رفتن به نوشته‌ها

دستیابی به عنوان شریک کاتالیست ردهت سال ، آمریکای شمالی شناخته شد

MCLEAN ، وا.، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Attain ، LLC ، یک شرکت پیشرو در زمینه راه حل های دیجیتال ، امروز اعلام کرد که توسط Red Hat ، Inc. ، ارائه دهنده پیشرو در جهان از راه حل های منبع باز ، به عنوان شریک کاتالیزور بخش عمومی سال معرفی شده است. این جایزه بخشی از جوایز سالانه شریک زندگی Red Hat در آمریکای شمالی است که هدف آنها ارج نهادن به شرکا برای تلاش های مداوم برای پشتیبانی از مشتریان در مسیر نوسازی فناوری اطلاعات است.

شرکت Attain به دلیل ارادت خود به ارائه راه حل های نوآورانه منبع باز به مشتریان در بخش دولتی مورد تقدیر قرار گرفت. به طور خاص ، Attain ، LLC به دلیل موفقیت در ارائه راه حل های کل به مشتریان از طریق همکاری های منحصر به فرد با رد هات و سایر شرکای اکوسیستم شناخته شد.

رئیس جمهور و COO گفتند: “شناسایی Attain به عنوان شریک کاتالیزور بخش عمومی Red Hat سال به این بازار تقویت می کند که Attain یک شرکت راه حل دیجیتال برجسته است”. مانیش آگاروال. “ما مفتخریم که این جایزه را دریافت کنیم و مشتاقانه برای ادامه همکاری با یکدیگر برای ارائه نوآوری ، نوسازی فناوری اطلاعات و تحول به مشتریان خود ، مفتخریم.”

جوایز شریک آمریکای شمالی رد هت از هر دو شرکای تجاری و بخش عمومی بخاطر فداکاری خود در ارائه موفقیت آمیز راه حل های منبع باز به مشتریان افتخار می کند Honorees برای عملکرد برجسته در سال 2019 در چند دسته شناخته شد که شامل نمونه کارها منبع باز منبع رد هت و فداکاری آنها در ارائه موفقیت مشتری است. آستین همچنین در سال 2018 جایزه شریک تحول کسب و کار در بخش عمومی Red Hat را دریافت کرد.

“دستیابی به یک شریک ارزشمند کانال با Red Hat است و ما خوشحالیم که آنها را با این جایزه شایسته تقدیر می کنیم.” پل اسمیت، معاون رئیس جمهور ارشد و مدیر کل ، بخش عمومی ، آمریکای شمالی. “ما مشتاقانه منتظر همکاری مداوم استراتژیک خود با Attain هستیم و به آنها کمک می کنیم تا بهترین راه حل های منبع باز را برای مشتریان خود ارائه دهند.”

درباره Attain
بر اساس مک لین ، وا، Attain یک شرکت مشاوره مدیریت ، فناوری و استراتژی است که متشکل از حل کننده های مسئله ای نوآورانه است که وضعیت موجود را برای تغییر جهان و بهبود زندگی کسانی که در خدمت آنها هستند مختل می کند. با استفاده از اتوماسیون شدید ، شرکت Attain از یک رویکرد جامع ، چابک ، ایمن و مشتری محور برای تحول دیجیتالی استفاده می کند و مأموریت های مشتری های ما را در سراسر دولت ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی و مناظر غیر انتفاعی پیش می برد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس attain.com مراجعه کنید.

Red Hat یک علامت تجاری Red Hat Inc. است که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده است.

SOURCE Attain، LLC

لینک های مربوطه

http://www.attain.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید