رفتن به نوشته‌ها

پروژه های ONEPOINT 19 مدیریت پروژه چابک را برای PPM های هیبریدی ابداع می کند

جرالد آکیلا ، بنیانگذار و مدیرعامل ONEPOINT گفت: “عنصر چابک جدید ما بخشی جدایی ناپذیر از گزینه برنامه ریزی و کنترل ONEPOINT است و برای اولین بار اوراق بهادار پروژه واقعاً ترکیبی را تحقق می بخشد.” اکنون برنامه ریزی چابک با قابلیت های مدیریت قوی منابع ما کاملاً یکپارچه شده است ، امکان محاسبه سرعت خودکار و پیش بینی منابع چابک. “

به طور طبیعی ، پروژه های چابک می توانند به صورت اختیاری با پروژه های جیرا یا نسخه هایی که امکان ادغام در زمان واقعی با ابزار Atlassian را فراهم می کنند ، در ارتباط باشند ، زیرا ویژگی های جدید چابک با اتصال Jira ONEPOINT کاملاً سازگار است.

جداول با جعبه های زمانی (اسپرینت) با الهام از روش Kanban و پخش داستان و داستان

ویژگی های اصلی عنصر چابک جدید شامل تخته سوزن با الهام از روش Kanban است که به شما امکان می دهد اسپینت ها را با کشیدن و رها کردن با تأکید روشن بر برنامه ریزی چندین اسپرینت برای آینده برنامه ریزی کنید. جدول Sprint همچنین با نمایش استفاده از اسپرینت ها با توجه به نقاط داستان اختصاص داده شده و سرعت محاسبه شده ، بهینه سازی ظرفیت اسپرینت را تسهیل می کند.

کاربران همچنین از تعاملی “Epics” الهام گرفته شده از نمودارهای کارهای پروژه قدردانی می کنند ، که نشانگر شکستی از داستان ها و داستانهایی است که با اتمام داستان ها به طور خودکار از میان می روند. سایر دیدگاه های برنامه ریزی و کنترل چابک جدید شامل لیستی از داستان ها و نمودار پیشرفت است که پیشرفت پروژه یا سرعت دویدن در طول زمان را نشان می دهد.

تقویم و گزارش ظرفیت

پروژه های ONEPOINT 19 همچنین بسیاری از ویژگی های جدید دیگر مانند نمای “تقویم” را معرفی می کند که به مدیران پروژه و برنامه اجازه می دهد تا بر اساس برنامه های پروژه قبلی خود ، به راحتی تقویم های بسیار دقیقی برای گزارش های مدیریت ایجاد کنند. سایر پیشرفت ها شامل نمای جدید تجزیه و تحلیل ظرفیت و امکان کشیدن و رها کردن برای بارگیری پیوست ها است.

در دسترس بودن

نسخه جدید هم اکنون در دسترس است و می توانید در سرورهای ابری ما در ایالات متحده و آزمایش شود اروپا از طریق وب سایت www.onepoint-projects.com. با انتخاب طرح “حرفه ای” برای انتخاب گزینه برنامه ریزی و کنترل ، کاربران به ویژگی های جدید چابک و تقویم دسترسی خواهند یافت. برای فعال کردن اتصال جیرا برای سایت آزمون خود می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید یا با ارسال ایمیل به آنها اطلاعات بیشتری دریافت کنید [email protected].

درباره‘پروژه های ONEPOINT

پروژه های ONEPOINT پیشرو در ارائه راه حل های آسان برای استفاده ، پروژه ترکیبی و راه حل های مدیریت نمونه کارها برای مشاغل اختصاص داده شده به پروژه های مدرن است. بر خلاف نرم افزار PPM سنتی ، پروژه های ONEPOINT پروژه های ساده ، سنتی ، چابک و جیرا را در یک نمونه کار پروژه واحد و یک بانک اطلاعاتی منابع استفاده می کند. ONEPOINT شرکتهای پروژه محور را قادر می سازد شفافیت پروژه ها و پرتفوی خود را افزایش دهند ، زمان اتمام پروژه را کاهش دهند ، اتوماسیون شیوه های خوب و استفاده بهینه از منابع را بهینه کنند. ایجاد استانداردها و فن آوری های باز ، ارائه هر دو cloud / SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) و نصب در محل و قرار دادن تمرکز استراتژیک در ساده سازی استقرار سیستم های مدیریتی ONEPOINT در حال تعریف مجدد بازده سرمایه گذاری راه حل های مدیریت پروژه است.

نام شرکت ها و محصولات ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه آنها ، تا حدی است که به ثبت رسیده اند.

کلمات کلیدی: چابک ، PPM ترکیبی ، مدیریت نمونه کارها پروژه ، ONEPOINT ، پروژه ها ، نمونه کارها ، خروج ، مدیریت پروژه ، مشارکتی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1157430/ONEPOINT_Projects_Sprint_Board.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1157431/ONEPOINT_Projects_Timeline_View.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1157429/ONEPOINT_Projects_Logo.jpg

تماس با:
پروژه های ONEPOINT GmbH
آندره شلاگبائور
دیتریش-کلر-استراسه 24/6
8074 Raaba / Graz ، اتریش
www.onepoint-projects.com
تلفن: + 43-316-267-267-0
ایمیل: [email protected]

پیوندهای مرتبط

https://www.onepoint-projects.com

SOURCE ONEPOINT Projects GmbH

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید