رفتن به نوشته‌ها

USO برنامه نویسی مجازی نظامی را برای نگه داشتن سربازان سرگرم و متصل به سراسر جهان در طول COVID-19 راه اندازی می کند

آرلینگتون ، وا، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – به عنوان جهان با COVID-19 مبارزه می کند ، USO به سرعت برای انتقال از تورهای سنتی USO به برنامه نویسی مجازی نظامی USO حرکت می کند تا تعامل های استعدادی را برای سربازان و خانواده های نظامی فراهم کند. ماه گذشته ، در پاسخ به COVID-19 ، USO تورهای مارک تجاری مشهور خود را که میلیون ها نفر از اعضای سرویس مستقر در سراسر جهان را به مدت نزدیک به 80 سال سرگرم کرده بودند ، به حالت تعلیق درآورد.

“USO همیشه در کنار ارتش ما و خانواده های آنها بوده است و COVID-19 این امر را تغییر نمی دهد.” آلن رئیسی، رئیس عملیاتی ایالات متحده وی ادامه داد: “مأموریت ارتباط ما بسیار مهمتر از گذشته است. با کمک هواداران نظامی ، صنعت سرگرمی و شرکای USO ، ما مشغول انجام برنامه های مجازی و برنامه نویسی برای تقویت روحیه در طول همه گیری هستیم. با هم ، ما از همه کشورمان تقدیر می کنیم. که جامعه نظامی برای محافظت از ما و کاهش شیوع COVID-19 در حال انجام است. ”

به عنوان بخشی از برنامه نویسی مجازی نظامی USO ، افراد مشهور در حال بازدید از پایگاههای مجازی هستند و با اعضای سرویس تماسهای یک به یک برقرار می کنند. برنامه نویسی جدید همچنین شامل رویدادهای پیش از غربالگری ، کارگاه های آنلاین ، کلاسها ، پرسش و پاسخ و اشتراکهای دیجیتالی برای اعضای سرویس و خانواده های نظامی است. برنامه ریزی شده برای اجرای برنامه تا ژوئن ، این برنامه نویسی توسط میزبان برگزار خواهد شد کریس ژاکوبز از خانواده شبکه Discovery.

دیوید بوراناز “تیم SEAL” CBS در تماس های ویدئویی با اعضای سرویس در USO Al Asad در شرکت کرد عراق، نوازندگان برنده جایزه گرمی ، Chainsmokers یک Q&A با هدف سرویس با اعضای سرویس در آسیای جنوب غربی و کمدین الیزا شلسینگر با اعضای سرویس در سراسر USO West و هاوایی درباره سری جدید Netflix او “نمایش طرح الیزا شلسینگر”. اخیراً بازیگر مایلز طلر و کارگردان جوزف کوسینسکی در Q&A در یک جریان مستقیم با اعضای سرویس در شرکت کردند بحرین. نماد آشپزی مارتا استوارت همچنین در حمایت از ماه کودک نظامی ، یک جلسه تزئین کوکی از آشپزخانه خود برای خانواده های نظامی در فیس بوک لایو برگزار کرد. برنامه نویسی آینده شامل تعامل با Ciara ، ردیابی ادکینز، نئو یو ، جیلیان فلین، سارا سیلورمن، کریگ رابینسون و بیشتر.

بازی نیز مورد توجه قرار گرفته است و یک کانال USO به زودی در Twitch راه اندازی می شود تا به ورزشکاران NBA و NFL اجازه دهد تا به صورت مستقیم و با اعضای سرویس در سراسر جهان بازی های ویدیویی را انجام دهند. جانبازان اخیر ایالات متحده USO نیز در حال ضبط پیام های ویدئویی با تشکر و پشتیبانی هستند که با جوامع نظامی و تاسیساتی که از آنها بازدید کرده اند به اشتراک گذاشته می شود.

Verizon Media برای کمک به USO تعهدات و استعدادهای نمادین خود را به طور واقعی در استفاده از بستر جریان رسانه دیجیتال خود اهدا می کند. همچنین از بستر جریان برای به اشتراک گذاشتن برنامه نویسی USO برای همسران نظامی و خانواده هایی که در طول COVID-19 به مشاغل مجازی انتقال یافته اند ، استفاده خواهد شد.

گورو گوروپان ، مدیرعامل Verizon Media گفت: “Verizon Media مفتخر است که از USO با یک پلت فرم تحویل جریان در سطح جهانی پشتیبانی می کند.” “در طی این همه گیر جهانی ، چند ساعت سرگرمی می تواند برای اعضای سرویس شجاع ما که خود را در معرض آسیب قرار می دهند ، تفاوت ایجاد کند.”

Verizon همچنین کمکهای دیگری به تلاشهای مبارزه با COVID-19 USO انجام داده است که از برنامه ها و خدمات USO مانند بسته های مراقبت USO پشتیبانی می کند. این کمکهای مالی بر روابط چند ساله Verizon Media با USO و تلاش های گروه VALOR Verizon Media ساخته شده است. والور ، جانبازان و طرفداران سازمانهای پیشرو با مسئولیت پذیری ، از جانبازان ، خانواده ها و جوامع نظامی خود در سطح جهان حمایت می کنند و به آنها در انتقال به نیروی کار غیرنظامی کمک می کند. Verizon Media با ارائه تورهای واقعیت مجازی در مراکز USO از بزرگترین تور USO جهان در سال 2018 حمایت کرده و در سال 2019 کمکهای رسانه ای مهمی به USO انجام داد.

USO را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی مجازی نظامی USO. بازدید کنید USO.org/coronavirus برای اخبار و اخبار جدید USO مربوط به COVID-19.

درباره USO:
سازمان امور بین الملل اعضای خدمات نظامی آمریكا را با اتصال آنها به خانواده ، خانه و كشور ، در طول خدمت خود به ملت ، تقویت می كند. ما در صدها مکان در سرتاسر جهان ، ما در تعهد خود برای اتصال اعضای خدمات و خانواده های آنها از طریق اقدامات بی شماری از مراقبت ، راحتی و پشتیبانی متحد هستیم. USO یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی است ، نه یک سازمان دولتی. برنامه ها ، خدمات و تورهای تفریحی ما توسط مردم آمریکا ، پشتیبانی از شرکای سازمانی ما و فداکاری داوطلبان و کارمندان ما امکان پذیر است. برای پیوستن به ما در این مأموریت مهم و کسب اطلاعات بیشتر در مورد USO ، لطفاً بازدید کنید USO.org.

تماس با رسانه:
شانون ووگان
مدیر ، برنامه ریزی و بازاریابی یکپارچه
571-215-0258
[email protected]

SOURCE USO

لینک های مربوطه

http://www.uso.org


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید