رفتن به نوشته‌ها

QB اولین گزینه در مورد الگوریتم اجرای آینده ، “مهاجم” را راه‌اندازی کرد

نیویورک، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – کمی کارگزاران (QB) ، ارائه دهنده مستقل الگوریتم های اجرای پیشرفته و تجزیه و تحلیل داده محور برای معاملات آتی و بازارهای خزانه داری ایالات متحده ، امروز خبر از راه اندازی اولین الگوریتم هوشمند و هوشمند برای گزینه های موجود در بازارهای آتی داد. مهاجم به الگوریتم های بهترین اجرای اعدام QB به مجموعه QB می پیوندد: Bolt، Strobe، Legger، Closer، Octane and The Roll.

Striker اولین الگوریتم آژانس پویا برای گزینه ها در بازارهای آتی است که هم تلفیق در زمان واقعی را شامل می شود و هم برای محاسبه قیمت گذاری دلالت دارد تا ارزش منصفانه را تعیین کند. این استراتژی همچنین از منطق قرارگیری فرزندان QB در صنعت ، پویا و منفعل و پرخاشگر نظم قرار دادن سفارش کودک استفاده می کند. معاملات اعتصاب همچنین یکپارچه در پلت فرم تجزیه و تحلیل هزینه معامله مکمل QB (TCA) ، اولین صنعت دیگر ، نمایش داده می شود.

“در یک زمان بی سابقه ، با بسته شدن طبقه CME به دلیل بحران جهانی فعلی با COVID19 ،” کریستین هاف، بنیانگذار و مدیر عامل QB. “ما از ارائه این راه حل بسیار مورد نیاز به بازار که به دنبال یک الگوریتم آژانس هوشمند و با هدف ساخته شده برای گزینه های موجود در بازار آتی است ، هیجان زده ایم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا همچنان که QB به گسترش خود ادامه می دهد ، این نیاز را در صرافی ها ادامه دهیم.”

QB متعهد است از طریق الگوریتم های اعدام حق بیمه و تحلیلی خود ، راه حل های مهم تجارت را ارائه دهد. مجموعه محصولات نوآورانه QB با هدف کمک به کاهش هزینه های ضمنی تجارت و حل چالش های گردش کار برای اعدام برای مشتریان جهانی و نهادی خود می باشد. الگوریتم جدید با وارد کردن گزینه های موجود در بازارهای آتی ، مرزهای آنچه ممکن است با اجرای الکترونیکی را تحت فشار قرار می دهد.

Striker در ابتدا گزینه های آینده CME Treasury را پشتیبانی خواهد کرد. QB انتظار دارد که پوشش خود را در سایر ابزارهای آتی CME در طول سال 2020 گسترش دهد و شامل گزینه های مربوط به Eurodollars ، شاخص سهام ، انرژی و محصولات کشاورزی باشد. برای Striker ، QB فناوری جدید و کاملاً جدیدی را به طور خاص برای پیمایش بازارهای گزینه ای ساخته است که چالش ها و پیچیدگی های منحصر به فرد خود را دارند. دکتر. رابرت آلگرن، دانشمند ارشد و بنیانگذار QB: “Striker اوج تلاش گسترده تحقیقاتی توسط تیم ما برای درک چگونگی موفقیت تجارت گزینه های آتی است ، جایی که نقدینگی می تواند یک چالش باشد ، و جایی که قیمت منصفانه برای هر قرارداد فردی است. دشوار است بدون اینکه به کل مجموعه نگاه کنیم “. کریستین هاف، مدیرعامل و بنیانگذار: “در حالی که رشد قابل توجهی در تجارت الکترونیکی گزینه ها در بسیاری از ابزارهای آتی CME وجود داشته است ، اما اجرای آن هنوز بصورت دستی روی صفحه انجام می شود. مهاجم به معامله گران کمک می کند تا با استفاده از این الگوریتم پیشرفته ، بازدهی خود را تا حد زیادی بهبود بخشند. به دنبال نقدینگی با بهترین قیمت باشید. “

مهاجم از طریق بسیاری از سیستم عامل های EMS که QB با آنها ادغام شده است ، از جمله برنامه اختصاصی QB در درگاه برنامه Bloomberg قابل دسترسی خواهد بود. Striker به عنوان یک راه حل بی طرف کارگزار طبق همه الگوریتم های QB برای بازارهای آتی ارائه می شود.

درباره کارگزاران کمی:

کارگزاران کمّی (QB) ، یک شرکت فناوری جهانی و مالی مستقل ، الگوریتم های پیشرفته و تجزیه و تحلیل داده محور را برای مشتریان در بازارهای Futures ، Treasury Cash ایالات متحده و گزینه ها فراهم می کند. این شرکت در یک فرهنگ تحقیقاتی محور ، دانش ساختاری در بازار و تخصص مهندسی الگوریتمی ساخته شده است. QB به طور مداوم مجموعه ای از محصولات در حال توسعه و نوآوری را کاهش می دهد تا هزینه های ضمنی تجارت را برای مشتریان خود کاهش دهد. مقر آن در میانه شهر است منهتن، QB دارای شعب در لندن، سیدنیو چنای.

QB در حال حاضر از بزرگترین صرافی های جهان پشتیبانی می کند و بیش از 100 ابزار آینده و بازار خزانه داری ایالات متحده را در بر می گیرد. مجموعه قوی QB از الگوریتم های حق بیمه – Bolt، Strobe، Legger، Closer، Octane، The Roll and Striker – در معاملات آتی ، درآمد ثابت و گزینه های معامله گران به بهترین اجرای ممکن کمک می کند ، ضمن اینکه هزینه های ضمنی معاملات را کاهش می دهد. الگوریتم های QB در سیستم عامل های مشترک EMS / OMS ، از طریق برنامه های اختصاصی اختصاصی شرکت در پورتال برنامه بلومبرگ ، فروشگاه اپلیکیشن تامسون رویترز یا مستقیم از طریق FIX ارائه می شوند.

برای اطلاعات بیشتر:

[email protected]
www.quantitativebrokers.com

تماس رسانه ای:

مت یمما
استراتژی های اوج
[email protected]
909-633-9396

SOURCE کارگزاران کمی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید