رفتن به نوشته‌ها

هوش مصنوعی از Epic Triggers سریع ، مراقبت از نجات از بیماران COVID-19

دکتر می گوید: “این به نجات جان افراد کمک می کند. این مدل پیش بینی می کند که بیماران در حال بدتر شدن هستند و به مراقبت بیشتری نیاز خواهند داشت. دانیل دیوید، استاد کلینیک پزشکی طب کنگره ، یک سازمان بهداشت و درمان یکپارچه که در شمال مرکزی واشنگتن خدمت می کند.

صدها بیمارستان از الگوی پیش بینی کننده استفاده می کنند. این کار با ردیابی هزاران قطعه از داده های حاصل از ضربان قلب ، فشار خون ، دما و سایر مانیتورها ، خطر ابتلا به بیمار در زمان واقعی را ارزیابی می کند. این مدل با تجزیه و تحلیل سریع داده ها از این منابع به پزشکان کمک می کند و در صورت وخیم تر شدن وضعیت به کارکنان اطلاع می دهند. اعلان ها بر روی صفحه نمایش داده می شوند ، در داشبوردهای گزارش شده یا به تلفنهای هوشمند پزشکان منتقل می شوند.

وی گفت: “کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدم مشغول مراقبت از بیماران هستند. با نگه داشتن چشم مراقب ، این سیستم به پزشکان کمک می کند تا توجه خود را به بیمارانی که بیش از حد به آن احتیاج دارند هدایت کنند.” ست هین، دانشمند Epic دانشمند و معاون ارشد تحقیق و توسعه.

شرکت اپیک برای تأیید مدل از COVID-19 ، سازمانهای تحقیقاتی مانند Stanford Health Care را ثبت کرده است. بسیاری از سازمان ها ، مانند Confluence Health ، اعتبار سنجی را تکمیل کرده اند و در حال حاضر از آن برای این بیماران استفاده می کنند.

مدل پیش بینی یکی از بسیاری از ابزارهای تحلیلی Epic است و مشتریان آن در حال مبارزه با COVID-19 هستند. ابزار دیگر ، SlicerDicer به پزشکان اجازه می دهد تا داده ها را به روش های مختلف ترکیب و مرتب کنند. به عنوان مثال ، اگر پزشک مشکوک باشد که کانون COVID-19 در اجتماع خود وجود داشته باشد ، می تواند با استفاده از سیستم برای تست های مثبت ارجاع مثبت با کدهای ZIP بیمار ، آن را تأیید کند. وی سپس می تواند به مقامات بهداشت عمومی هشدار دهد.

Epic همچنین در تلاش است تا با یافتن راهی آسان برای به دست آوردن داده های صحیح در اختیار مسئولان بهداشت عمومی ، به منظور کمک به آنها در درک و محدود کردن شیوع بیماری همه گیر ، راهی آسان برای پیدا کردن آن داشته باشد.

اپیک به بیماران کمک می کند تا در قلب هر کاری که انجام می دهیم با کمک به مردم بهتر و سالم بمانند. از www.epic.com/about بازدید کنید.

SOURCE APCO در سراسر جهان / حماسه

لینک های مربوطه

http://www.epic.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید