رفتن به نوشته‌ها

Redrock Biometrics همکاری با HYPR را اعلام کرد

سانفرانسیسکو، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – Redrock Biometrics و HYPR همکاری را برای Redrock Biometrics برای تأیید هویت کف با PalmID خود® راه حل. HYPR ارائه دهنده اصلی تأیید اعتبار بدون رمز ورود برای شرکت ها است.

با پشتیبانی Comcast ، Mastercard و Samsung ، سکوی ابری HYPR برای از بین بردن گذرواژه‌ها و اسرار مشترک در سراسر شرکت طراحی شده است. با HYPR ، مشاغل تأیید هویت بدون رمز عبور برای میلیونها کاربر مستقر کرده اند.

علاوه بر این Redrock Biometrics‘PalmID® به پلت فرم HYPR این امکان را برای کاربران فراهم می کند که بتوانند از یک تجربه احراز هویت چند وجهی قدرتمند و بی نظیر استفاده کنند.

پس از کروناویروس ، جهان با اقدامات احتیاطی جدید به کارهای روزمره خود نزدیک می شود. نیاز به دوری از اجتماعی در مبارزه با کاهش شیوع coronavirus و سایر بیماریهای عفونی بسیار حیاتی است – و همچنین تغییر در نحوه تعامل کاربران با محیطهای جسمی و دیجیتال خود را نشان می دهد. ماسک پوشیدن ، که باعث کاهش دوام بیومتریک صورت می شود ، و نمی خواهید با دستگاه های مبتنی بر لمس مانند پدهای پین ، صفحه لمسی ، اسکنر اثر انگشت ارتباط برقرار کنید ، نیاز به راه حل های بیومتریک بدون درد را با استفاده از سایر قسمت های بدن برقرار کنید. از صورت PalmID® توسط Redrock Biometrics جواب این چالش

“ما از همکاری با HYPR برای تهیه PalmID هیجان زده ایم®، “می گوید Redrock Biometrics بنیانگذاران لنی کنتسویچ. “جهان در مقابل ما در حال تغییر است و بیومتریک کف دست در صدر بهترین روش های موجود در زمینه امنیت بیومتریک قرار دارد.”

چاپ نخل و الگوهای رگ زیر پوستی برای هر فرد و حتی دوقلوهای یکسان بی نظیر است. PalmID® در نور مرئی تصویری از خطوط و پوسته های پوستی و به صورت اختیاری تصویری مادون قرمز از رگ ها را ضبط می کند و از این تصاویر به عنوان پایه ای برای شناسایی فردی استفاده می کند.

“اهمیت ارائه اختیاری کاربران در چگونگی تأیید اعتبار آنها هرگز بیشتر نبوده است. تأیید صحت امن و بدون دردسر در دسترس کاربران ، رسالت ما برای ساختن جهانی بدون رمز عبور را بیشتر می کند.” جورج آوویتسوفمدیر عامل شرکت HYPR. “این همکاری با Redrock Biometrics امکانات جدید و مهیج را برای تأیید هویت بدون رمز عبور باز می کند. “

Redrock Biometrics خالق PalmID است® محلول تطبیق کف دست که توسط دوربین های RGB و IR معمولی گرفته شده است. این شرکت در سان فرانسیسکو واقع شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تماس با:

سرگئی بادکا

(م) 650.766.8473

(ه) [email protected]

تصاویر مرتبط

palmid-logo.png
آرم PalmID
Redmock Biometrics PalmID

SOURCE Redrock Biometrics

لینک های مربوطه

https://www.redrockbiometrics.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید