رفتن به نوشته‌ها

صندوق خیریه Grassroots برای تهیه تجهیزات محافظتی بحرانی به پرستاران VA

SAN CLEMENTE ، کالیفرنیا.، 6 آوریل 2020 / PRNewswire / – جنوب کالیفرنیامبتنی بر Cynergy (cynergy.pro) امروز با کمک یک کمپین GOFUNDME یک کمپین مردمی را راه اندازی کرد تا به شما در تهیه منابع مهم محافظتی برای کارمندان مراقبت های بهداشتی در اداره بهداشت جانبازان (VHA) ، بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی یکپارچه آمریکا ، که در جبهه های جنگ هستند ، کمک کند. در COVID-19.

فضای مجازی است در میان محافل دولتی بخاطر راه حل های مهم IT و ارتباطات برای ماموریت ، شناخته شده است. اداره شده توسط یک مادر مجرد ، دامپزشک سندی منسون و دخترش را معلول کرد ادا مارگسون، تیم مادر و دختر پویا در تهیه مواد ساخته شده به مشخصات دولت و در مهلت های نظامی بسیار باتجربه و ماهر هستند. کارشناسان تدارکات می توانند با دیدن موضوعات مربوط به زنجیره های تأمین در اخبار ، به شما کمک کنند.

با مراجعه به مدیران بیمارستان VA ، آنها دریافتند که ماسک های پزشکی نیاز جدی دارند ، همچنین دستکش و لباس های جراحی. زنان پول خود را در آنجا که قلبشان بود قرار دادند و منبعی را پیدا کردند که بتواند در کمتر از یک هفته کامیون ماسک های درجه یک بیمارستان را با اهداء اهدا کند 21000 دلار از بودجه خودشان برای تحقق آن در کمتر از یک هفته ، موسسه خیریه آنها در قالب هزاران ماسک به بیمارستان های VA در بیمارستان تحویل داده شد لس آنجلس، سیاتل، نیواورلانو نیویورک.

“تقاضا بسیار زیاد است و ما آنرا فهمیدیم 21000 دلار تنها یک قطره در اقیانوس آرام در جنگ با COVID-19 بود. ” ادا مارگسون، 28. “این وقتی تصمیم گرفتیم که جمع کنیم 100000 دلار ارزش منابع بحرانی هدفمند بیشتر است. تحقیقات بیشتر با منابع دولت ما ، به ما نشان داد ، نیاز عظیم و زمان آن ماهیت دارد و ما محاسبه می کنیم 5 میلیون دلار برای انجام این کار لازم است ، به کسانی که در خدمت ما هستند ، کسانی که به ما خدمت می کنند ، جانبازانی مثل مادر من ، که جان خود را برای حمایت از همه ما حفظ می کنند ضمن کمک به بیماران Coronavirus. “

این “قطره در اقیانوس” – خیرخواهی اولیه آنها – بسیار مورد استقبال واقع شده است. یکی از مدیران بیمارستان VA ، که فقط 5 روز بعد از گفتن نیاز شدید آنها 6000 ماسک دریافت کرده است ، گفت: “من از شما که در این مدت بسیار ناگوار به فکر ما هستید ، قدردانی می کنم. ”

اطلاعات بیشتر در مورد Cynergy’s تلاش در https://www.gofundme.com/f/serving-those-who-serve-usmedical-supplies

این داستان از طریق ZUMA Stories News Stories برای شما آورده شده است (http://www.zuma24.com)

متن توسط اسکات مک کیرنان و عکاسی توسط سرویس سیم پرس ZUMA (http://www.zumapress.com)

پرونده های مرتبط

کتابخانه مترو و Archive.jpg

Cynergy-Capilities-Statement.pdf

تصاویر مرتبط

frontline-heroes-covid-19-nurses.jpg
قهرمانان مقدم: پرستاران COVID-19
28 ژانویه سال 2020، Zouping ، استان بینو شاندونگ ، چین: پر از احساسات ، پرستاران را در آغوش می گیرند. دست و آغوش به عنوان پرستاران یکدیگر را تسکین می دهند. آنها بخشی از یک تیم هشت پرستار و پزشک هستند که از بیمارانی که به علت انسداد مجدد ویروس COVID-19 ، کرونویروسی جدید برخوردار هستند ، در بخش جداسازی در یک بیمارستان زوپینگ مراقبت می کنند. (تصویر اعتباری: © TPG از طریق ZUMA Press)

لینک های مربوطه

ZUMA Press

Cynergy.pro

منبع انرژی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید