رفتن به نوشته‌ها

MegaFans دو عنوان جدید بازی eSports Mobile را در iOS و Android منتشر کرد

کارلسباد ، کالیفرنیا.، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – MegaFans (Fansatics Gaming Mobile eSports) ، الف سن دیگو شرکت پلتفرم eSports علت اصلی تلفن همراه مبتنی بر منطقه ، از انتشار دو عنوان بازی جدید موجود در Google Play و فروشگاه های برنامه برای هر دو دستگاه Android و iOS. دو عنوان بازی جدید ، Crash N Win و Tunnel Tournament ، مسابقات رایگان بازی و پرداخت به بازی را برای جوایز به گیمرهای معمولی موبایل بیش از 17 سال ارائه می دهند و در بیش از 120 کشور جهان در دسترس هستند. عناوین جدید به ادامه رشد شتابزده اخیر MegaFans از Q1 ، 2020 کمک می کند.

MegaFans بازی های eSports گاه به گاه را در بستر تلفن همراه برای بیش از 2.5 میلیارد کاربر فعال روزانه در سراسر جهان تولید می کند. ایده پشت مسابقات گسترده تلفن همراه چند نفره آنها ایجاد یک جامعه جهانی فراگیر و رقابتی است که در آن هر گیمر موبایل معمولی می تواند در هر مکان ، در هر زمان و بازی برای شرکت در کسب جایزه و سرگرمی شرکت کند. جف دوننلی ، بنیانگذار و مدیر عامل MegaFans و جانباز 22 ساله صنعت eGaming می گوید: “هر کسی باید بتواند در هر سطح بازی کند و برنده شود.” وی ادامه می دهد: “فضای كافی برای همه وجود دارد كه بتوانند از eSports لذت ببرند ، بدون اینكه از سوی بازیکنان سخت گیر مرعوب شوند.” “MegaFans آماده ارائه eSports برای همه است ،” ما هیئت مدیره ساده و ساده ای را با استخرهای جوایز ارائه می دهیم که می توانند بی نهایت عمیق حرکت کنند و با 500 میلیون دستگاه تلفن همراه جدید در سه سال آینده بصورت آنلاین وارد بازار شوند. “

MegaFans در Q4 سال 2019 تورنمنت های پولی را به رقابت های رایگان بازی خود ، مسابقات eSports همراه تلفن همراه اضافه کرده و شاهد رشد شتابان از آن هستیم. جامعه کاربری فعال آنها از 15 ژانویه سال 2020 با 15000 کاربر فعال ماهانه (MAU) 25٪ افزایش یافته و از ماه مارس درآمد آنها دو برابر شده است.

MegaFans قصد دارد دو عنوان بازی جدید را در هر ماه برای آینده ای قابل پیش بینی منتشر کند ، که نرخ رشد شتاب سالانه 2 میلیون ثبت نام کاربر جدید را پیش بینی می کند. 500k MAU تا سال 2021

MEGAFANS Inc. یک پلتفرم بازی eSports گاه به گاه تلفن همراه است که یک راه حل نرم افزاری یکپارچه و نرم افزاری را ارائه می دهد که بازی های موبایل را قادر می سازد مسابقات مخاطبان گسترده eSports چند نفره و رقابتی را برای مخاطبان خود ارائه دهد و باعث افزایش حفظ ، کسب درآمد و رشد جامعه برای بازی ها ، با استفاده از رویکرد جدید آنها شود. این شرکت معتقد است eSports باید یک تجربه فراگیر و غنی برای همه در جامعه بازی های جهانی و گاه به گاه تلفن همراه باشد.

تماس با رسانه MegaFans:

جف دونلیلی
تلفن: +1 (619) 921-8167
پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

Screenshot_20200407-145025_Crash n Win.jpg

Screenshot_20200407-145030_Crash n Win.jpg

تصاویر مرتبط

crash-n-win.jpg
Crash N Win
بازی eSports جدید موبایل گاه به گاه – Crash N Win!

لینک های مربوطه

Crash N Win iOS

Crash N Win Android

ویدیو مرتبط

http://www.youtube.com/watch؟v=m2lRYUU79ao

منبع MegaFans.com

لینک های مربوطه

http://www.megafans.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید