت تلاش می کنیم. تا به امروز ، بیش از 232،000 با شبکه آکسون دستگاه ها ، برنامه ها و افراد زندگی و دلارهای بی شماری ذخیره شده است. اطلاعات بیشتر در www.axon.com یا با تماس (800) 978-2737.

Facebook یک مارک تجاری Facebook ، Inc است و توییتر علامت تجاری توییتر است ، شرکت Axon و Delta Logo علائم تجاری شرکت Axon Enterprise، Inc. هستند که برخی از آنها در ایالات متحده و کشورهای دیگر به ثبت رسیده اند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید https://www.axon.com/legal. کلیه حقوق محفوظ است.

آکسون را اینجا دنبال کنید:

توجه به سرمایه گذاران

لطفا ببینید http://investor.axon.com، https://www.axon.com/press، www.twitter.com/axon_us و https://www.facebook.com/Axon.ProtectLife/ جایی که آکسون اطلاعات مربوط به شرکت ، اطلاعات مالی و تجارت خود را فاش می کند.

مخاطب:
روابط سرمایه گذار
Axon Enterprise، Inc.
[email protected]

منبع آکسون

لینک های مربوطه

www.axon.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید