رفتن به نوشته‌ها

جمهوری خدمات ، شرکت در حال حرکت به یک نشست سالانه مجازی 2020 سهامداران

ققنوس، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – جمهوری خدمات ، شرکت (NYSE: RSG) امروز اعلام کرد که به دلیل بهداشت عمومی و نگرانی های مسافرتی مربوط به شیوع coronavirus (COVID-19) ، به جای حضوری جلسه مجازی صوتی برگزار می کند. جلسه برای جلسه سالانه سهامداران خود در سال 2020 (“نشست سالانه”). سهامداران نمی توانند بصورت حضوری در جلسه سالانه شرکت کنند.

نشست سالانه در آغاز خواهد شد ساعت 10:30 دقیقه بعد از ظهر اقیانوس آرام بر 8 مه 2020، همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، اما به جای حضوری در قالب مجازی صوتی میزبان می شوید. همانطور که در مواد پروکسی توضیح داده شده است ، سهامداران سوابق به دلیل خاتمه تجارت در 11 مارس 2020، تاریخ ثبت و سهامدارانی که یک وکیل حقوقی برای جلسه ارائه شده توسط بانک ، کارگزار یا نامزد آنها دارند ، واجد شرایط رای دادن در این جلسه هستند.

نشست سالانه در www.virtualshareholdermeeting.com/RSG2020 قابل دسترسی خواهد بود. برای رأی دادن یا شرکت در جلسه سالانه ، سهامداران باید شماره کنترل 16 رقمی موجود در کارت پروکسی خود ، فرم دستورالعمل رای گیری یا اطلاعیه ای را که قبلاً توزیع شده بود وارد کنند. سهامداران بدون شماره کنترل به عنوان مهمان در جلسه سالانه پذیرش می شوند ، اما امکان رأی دادن یا ارسال سؤال را نخواهند داشت.

این شرکت از کلیه سهامداران می خواهد تا قبل از جلسه سالانه با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی ، رای دهند و پروکسی های خود را ارسال کنند. کارت پروکسی همراه با مواد پراکسی به روز نمی شود تا منعکس کننده تغییر مکان باشد و ممکن است همچنان برای رای دادن به سهام در رابطه با نشست سالانه استفاده شود.

مواد پروکسی و اطلاعات تکمیلی مربوط به نشست سالانه شرکت در نشست سالانه 2020 سهامداران در وب سایت روابط سرمایه گذار خدمات جمهوری واقع در https://investor.republicservice.com/annual-meeting ارسال می شود.

این شرکت قصد دارد یک بار نگرانی های بهداشت عمومی و مسافرت مربوط به فروکش کردن COVID-19 به جلسات سهامداران سالانه به صورت حضوری بازگردد.

درباره خدمات جمهوری
Republic Services، Inc. یک رهبر صنعت در بازیافت ایالات متحده و دفع زباله جامد غیر خطرناک است. شرکتهای مجموعه جمهوری ، ایستگاههای انتقال ، مراکز بازیافت ، محل دفن زباله و خدمات محیطی از طریق شرکتهای تابعه این شرکت راه حلهای مؤثری برای بازیافت مسئول و دفع زباله برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم می کنند. 36000 کارمند این شرکت متعهد هستند ضمن تقویت یک سیاره آبی پایدار ، یک تجربه برتر ارائه دهند® تا نسل های آینده از جهانی پاکتر ، ایمن تر و سالم تری لذت ببرند. برای اطلاعات بیشتر ، به RepublService.com مراجعه کنید ، یا ما را در Facebook.com/RepublicService دنبال کنید ، RepublicService در توییتر وrepublic_service در Instagram.

این شرکت در سراسر سال در ارائه ها و همایش های سرمایه گذار شرکت می کند. علاقه مندان می توانند برنامه ای از این همایش ها را در جمهوری servvice.com پیدا کنند.

SOURCE جمهوری خدمات ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.republicservice.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید