رفتن به نوشته‌ها

کسب TSG از Stadline به گسترش جدید اروپا می پردازد

نتیجه ادغام Stadline در سال 2015 (تاسیس در 2004) و از Resamania (تاسیس در سال 2008) ، امروز Stadline به عنوان پویاترین ، خلاقانه ترین و پیشرفته ترین بازیکن SaaS در بازار فرانسه شناخته می شود. به لطف آخرین نسخه Resamania v2 ، راه حل Stadline نیازهای شبکه های بزرگ باشگاه های بدنسازی چند وجهی ، در یک بازار فرانسه را که توسط ادغام اداره می شود ، برآورده می کند.

وی گفت: “هنگامی که مشاغل خود را در سال 2015 با هم ادغام کردیم ، چشم انداز ما ایجاد یک راه حل منحصر به فرد و خلاقانه برای این صنعت خواهد بود که اختصاص به ارائه باشگاه های بدنسازی بزرگ چند منظوره با ویژگی ها و خدمات مورد نیاز آنها و پیدا کردن جای دیگر ندارد. با پاسکال فارنگ (مدیر ارشد عملیاتی) و جریمه وبر (مدیر ارشد فناوری) ، ما مشتاق هستیم این فصل جدید را در ماجراجویی Stadline باز کنیم و بیش از هر زمان دیگری مشتاق دریافت شرکت برای اجرای این استراتژی هستیم. فردریک ، بیسون ، مدیر عامل استادلین گفت.

“ما معتقدیم که اتحاد بین Stadline و TSG باعث تقویت موقعیت رهبری بازار Stadline توسط فرانسهبا استفاده از تخصص TSG در پرداخت و خدمات ارزش افزوده برای ایجاد یکپارچه و جذاب برای مشتریان “، گفت:” مدیر عامل گروه TSG ، فلوريس د كورت. علاوه بر این ، این اتحاد منجر به گسترش بین المللی در بازارهایی خواهد شد كه Stadline قبلاً خود را با موفقیت تأسیس كرده است ، به ویژه با اسپانیا شروع می شود. ما خوشحالیم که به نیروهای خود پیوسته و از فردریک ، پاسکال و ژرمی که تیمی از کارآفرینان پرشور در خانواده TSG تشکیل می دهند استقبال می کنیم. “

Vulcain (مشاوره در مورد ادغام و ادغام) ، E&Y (مشاوره در امور مالی و فناوری) ، Freshminds (مشاوره تجاری) و Weil ، Gotshal & Manges (مشاوره حقوقی) توصیه به ظهور در چارچوب معامله می کنند. Priscus (مشاوره در مورد ادغام و مالکیت) و DS Avocats (مشاوره حقوقی) به سهامداران فروش توصیه کردند. شرایط مالی معامله فاش نشده است.

درباره TSG

شرکت پرتفوی Advent ، TSG ، یک رهبر در راه حل های مدیریت درآمد است که نرم افزار مدیریت کسب و کار ، پرداخت های یکپارچه و خدمات ارزش افزوده را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. متعهد به توانمندسازی افراد پرشور ، TSG راه حل های هدفمند و بسیار متمایز را برای طیف وسیعی از صنایع ، از جمله بهداشت و تناسب اندام ، مراقبت از کودکان و آموزش های اولیه کودکان و مینی ارائه می دهد. – بازارها راه حلهای آنها در سراسر استرالیا ، آمریکای شمالی ، انگلستان ،اروپا و آسیا برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.transactionservice.global.

درباره STADLINE

Stadline یک رهبر فرانسه در نرم افزارهای مدیریتی است که به صنعت ورزش و تناسب اندام اختصاص داده شده است. این شرکت از ادغام در سال 2015 بین Stadline (توسعه دهنده نرم افزار مدیریت برای فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی مستقر در 2004) و Resamania (توسعه دهنده نرم افزار مدیریتی برای باشگاه های بدنسازی که در سال 2008 تاسیس شده است). این گروه از طریق شعب مختلف خود ، به طور عمده در شبکه های بزرگی از باشگاه های بدنسازی ، از جمله سالن های ورزشی ، باشگاه های تنیس ، باشگاه های گلف ، باشگاه های کوهنوردی و همچنین فدراسیون های ورزشی ، استخرها ، پارک های ترامپولین و بازی های فرار. نرم افزار این گروه در بیش از 1600 سایت از طریق 4 راه حل زیر نصب شده است که هرکدام به یک زیر بازار خاص اختصاص داده شده است:

  1. Resamania: این محصول پرچمدار این گروه و بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی برای شبکه های بزرگ سالن ورزشی است.
  2. Extraclub: این یک نرم افزار مدیریتی است که به باشگاه های ورزشی (دوچرخه سواری ، بوکس ، شنا ، و غیره) اختصاص داده شده و نیازهای خاص و منحصر به فرد را برآورده می کند.
  3. Heva: این یک نرم افزار مدیریتی است که به فدراسیون ها و انجمن های ورزشی اختصاص داده شده است.
  4. تقسیم پروژه: این یک راه حل اختصاصی به مشتریان برتر است که به دنبال یک راه حل کاملاً متناسب و شخصی هستند.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.stadline.com

درباره تبلیغات بین المللی

Advent International تأسیس در 1984 ، یکی از بزرگترین و با تجربه ترین سرمایه گذاران سهام خصوصی در جهان است. این گروه در بیش از 350 معاملات سهام خصوصی در 41 کشور سرمایه گذاری کرده است. از 31 دسامبر 2019 ، دارایی 56.8 میلیارد دلاری را مدیریت کرد. با 15 دفتر در 12 کشور ، Advent یک تیم یکپارچه جهانی با بیش از 200 متخصص سرمایه گذاری در آمریکای شمالی ، اروپا، در آمریکای لاتین و آسیا. این گروه به طور عمده در پنج بخش اساسی سرمایه گذاری می کند ، به ویژه خدمات بازرگانی و مالی ، مراقبت های بهداشتی ، صنعت ، تجارت خرده فروشی ، کالاهای مصرفی و اوقات فراغت و فناوری. با گذشت بیش از 35 سال در سرمایه گذاری بین المللی ، Advent همچنان متعهد به همکاری با تیم های مدیریت است تا درآمد پایدار و رشد سود را برای شرکت ها در سبد خود ایجاد کند.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.adventinternational.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1158314/Stadline.jpg

پیوندهای مرتبط

معاملات مالی.گلوبال

منبع انرژی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید