رفتن به نوشته‌ها

Vidoomy پیشنهادات خود را با ادغام سریعتر در ادغام آن با خریداران جدید ادغام می کند

مادرد، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – Vidoomy، سریعترین رشد adtech در اروپا و آمریکای لاتینمتخصص برنامه نویسی ، تصمیم گرفته است با اقتباس از فن آوری خود برای اتصال به Bidswith ، یک قدم به دنیای برنامه نویسان برود ، که به آن امکان می دهد سرعت بیشتری را در ادغام خود با DSP های جدید ترقی کند.

این شرکت از بدو تأسیس ، این شرکت را در تولید موجودی باکیفیت و به نوبه خود ایجاد ابزارهایی قرار داده است که به ایمنی برند اجازه می دهد تا به حداکثر نمایندگی خود برسد.

موفقیت Vidoomy در ترکیبی از عوامل مختلفی از جمله امکان دسترسی تبلیغ کنندگان به موجودی منحصر به فرد بیش از 2500 رسانه با بهترین KPI های موجود در بازار یا اتصال به مهمترین ارائه دهنده داده ها در کل بازار نهفته است و تقسیم بندی پیشرفته ای بهتر از رقبای خود در بازار تبلیغات فیلم.

با ادغام جدید Bidswith با آن فن آوری، Vidoomy امیدوار است که روند چسبندگی تبلیغات جدید و خریداران DSP فرایندی سریعتر باشد ، که با رشد و گسترش سریع شرکت در سطح جهانی همگام خواهد بود.

وی گفت: “ما در زمان اشباع بیش از حد تبلیغات زندگی می کنیم ، جایی که اگر کاربر مورد نظر به مناسب ترین روش برخورد نکند ، اثربخشی کمپین از بین رفته است. این دلیل موفقیت Vidoomy است ، این امکان را می دهد تا کاربر هدف کمپین با شفافیت کامل یافت می شود و تأثیر مناسب را در زمان مناسب ایجاد می کند. ” آنتونیو سیماررو، مدیر فروش جهانی ویدوموی.

منبع Vidoomy

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید