رفتن به نوشته‌ها

ویترین جشنواره موسیقی کشور کالیفرنیا “آخر هفته Stagecouch”

2020 نامزد دریافت جایزه پنج بار ACM توماس روت عناوین پخش جمعه ، در حالی که هفت بار سوپر ستاره برنده جایزه GRAMMY® کری Underwood شنبه ها و سوپر استار برنده جوایز موسیقی نه بار موسیقی کشور را به پایان می رساند کلیسای اریک آخر هفته یکشنبه است.

شنوندگان می توانند تجربه کنند آخر هفته Stagecouch در بزرگراه SiriusXM (ch 56) در جمعه 24 فروردین، شنبه 25 فروردین و یکشنبه 26 آوریل از جانب 12:00 عصر تا 5:00 بعد از ظهر ET هر روز ، و پس از آن یک رمزگذاری پخش شده هر شب ، از طریق رادیوهای ماهواره ای و در برنامه SiriusXM. (برای تعامل بیشتر در اینستاگرامStagecoach با ما همراه باشید استیچوچ تجارب در طول آخر هفته ، و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از جشنواره: https://www.stagecoachfestival.com/).

پخش سه روزه همچنین اجرای جدید Stagecoach “در خانه” از هنرمندان شرکت کننده در جشنواره امسال خواهد بود. این هنرمندان را شامل می شود اشلی مکبریید، داستین لینچ، گابی بارت ، اینگرید اندرس، جان پردی، میدلند ، تسلط قدیمی و بیشتر. لیست کامل هنرمندان را در زیر مشاهده کنید.

وی گفت: “در این زمان چالش برانگیز ، ما می خواهیم همچنان به همكاری هنرمندان و طرفداران كمك كنیم ، همانطور كه ​​در Stagecoach انجام می دهند.” استیو بلاتر، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل برنامه نویسی موسیقی ، SiriusXM. “با کمک شگفت انگیز بسیاری از هنرمندان عالی موسیقی کشور ، درگیر این رویداد معتبر سالانه می شوند که مانند گذشته در بزرگراه هرگز رخ نخواهد داد.”

Stacycoach Talent Buyer Stacy Vee می گوید: “جشن تعطیلات آخر هفته Stagecoach با SiriusXM ، همه هنرمندان ، شرکا ، طرفداران و جامعه ما چیزی است که همه ما آنرا عزیز نگه داشته ایم.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم این آخر هفته در ماه آوریل بی سر و صدا از سر بگذرد ، بنابراین تصمیم گرفتیم مهمانی را برگزار کنیم. امیدوارم همه از آنچه در کنار هم جمع کرده ایم لذت ببرند!”

برای سه سال گذشته ، SiriusXM به طور مستقیم از شبکه پخش شده است راه راه، جشنواره جهانی موسیقی موسیقی در فضای باز ، با عنوان برخی از مهمترین نام ها در موسیقی کشور.

استیچوچ در بزرگراه SiriusXM’s (بزرگراه 56) در بیشتر رادیوهای SiriusXM در سراسر کشور برای مشترکین در دسترس است و در دسترس همه – از جمله هر کسی که در حال حاضر مشترک SiriusXM نیست – در برنامه SiriusXM و دستگاههای متصل به عنوان بخشی از دسترسی رایگان پخش مستقیم SiriusXM در دسترس همه است. عادت زنانه. برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع به گوش دادن ، به این آدرس مراجعه کنید: siriusxm.com/streamfree.

SiriusXM آخر هفته Stagecouch به صف شدن:

اشلی مکبریید

براندون راتکلیف

کری Underwood

کریس لین

داستین لینچ

کلیسای اریک

گبی بارت

هیلی واترتر

سخت

اینگرید اندرس

جیمی آلن

جان پردی

LOCASH

میدلند

میچل تنپنی

مورگان والن

نیکو ماه

تسلط قدیمی

رائولین

رایلی گرین

تنیل تاونز

توماس روت

درباره SiriusXM

Sirius XM Holdings Inc. (NASDAQ: SIRI) پیشروترین شرکت سرگرمی صوتی در ایالات متحده است ، و برنامه نویس و پلت فرم برتر برای اشتراک و محصولات صوتی با پشتیبانی از تبلیغات دیجیتال است. پاندورا ، یک شرکت تابعه SiriusXM ، بزرگترین سرویس پخش جریانی سرگرمی با پشتیبانی تبلیغاتی در ایالات متحده SiriusXM و Pandora است که در هر ماه با محصولات صوتی خود به بیش از 100 میلیون نفر می رسند. SiriusXM ، از طریق Sirius XM Canada Holdings، Inc. ، سرگرمی های رادیویی و صوتی ماهواره ای را نیز در کانادا. علاوه بر مشاغل سرگرمی صوتی ، SiriusXM خدمات وسایل نقلیه متصل را به خودروسازان و به طور مستقیم از طریق دستگاه های پس زمینه به مصرف کنندگان ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد SiriusXM ، به آدرس: www.siriusxm.com بروید.

این ارتباطات شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این اظهارات شامل بیانیه هایی در مورد نتایج مالی و عملیاتی آینده ، برنامه ها ، اهداف ، انتظارات و اهداف با احترام است. به عملیات ، محصولات و خدمات آتی؛ و سایر عبارات مشخص شده توسط کلماتی مانند “احتمالاً نتیجه می گیرند” ، “انتظار می رود” ، “ادامه یابد” ، “پیش بینی می شود” ، “تخمین زده می شود” ، “باور کنید” ، “قصد” ، “برنامه” ، “طرح ریزی” “چشم انداز” یا کلماتی با معنای مشابه. چنین اظهارات آینده نگر مبتنی بر اعتقادات و انتظارات فعلی مدیریت ما است و ذاتاً در معرض عدم قطعیت ها و احتمالات تجاری ، اقتصادی و رقابتی قابل توجه قرار دارد که بسیاری از آنها برای پیش بینی و به طور کلی فراتر از کنترل ما دشوار است. نتایج واقعی و زمان وقایع ممکن است از نظر مادی با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد.

عوامل زیر ، از جمله دیگر ، می تواند باعث شود نتایج واقعی و زمان وقایع متفاوت از نتایج پیش بینی شده یا سایر انتظارات بیان شده در بیانیه های آینده نگر باشد: رقابت اساسی ما ، که احتمالاً با گذشت زمان افزایش می یابد. توانایی ما در جذب یا افزایش تعداد مشترکان ، که نامشخص است. توانایی ما برای جذب سودآور و حفظ مصرف کنندگان حساس به قیمت. عدم محافظت از امنیت اطلاعات شخصی در مورد مشتریان؛ دخالت سرویس ما از عملیات بی سیم؛ کاهش در اثربخشی تلاشهای گسترده بازاریابی ما. قوانین حمایت از مصرف کننده و اجرای آنها. عدم تحقق مزایای کسب یا سایر اقدامات استراتژیک ، از جمله کسب Pandora Media ، Inc؛ نتایج نامطلوب دادخواست در حال تعقیب یا آینده بازار حقوق موسیقی ، که در حال تغییر است و در معرض عدم قطعیت است. وابستگی ما به صنعت خودرو؛ شرایط اقتصادی عمومی؛ قوانین و مقررات موجود یا آینده دولت می تواند به تجارت ما آسیب برساند. خرابی ماهواره های ما به میزان قابل توجهی به تجارت ما آسیب می رساند. وقفه یا عدم موفقیت فناوری اطلاعات و سیستم های ارتباطی ما. تغییرات سریع فن آوری و صنعت؛ عدم موفقیت اشخاص ثالث؛ عدم رعایت الزامات FCC ما. اصلاحات در برنامه کاری ما؛ بدهکاری ما آسیب دیدن استودیوها ، شبکه ها یا امکانات دیگر در نتیجه تروریسم یا فاجعه های طبیعی. سهامدار اصلی ما تأثیر قابل توجهی در امور ما دارد و اقدامات دیگری که به تأیید سهامدار احتیاج دارد و منافع آن ممکن است با منافع سایر دارندگان سهام مشترک ما متفاوت باشد. اختلال در تجارت ما توسط حقوق مالکیت معنوی شخص ثالث. و تغییر در سیاست های سود سهام ما که می تواند در هر زمان اتفاق بیفتد. عوامل دیگری که می توانند نتایج ما را از نظر مادی متفاوت از آنچه که در بیانیه های آینده نگر توصیف شده اند می توان در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال گذشته یافت 31 دسامبر 2019، که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارسال شده و در سایت اینترنتی SEC (در دسترس است)http://www.sec.gov) اطلاعات مندرج در اینجا فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند ، و ما از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهار نظر در آینده به عنوان نتیجه تحولات پس از تاریخ این ارتباط خودداری می کنیم.

منبع: SiriusXM

تصاویر HI-RES در دسترس است اینجا

مخاطبین رسانه ای برای SiriusXM:
آنجلا برک
212-584-5350
[email protected]

کارولینای دوبون
646-313-2293
[email protected]

ارتباط رسانه ای برای Goldenvoice:
شی کوپ[email protected]

SOURCE Sirius XM Holdings Inc.

لینک های مربوطه

http://www.siriusxm.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید