رفتن به نوشته‌ها

CourtCall می تواند به دادگاهها كمك كند تا تأثیر كاهش درآمدهای بودجه را محدود كنند

لس آنجلس، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – متأسفانه دادگاه های سراسر کشور و جهان در حال حاضر کاهش بودجه مرتبط با همه گیر را احساس می کنند. همانطور که گزارش می شود ، به دادگاهها اخطار داده می شود و کاهش دو رقمی بودجه را حفظ می کند. در حالی که چیزی شبیه به وضعیت فعلی نیست ، CourtCall در گذشته در زمان محاکمه به دادگاهها و جوامع آنها خدمت کرده است.

وی ادامه داد: “در میان بسیاری از اختلالات و شرایط اضطراری محلی ، ما در دهه 90 در دادگاه ها ، در زمان اعتصاب dot-com دهه 2000 و رکود بزرگ و عواقب بعدی که سال ها متاثر از دادگاه ها بودیم ، حضور داشتیم. CourtCall را جدا می کند ، “گفت باب آلوارادومدیرعامل CourtCall “دادگاهها نمی توانند هزینه های سنگین ، راه حل های سنگین تجهیزات یا خطرات مرتبط با راه حل های نرم افزاری جدید یا غیرمجاز را بر عهده بگیرند. همچنین دادگاه ها قادر نیستند که قضات و کارمندان ساعت ها وقت خود را صرف آموزش کنند ، یاد بگیرند که چگونه سایر سیستم عامل ها را دستکاری و عیب یابی کنند. تصادفی نیست که بسیاری از دادگاهها و جوامع به مدت چندین دهه به CourtCall اعتماد کرده اند. ” “و در حالی که پلت فرم ویدیویی ما می تواند مشارکت از راه دور و دسترسی به عدالت را تقویت و گسترش دهد ، شرایط بی شماری باقی می ماند که برنامه ظاهر تلفنی ما برای انجام کارهای مهم دادگاه بیش از حد کافی باشد.”

با راه حل های CourtCall ، دادگاه ها ضمن حفظ هرچه بیشتر مشاغل و خدمات دادگاه ، از انعطاف پذیری استفاده از فناوری سطح تجاری برخوردار هستند.

درباره شرکت

CourtCall در سال 1995 با هدف ایجاد جلسات از راه دور ساده ، قابل دسترسی و مقرون به صرفه برای همه طرفین تأسیس شد و بیش از شش میلیون نمایش از راه دور را تکمیل کرده است. با توجه به این هدف ، CourtCall سکوی ظهور از راه دور را ایجاد کرده و روشی سازمان یافته و داوطلبانه ایجاد کرده است که وکلا برای حضور در امور روزمره در امور مدنی ، خانوادگی ، جنایی ، مشروط ، ورشکستگی ، جبران خسارت کارگران و موارد دیگر از دفاتر ، خانه ها یا موارد دیگر استفاده کنند. مکانهای مناسب با استفاده از فن آوری های قابل اعتماد و کاربر پسند ، دادگاه ها و شرکت کنندگان از راه دور ارتباطات یکپارچه ای را در هنگام موارد تجربه می کنند ، ضمن اینکه از صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجه بهره می برند. امروز ، CourtCall رهبر صنعت در تسهیل حضور در دادگاه از راه دور در سراسر است ایالات متحده، کانادا و در سراسر جهان فن آوری ها همچنان گسترش می یابند ، به گونه ای که حضور در دادگاه از راه دور می تواند با خدمات تفسیری از راه دور ، صوتی ، تصویری و در صورت لزوم انجام شود.

مخاطب:
ادی لیو، مدیر ارشد عملیاتی
(888) 882-6878 ، اضافی. 856 یا [email protected]

تصاویر مرتبط

Courtcall-logo.png
آرم CourtCall
آرم CourtCall

SOURCE CourtCall

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید