رفتن به نوشته‌ها

PrimeKey® مدیر مسئول شناسایی هویت را برای تأمین هویت دیجیتالی در محیط های تولید هوشمند معرفی می کند

PrimeKey از سال 2001 تا کنون راه حل های امنیتی و امنیتی PKI را ارائه داده است که شامل هویت دیجیتالی است و اکنون این راه حل را برای ایجاد صدور گواهینامه امن در اینترنت صنعتی اشیا (IIoT) به واقعیت اضافه می کند. در یک محیط تولید شبکه ای ، هر یک از مؤلفه ها باید “یکدیگر را بشناسند و به آنها اعتماد کنند ، و خود را با هویت دیجیتالی خود” شناسایی “کنند. اکنون نوآوری این است که عملکرد سازمان ثبت (RA) یک PKI را مستقیماً به نقطه تولید منتقل کنیم. یک نقطه ثبت هویت در نقطه تولید نصب می شود. دستگاه مبتنی بر IPC نیاز به امنیت کل چرخه چرخه محصول را تأمین می کند. تقاضا برای این امر ، به ویژه در صنایع IoT در بخش های خودرو ، انرژی ، بهداشت و اتوماسیون وجود دارد و به طور مداوم رو به رشد است.

برخورد با هویت های دیجیتال

تاکنون قطعات و سیستمهای موجود در راه حلهای متصل پس از یا قبل از تولید ، “شناسنامه” خود را دریافت کرده اند. به عنوان مثال ، هنگامی که تراشه های SE (Secure Elements) یا TPM (Trusted Platform Modules) با گواهینامه های “محصول” از قبل شخصی سازی می شوند ، اطلاعات مربوط به محصول نهایی در دسترس نیست. این داده ها فقط در صورت تولید محصول نهایی واقعی در دسترس است. مدیر عامل هویت PrimeKey اکنون با تهیه و پیاده سازی هویت دیجیتال ، به عنوان گواهی در استاندارد X.509 برای یک محصول در حین تولید ، سطح امنیت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مهمترین ویژگی ها:

عملکرد ثبت PKI برای تولید هوشمند

در حین تولید ، یک مؤلفه ابتدا از مدیر سازمان شناسایی می خواهد تا گواهی را بخواهد. این اعتبار هویت دیجیتال اجزاء را تأیید می کند. از ژنراتور تصادفی برای تولید کلیدها و درخواستهای امضای گواهی (CSR) استفاده می کند و CSR را به مرجع صدور گواهینامه (CA) PKI منتقل می کند. سرانجام ، گواهینامه در مؤلفه پیاده سازی می شود.

جدایی امن بین OT و IT

مدیر سازمان هویت به طور جدی فناوری عملیاتی (OT) را از IT جدا می کند. بنابراین ، هرگونه حمله سایبری نمی تواند از شبکه اداری به سمت شبکه تولید پرش کند.

ضد آینده به لطف رابط های باز

IdAM همچنین از همه الگوریتم های رمزنگاری شناخته شده پشتیبانی می کند و سه رابط اصلی خارجی برای آداپتورهای دستگاه و آداپتورهای خدمات قابل اعتماد و همچنین به کنترل کننده دنباله ارائه می دهد. بنابراین ، تأیید هویت می تواند با انعطاف پذیری مدل سازی شده و به روشی قابل اعتماد با فرایند تولید سازگار شود.

ارزش افزوده مطمئن

“مدیر شناسایی هویت – صنعتی یک مکانیزم ابتکاری برای هویت های دیجیتالی قابل اعتماد ، صدور شناسنامه یا سایر هویت ها در طی فرایند تولید را فراهم می کند. این رویکرد به بخشی جدایی ناپذیر از IIoT و Smart Factory تبدیل می شود.” توماس گوستاوسون، CTO در PrimeKey. وی ادامه داد: برای نخستین بار امکان پیاده سازی استراتژی قابل اعتماد محصول مبتنی بر زنجیره تأمین هوشمند و ایمن وجود دارد. یک محصول و فرستنده های نرم افزار به روشنی قابل شناسایی است ، که جلوی سرقت ادبی محصول را می گیرد. “

دو وبینار بینش عملی عمیقی را ارائه می دهند

PrimeKey با راه اندازی PKI راه حل جدید PKI صنعتی جدید ، از نوع اول ، با دو وبینر همراه خواهد بود:

  • “امنیت صنعت 4.0 – معرفی اولین راه حل PKI صنعتی برای ایمن سازی زنجیره های عرضه هوشمند”؛ 28 آوریل 2020، 16:00. CET ، 45 دقیقه ، ثبت نام رایگان و مشارکت در اینجا ، مدیران صنعت ، از جمله چیزهای دیگر ، نحوه الگوبرداری از فرآیندهای انتشار بی نظیر برای کشف هویت ، چگونگی بهره برداری از آنها و چگونگی طراحی مجدد آنها را به محض نیاز به فرآیند تولید ، یاد می گیرند. به روز شده
  • “چه چیزی درون مدیر مسئول هویت PrimeKey وجود دارد – رویای یک تکنسین”؛ 12 مه 2020، 16:00. CET ، 45 دقیقه ، ثبت نام رایگان و شرکت در اینجا. تمرکز روی هویت محصول معمولی و همچنین کارکردهای مدیر مسئول هویت و ارتباط آن با PKI است. علاوه بر این ، تمرکز بر تدوین استراتژی محصول مدرن IIoT و اجرای توابع امنیتی با مدیر مسئول هویت خواهد بود.

PrimeKey Tech Days 2020

ششمین نسخه از روزهای فناوری PrimeKey Tech خواهد بود 15-16 سپتامبر 2020* PKI و مدیران امنیتی از سرتاسر جهان درباره آخرین موضوعات رمزنگاری ، PKI و موضوعات مربوط به امنیت فناوری اطلاعات توضیح و گفتگو می کنند. رویداد فن آوری سخت ، ارائه های زنده توسط کارشناسان شرکت های برجسته جهانی و نمایش های دستی که PKI را در عمل نشان می دهند ، ارائه می دهد.

روز گذشته دو برجسته برجسته موجود است. دو کارگاه فنی برگزار می شود 14 سپتامبر، در سولنا ، سوئد، در دفتر مرکزی PrimeKey. کارشناسان PrimeKey رهبری و معتدل خواهند بود:

  • کارگاه مدیر مسئول شناسایی هویت PrimeKey“، ساعت 1:30 بعد از ظهر – 3:30 p.m CET.
  • کارگاه آموزشی PrimeKey SEE“، 4:00 p.m. – 6:00 p.m CET.

برای تعمیق بیشتر در مورد مفاهیم کاوش شده با مدیر شناسه هویت و محیط های ایمن اجرای (SEE) ، شرکت در هر یک از افراد 15 نفر محدود است.

* در صورت لزوم ، اطلاعات مربوط به این رویداد در PrimeKey.com/tech-days به روز می شود تا محدودیت ها و خط مشی های سفر را به خود اختصاص دهید.

ارائه جلسه توجیهی مطبوعاتی

برای کلیه سوالات مربوط به راه اندازی مدیر شناسنامه ، از جمله وبینارها و نخستین روزهای فناوری PrimeKey ، جلسه ای با مدیر توسعه تجارت PrimeKey آندریاس فیلیپ می توان ترتیب داد اگر علاقه مند هستید ، لطفاً پیامی را برای آن ارسال کنید [email protected] یا با ما در (+46) 835-8118 تماس بگیرید.

درباره PrimeKey

PrimeKey یکی از ارائه دهندگان راه حل های برتر PKI و امضاء در جهان است و تعدادی از محصولات نوآورانه از جمله EJBCA® Enterprise ، SignServer Enterprise ، PKI Appliance ، PrimeKey SEE و مدیر Autority Identity را توسعه داده است. PrimeKey به عنوان پیشگام در نرم افزارهای امنیتی با منبع باز ، توانایی اجرای راه حلهای امنیتی حیاتی ، مانند شناسنامه الکترونیکی ، گذرنامه های الکترونیکی ، تأیید اعتبار ، امضاهای دیجیتال ، هویت های دیجیتال متحد و اعتبار را فراهم می کند. کلیه محصولات PrimeKey دارای معیارهای معمول و دارای گواهینامه FIPS هستند ، فرایندهای داخلی شرکت دارای گواهینامه ISO 9001 ، 14001 و 27001 است و دارای چندین نصب Webtrust / ETSI و eIDAS ممیزی است.

PrimeKey دفاتر دارد استکهلم سوئد؛ آخن ، آلمان؛ سان ماتئو، ایالات متحده آمریکا؛ و ملبورن، استرالیا. PrimeKey با داشتن شبکه جهانی فناوری و شرکای فروش مجدد ، از لیست مشتری پشتیبانی می کند که شامل شرکت ها و موسسات پیشرو در صنعت IT ، ارتباطات از راه دور ، صنعت ، دارایی و بخش های عمومی است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.primekey.com/ مراجعه کنید

برای سوالات رسانه ای ، لطفاً با:

لیندسی ادرسون
هماهنگ کننده ارتباطات PrimeKey
[email protected]

منبع نخست وزیر

لینک های مربوطه

primekey.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید