رفتن به نوشته‌ها

کاغذ سفید: نوآوری همه گیر – اعتبار قابل تأیید برای آزمایش COVID-19

ایندیانولا ، آیووا، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – IdRamp، ارائه دهنده پیشرو در مدیریت هویت غیر متمرکز ، کاغذ سفید در مورد تسریع آزمایش COVID-19 با اعتبار دیجیتال قابل تأیید منتشر کرده است. مقاله سفید بینشی در مورد چگونگی استفاده از آخرین نوآوری در اعتبار دیجیتال برای بهبود سرعت و کیفیت داده های آزمایش ویروس ارائه می دهد.

مقدمه ای از کاغذ سفید IdRamp

ظهور همه گیر Coronavirus (COVID-19) جهان را دگرگون کرده است. مشاغل فلج شده اند ، شهرها قفل شده اند و جان بسیاری از مردم از بین رفته است. همه گیری های جهانی تأثیر مخربی بر جامعه دارد اما نوآوری های تحول گرا را نیز تقویت می کند که جهان را قوی تر می کند.

از آنجا که سرعت عفونت COVID-19 کند است ، ما وارد مرحله بهبودی جدیدی از بیماری همه گیر می شویم که تعدادی از سوالات مهم را ایجاد می کند. چگونه می توانیم به سرعت جامعه را دوباره شروع کنیم تا از بروز فاجعه اقتصادی جلوگیری کنیم؟ چگونه می توانیم با خیال راحت تعامل اجتماعی را بدون ترس از عفونت از سر بگیریم؟ چگونه می توان اعتماد را بازیابی کرد و از این فاجعه گذشته عبور کرد؟ کارشناسان بهداشت می گویند آزمایش باید قبل از افتتاح اقتصاد افزایش یابد اما این مدت چه مدت طول خواهد کشید؟

از دیدگاه فناوری ، کاملاً آشکار است که روشهای آزمایش موجود باید به صورت دیجیتالی متحول شوند. برای کمک به راه اندازی مجدد در جامعه ، دولت ها و شهروندان به اطلاعات تست قابل اثبات نیاز دارند که می توانند به سرعت در مقیاس مستقر شوند. کسب و کار و مشتریان برای اثبات اعتماد به فضاهای عمومی به روشی مطمئن نیاز دارند. مردم برای نشان دادن مصونیت ایمنی و نتایج آزمایش عفونت به یک روش قابل حمل نیاز دارند. این مقاله سفید رایگان رویکردی را برای اتخاذ آخرین نوآوری در اعتبار دیجیتال قابل تأیید برای این اهداف ارائه می دهد.

دریافت کاغذ سفید رایگان: نوآوری همه گیر – اعتبار قابل تأیید برای آزمایش COVID-19

درباره IdRamp

IdRamp یک سرویس هویت غیر متمرکز برای ساده سازی ادغام ، بهبود امنیت و نوآوری مداوم در تجارت است. با استفاده از IdRamp ، کاربران به راحتی می توانند اعتبارنامه های قابل اثبات را به هر استراتژی تجاری اضافه کنند. IdRamp مسئولیت داده ها و هزینه سیستم های هویت موجود را کاهش می دهد. از طریق احراز هویت توزیع شده ، IdRamp با از بین بردن نیاز به سیستم های مدیریت هویت و دسترسی به شبکه های عمومی ، سطح تهدید هویت را تضمین می کند. مدیریت اعتبار دقیق به IdRamp اجازه می دهد تا با رفع نیاز به رمزهای عبور ، اصطکاک کاربر را کاهش دهد. IdRamp پلهای دیجیتالی قابل انطباق را فراهم می کند که در تمام نسل های هویت به هم پیوسته است

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

اریک وینتون
تلفن: +1 515-808-2822
پست الکترونیک: [email protected]
idramp.com

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

IdRamp

SOURCE IdRamp

لینک های مربوطه

https://www.idramp.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید