رفتن به نوشته‌ها

Trace3 برای راه اندازی فصل 2 پادکست ‘The Founder Formula’ با بنیانگذار Oculus VR جک مک کولی

ایروین ، کالیفرنیا.، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – Trace3، ارائه دهنده برتر راه حل های فناوری برای مشتریان و مشاغل تجاری در سراسر کشور ، امروز اعلام کرد از آغاز فصل دوم پادکست موسس فرمول خود ، مجموعه ای که دارای کارآفرینان پیشرو در زمینه فناوری و داستان های شروع کار آنها است.

میزبان Trace3 مدیر ارشد نوآوری مارک کمپبل و تاد گالینا، VP از نام تجاری و روابط عمومی ، قسمت اول این فصل گفتگو با بنیانگذار و مهندس ارشد سابق Oculus VR است جک مک کولی. مک کولی سفر کارآفرینی خود را در یک گفتگوی الهام بخش یک ساعته که از روزهای آغازین بنیانگذار در Oculus شروع می شود ، مرور می کند و زمان حضورش در حق رای دادن GuitarHero ، به دنبال کردن فعالیت های فعلی در مرکز تحقیق و توسعه خصوصی و دستگاه جوجه کشی سخت افزاری در لیورمور ، کالیف

Trace3 امیدوار است که فصل جدید الهام بخش و آگاه کننده شنوندگان فعلی و آینده باشد ، زیرا فصل 1 در جامعه استارتاپ فناوری با استقبال خوبی روبرو شد.

کمپل گفت: “راه اندازی یک شرکت فناوری یکی از رمانتیک ترین ایده ها در آمریکا است.” “این پادکست نوآوری های تازه ای را در اختیار شما قرار می دهد که چگونه می توانند دیدگاههای خود را در ایجاد مشاغل فناوری تحول بخش به واقعیت تبدیل کنند.

سایر مهمانان آینده در این نمایش عبارتند از گوراو مانگلیک، بنیانگذار CliQr Technologies ، Inc و لیور دیو، بنیانگذار و مدیرعامل Cybereason.

هر قسمت شنوندگان را در ذهن بنیانگذاران فعلی و سابق استارت آپ ها می گذارد که به طور سنتی در سیلیکون ولی و شرکت های سرمایه گذاری وجود دارد که آنها را تأمین می کنند.

این نمایش با یک دوره دو هفته ای اجرا می شود و هر قسمت چهارشنبه ها از طریق Apple Podcasts و Spotify پخش می شود. فصل 1 فرمول مؤسس در حال حاضر در trace3.com/podcasts در دسترس است و شامل مهمانان جذاب و مشهور مانند: جیک ناپ، قبلاً از مشاغل Google و نویسنده Sprint ، Mohit Aron، بنیانگذار انسجام ، بنیامین هندمن، بنیانگذار DQIQ ، و الیک آیزنبرگ، بنیانگذار BigPanda. در کل ، میهمانان موسس فرمول بیشتر از اینها جمع کرده اند 2.7 میلیارد دلار در بودجه تازه کار

درباره TRACE3
Trace3 به عنوان مركز IT Transformative IT ، ارائه دهنده برتر راه حل هاي تكنولوژي براي مشتريان و شركت هاي تجاري است. Trace3 مدیران و سازمانهایشان را قادر می سازد تا از طریق نوآوری سرعت در منظر فناوری اطلاعات سازمانی شرکت کنند. Trace3 امکان دسترسی به فن آوری نوظهور از Silicon Valley و مهندسی نخبه را فراهم می کند که راه حل های انتهایی را به صورت ابری ، اطلاعاتی ، امنیتی و مرکز داده هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.trace3.com مراجعه کنید.

در باره جک MCCAULEY
در Oculus ، جک مک کولی هدست واقعیت مجازی Oculus DK1 و DK2 را قبل از کسب این شرکت در سال 2014 توسط فیس بوک طراحی و ساخته است. علاوه بر این ، جک مهندس ارشد هدایت توسعه سخت افزار و مالکیت معنوی برای حق رای دادن GuitarHero بود. وی در حال حاضر به عنوان یک مبتکر در اقامتگاه در انستیتوی نوآوری طراحی جیکوبز در UC برکلی مشغول به کار است ، ضمن پیگیری پروژه های جدید ، عمدتاً در خودرو ، در مرکز تحقیق و توسعه خصوصی و دستگاه جوجه کشی سخت افزاری در لیورمور ، کالیف

مخاطب:
سارا پازدزیورا ، متخصص روابط عمومی
[email protected]

SOURCE Trace3

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید