رفتن به نوشته‌ها

Zixi اعلام کرد Irdeto TraceMark. ادغام حفاظت از محتوا

والتام ، توده. و لندن، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – زیکسیرهبر صنعت برای فعال کردن ویدیوی قابل اعتماد ، پخش زنده با کیفیت از طریق هر IP ، و معمار برنده جوایز Platform Video Video Defined Platform (SDVP) ، امروز اعلام کرد همکاری و ادغام با Irdeto ، رهبر جهان در امنیت پلت فرم دیجیتال ، محافظت از سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی برای سرگرمی های ویدئویی ، بازی های ویدئویی ، حمل و نقل متصل و صنایع IoT مرتبط. Irdeto Zixi SDVP را در Irdeto TraceMark ™ ، یک سرویس مدیریتی مبتنی بر ابر قرار داده است که یک واترمارک پزشکی قانونی و منحصر به فرد پزشکی قانونی را در محتوای زنده تعبیه کرده است تا کانال توزیع محتوا را برای امنیت پخش شناسایی کند.

جریانهای مستقیم Zixi خورده و کدگذاری می شوند ، سپس علامت گذاری به روش Irdeto TraceMark در زمان واقعی قبل از بسته بندی و توزیع در جریان های کاری پایین دست اعمال می شود. Irdeto TraceMark یک راه حل کاملاً خودکار است که طیف گسترده ای از دارایی ها را به شیوه ای متمرکز و مداوم علامت گذاری می کند ، و جایگزین روش های علامت گذاری بصری متفاوت و گردش کار دستی میراث می شود. کشف اینکه آیا محتوای علامت سفید به بیرون درز شده است ، نیمه دیگر این معادله است. ترکیب Irdeto TraceMark با سرویس ردیابی آنلاین دزد دریایی Irdeto ، امکان شناسایی فوری هرگونه نشت محتوا و پیگیری محتوای علامت گذاری به منبع را فراهم می کند و امکان اجرای سریع اقدامات متقابل را فراهم می آورد. Irdeto TraceMark و خدمات مرتبط با آن ، شناسایی منبع منبع دزدان دریایی را تسهیل می کنند ، بلافاصله خدمات غیرقانونی را خاموش کرده و تخلفات تجاری را مورد تحقیق و پیگرد قرار می دهند.

“استیو هوین ، VP از مشارکتهای استراتژیک ، توسعه تجارت و بازاریابی می گوید:” از آنجا که صنعت همچنان به سرعت به انتقال فیلم زنده از طریق IP ادامه می دهد ، مشتریان اصرار دارند از Zixi SDVP برای کیفیت اثبات شده پخش و تأخیر بسیار کم استفاده کنند. ” در Irdeto. “Zixi به عنوان پیشگام حمل و نقل ویدیوی زنده از طریق IP ، اعتماد کاملی به این صنعت بدست آورده است ، بنابراین ما برای ایجاد ادغام با Irdeto TraceMark هیجان زده ایم.”

“Zixi و Irdeto برای ارائه راه حل های ویدئویی با کیفیت ، خلاقانه ویدیویی به رسانه ها و مشتریان سرگرمی ، از این اعتبار برخوردار هستند ، بنابراین ما بسیار مفتخریم که این ادغام را به بازار ارائه دهیم.” جان Wastcoat، اتحادهای SVP ، Zixi. “مشتریان آنها مشتری های ما هستند ، بزرگترین تولید کنندگان و پخش کننده های محتوای جهان با ارزش ترین محتوا که نیاز به محافظت قابل اعتماد و مورد نیاز Irdeto برای 50 سال دارد.”

Irdeto و Zixi پیشنهاد مشترک خود را در این زمینه نشان می دهند پنجشنبه 30 آوریلهفتم در 11 صبح EST/4 عصر انگلستان به عنوان بخشی از دو هفته Zixi Powered! ویترین مجازی به جای NAB 2020 در حال اجرا است. برای ثبت نام در وبینار ، لطفاً از Live Content Protection Protection Irdeto و Zixi بازدید کنید

درباره Zixi
Zixi یک بستر مبتنی بر ابر و نرم افزار تعریف شده بر روی نرم افزار ویدیویی را فراهم می کند که امکان پخش ویدیوی با کیفیت پخش قابل اعتماد را از طریق هر شبکه IP ، پروتکل ، ارائه دهنده ابری و هر دستگاه لبه ای فراهم می کند. این شرکت فن آوری هایی را برای پخش کننده ها ، شرکت ها ، ارائه دهندگان فیلم برتر و ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در سراسر جهان ارائه می دهد. پلتفرم Zixi باعث می شود شرکت های رسانه ای منبع ، مدیریت ، بومی سازی و توزیع رویدادهای زنده و کانالهای 24/7 زنده خطی را در پخش QoS ، با ایمن و در مقیاس ، با استفاده از هر نوع شبکه IP یا محیط IP ترکیبی ، آسان و اقتصادی کنند. Zixi کنترل پیشرفته ای را در شبکه های پیچیده با ZEN Master ، یک هواپیمای کنترل مستقیم ویدیو و هواپیمای کنترل تله متری فراهم می کند که ابزار بصری برای پیکربندی ، ارکستر و نظارت بر کانال های پخش زنده و رویدادها در پروتکل های صنعت فراهم می کند. با بیش از 10 سال ، شبکه فعال شده Zixi (ZEN) به بیش از 180 ارائه دهنده خدمات و ارائه دهنده خدمات افزایش یافته است و بیش از 700 مشتری به نمایندگی از مارک های برتر رسانه ای در سراسر جهان با 20،000+ کانال در روز خدمت می کند. www.zixi.com

درباره Irdeto
Irdeto رهبر جهانی در امنیت پلت فرم دیجیتال ، محافظت از سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی برای سرگرمی های ویدئویی ، بازی های ویدئویی ، حمل و نقل متصل ، بهداشت متصل و IoT است. راه حل ها و خدمات Irdeto به مشتریان این امکان را می دهد تا از درآمد خود محافظت کنند ، پیشنهادهای جدید ایجاد کنند و به طور موثر با جرایم سایبری مبارزه کنند. با داشتن بیش از 50 سال تجربه در زمینه امنیت ، فناوری امنیت نرم افزار و خدمات سایبری Irdeto از بیش از پنج میلیارد دستگاه و برنامه برای برخی از مارک های معروف و محبوب جهان محافظت می کند. Irdeto با داشتن یک میراث منحصر به فرد در نوآوری امنیتی ، شریک تثبیت شده و قابل اعتماد برای ایجاد آینده ای امن است که در آن مردم بتوانند بدون ترس از اتصال استفاده کنند.

لطفاً از سایت Irdeto به آدرس www.irdeto.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

Zixi: [email protected]

امی پرستو، آژانس حباب ، +44 (0) 7872 831167 ، [email protected]

دنیس ویلیامز، آژانس حباب ، +1 (0) 503 806 0755 ، [email protected]

Irdeto – سابرینا اورلوف[email protected]

منبع Zixi

لینک های مربوطه

http://zixi.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید