رفتن به نوشته‌ها

Indusface باعث افزایش سرمایه سهام از صندوق رشد سرمایه Tata II می شود

BENGALURU ، هند، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Indusface ، راه اندازی امنیت برنامه کاربردی SaaS که به سازمان ها کمک می کند تا برنامه های وب و تلفن همراه خود را محافظت کنند ، تضمین شده است 5 میلیون دلار در بودجه رشد صندوق رشد سرمایه دوم تاتا برای تسریع در برنامه جهانی جذب مشتری و نوآوری محصول.

صندوق رشد سرمایه Tata (TCGF) II در شرکت هایی که تحت سه موضوع قرار دارند سرمایه گذاری می کند – شهرسازی ، تولید گسسته و خدمات استراتژیک. این شرکت های در حال رشد سریع از هم افزایی ها و شبکه هایی که گروه تاتا و تیم ارائه می دهند بهره مند می شوند. صندوق های خانواده TCGF از نظر شناسایی شرکت هایی که به خوبی در تعریف مجدد یا ایجاد بازارهای بزرگ جدید قرار دارند ، با ایجاد سرمایه گذاری های قابل توجه مانند Star Health & Allied Insurance Ltd ، Sai Life Science و Home First Company Company ، توشیفی را در زمینه شناسایی شرکت هایی ایجاد کرده اند که دارای موقعیت مناسبی هستند. . پرامود آهاجا، شریک ، صندوق رشد سرمایه Tata به هیئت مدیره Indusface می پیوندد.

“TCGF II از پشتیبانی Indusface و تیم برتر سطح بالای آن به رهبری Ashish در برنامه های رشد خود هیجان زده است. ما معتقدیم که بازار امنیت سایبر همچنان رشد قابل توجهی را شاهد خواهد بود زیرا امنیت دارایی های دیجیتال با افزایش سلامتی در فرآیندهای تجاری دیجیتال تبدیل به اولویت می شود. نتیجه متکی به یک تأمین کننده “تضمین دیجیتال” مانند Indusface قابل اعتماد ، “می گوید آخیل الاستی، مدیر شریک ، صندوق رشد سرمایه تاتا.

راه حل های Indusface با شناسایی خطرات امنیتی و محافظت از آنها در برابر هک شدن ، هزاران برنامه مشتری را در سطح جهان ایمن می کند. در قلب راه حل Indusface یک پلتفرم امنیتی مبتنی بر ابر ساخته شده است که با استفاده از اسکنر امنیت نرم افزار وب اختصاصی و یک Firewall Application Web پویا ساخته شده است ، با یک موتور اطلاعاتی هوشمند تهدید جهانی یکپارچه شده و توسط کارشناسان امنیتی اداره می شود.

وی گفت: “در این سناریو که به سرعت در حال تغییر است ، با افزایش شغل بیشتر و بیشتر فعالیت های خود از طریق برنامه های وب ، راه حل های امنیتی برنامه کاربردی مدیریت شده مبتنی بر ابر مانند ما پیش بینی می شود که تقاضای زیادی داشته باشند.” اشیش تاندون، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Indusface. “ما خوشحالیم که با یک برند معتبری مانند صندوق رشد سرمایه تاتا همکاری می کنیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا از دسترسی جهانی و تخصص آنها در اجرای سریع برنامه های رشد ما بهره ببرد.”

درباره Indusface

Indusface با بیش از 2000 مشتری فعال ، راه اندازی امنیت برنامه کاربردی برنده جوایز است. با استفاده از پلت فرم ابر امنیتی برنامه ، این اولین راه حل کاملاً یکپارچه “Total Security Security” در صنعت است که برنامه های “شناسایی ، محافظت و مانیتور” را بطور مداوم برای محافظت از آنها از مهاجمان و همچنین تسریع در عملکرد برنامه ها به کار می برد.

درباره صندوق رشد سرمایه تاتا

صندوق رشد سرمایه Tata (TCGF) II صندوق جانشینی TCGF I است که تقریباً جمع آوری کرده است 240 میلیون دلار آمریکا در سال 2011. TCGF I کاملاً سرمایه گذاری شده است و از پنج سرمایه گذاری پورتفولیوی خود خارج شده است. TCGF II مانند استراتژی سرمایه گذاری TCGF I با سه مضمون آن یعنی تولید گسسته ، خدمات شهری و استراتژیک هدایت می شود.

تماس با رسانه:
هاریهاران پ
[email protected]

منبع انرژی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید