رفتن به نوشته‌ها

بازار نرم افزار مالیاتی آسیا اقیانوس آرام تا سال 2027

نیویورک، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – بازار نرم افزار مالیاتی در APAC در ارزش خود قرار گرفت 2،832.1 میلیون دلار آمریکا در سال 2019 و پیش بینی شده است که برسد 7،070.8 میلیون دلار آمریکا تا سال 2027؛ پیش بینی می شود که از سال 2020 تا 2027 در CAGR 12.4٪ رشد کند. تحولات سریع مربوط به فن آوری ها ، ابتکارات دولت ها ، دیجیتالی کردن اقتصادها و افزایش درآمد یکبار مصرف در میان طبقه طبقه متوسط ​​درآمد از مهمترین عواملی است که باعث رشد کلی می شود اقتصاد منطقه ، و آن را از مرحله در حال توسعه به توسعه منتقل می کند. پیش بینی می شود APAC سریعترین CAGR را در بازار جهانی نرم افزار مالیاتی در دوره پیش بینی ثبت کند. این منطقه دارای زیرساخت های قوی فناوری اطلاعات و ارائه نرم افزار و خدمات پایدار ، همراه با مناصب رهبری در مناطقی مانند روباتیک است. مفهوم نرم افزار مالیاتی مبتنی بر ابر برای مدیریت منظم عملیات مالیاتی استفاده می شود. علاوه بر این ، چشم انداز فناوری در کشورهای آسیایی به ویژه در بخش هایی مانند خرده فروشی ، مراقبت های بهداشتی و BFSI در حال رونق است. دولت های کشورهای منطقه به طور مداوم روی سرمایه گذاری در عملیات فناوری اطلاعات مربوط به صنایع مختلف متمرکز شده اند ، این امر به شرکت ها امکان می دهد تا نرم افزار و خدمات پیشرفته ای را برای ساده کردن روند کار خود اتخاذ کنند. بنابراین ، پیش بینی می شود که رشد دیجیتالی از رشد بازار نرم افزار مالیاتی در APAC حمایت کند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05887346/؟utm_source=PRN

براساس نوع مالیات ، بازار نرم افزار مالیاتی در APAC در سال 2019 با سهم مناسب و معقول توسط بخش مالیات بر فروش هدایت شد و انتظار می رود که در دوره پیش بینی تسلط خود را ادامه دهد. هرچند انتظار می رود که بخش مالیات بر درآمد در CAGR بالا رشد کند. در طول دوره پیش بینی در بازار نرم افزار مالیاتی APAC.

نرم افزار مالیات بر فروش به ساده سازی ، خودکار سازی و ادغام محاسبه مالیات بر فروش ، مدیریت و گزارش گیری کمک می کند. این نرم افزار برای توانایی های نوع مالیات از جمله ویژگی های مالیات بر ارزش افزوده ، مدیریت مالیات بر استفاده از مصرف کننده و تشکیل اظهارنامه مالیاتی در نظر گرفته شده است. آنها دقیقاً با استفاده از فناوری اعتبار سنجی پیشرفته ، نرخ مالیات فروش را می یابند و محاسبه می کنند.

این نرم افزار در رفع عوارض و کمک به تقویت آنها کمک می کند. با پیشرفت های فناوری در کشورهای مختلف جهان ، چندین ایالت با کمک نرم افزار مالیات فروش اقدام به ثبت بازده و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی کرده اند.

برخی ایالت ها کارت های اعتباری را برای پرداخت مالیات می پذیرند. تمرکز روزافزون سازمانها به سمت کاهش هزینه ها و بهبود کارآیی ، انتظار می رود رشد بازار نرم افزار مالیاتی در منطقه را به دنبال داشته باشد.
اندازه کلی بازار نرم افزار مالیاتی در APAC با استفاده از منابع اصلی و ثانویه به دست آمده است. فرایند تحقیق با تحقیقات ثانویه جامع با استفاده از منابع داخلی و خارجی شروع می شود تا اطلاعات کمی و کیفی مربوط به بازار نرم افزار مالیاتی در APAC به دست آید.

این برنامه همچنین یک مرور کلی و پیش بینی نرم افزار مالیاتی را بر اساس کلیه تقسیم بندی های ارائه شده با توجه به منطقه APAC ارائه می دهد. افزون بر این ، مصاحبه های اولیه با شرکت کنندگان در صنعت و مفسران به منظور اعتبارسنجی و تحلیل داده ها انجام شد.

شرکت کنندگانی که در چنین فرآیندی شرکت می کنند شامل کارشناسان صنعت مانند VP ها ، مدیران توسعه تجارت ، مدیران اطلاعات بازار و مدیران فروش ملی و مشاوران خارجی از جمله کارشناسان ارزیابی ، تحلیلگران تحقیق و رهبران افکار کلیدی متخصص در صنعت نرم افزار مالیاتی می باشند. . شرکت Avalara؛ چتو ، شرکت؛ بلوک H&R؛ شرکت Intuit؛ Sage Group PLC؛ شرکت تامسون رویترز؛ ورتکس ، شرکت؛ Wolters Kluwer N.V.؛ و Xero Limited از اصلی ترین بازیکنان حاضر در بازار نرم افزار مالیاتی در APAC هستند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05887346/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید