رفتن به نوشته‌ها

برنده جایزه ملکه را برای تصدی دریافت کرد

جایزه ملکه انگلیس برای تصدی مشهورترین جایزه تجاری انگلیس است که از بالاترین دستاوردهای امروز شرکت تجلیل می کند. فقط تعداد مشخصی از مشاغل به دلیل موفقیت استثنایی آنها در دسته هایی مانند تجارت بین المللی ، نوآوری و توسعه پایدار انتخاب می شوند.

برندگان جوایز سالانه توسط دفتر نخست وزیر انتخاب می شوند و مورد تأیید H.M. ملکه هر سال در روز تولد ، بیست و یکم آوریل.

Exclaimer از زمان تأسیس در سال 2001 پرتفوی بین المللی خود را برای بیش از 75 میلیون کاربر توسعه داده است. امروز ، مشاغل مختلف در سراسر جهان ، از مجموعه راه حل های مدیریت امضای ایمیل برای Office 365 ، G Suite و Microsoft Exchange استفاده می کنند.

صحبت از پیروزی اخیر Exclaimer ، مدیر عامل ، هیت دیویس اظهار نظر كرد:

“برنده شدن جایزه Queen’s’s یک موفقیت بزرگ برای Exclaimer است. ما به راه حل های نرم افزاری خود و پشتیبانی از مشتریان جهانی ما افتخار می کنیم ؛ خوشحالم که خوشحالم که ما با این جایزه محترم رسماً به خاطر همه سخت کوشی های ما شناخته شده ایم.”

از همه برندگان جوایز دعوت می شود تا با حضور H.M. در یک پذیرش ویژه در کاخ باکینگهام شرکت کنند. ملکه بعداً امسال شرکت های برنده همچنین این نشان را از سهم خود در تعالی و موفقیت در کسب و کار برای پنج سال استفاده از Emblem Queen Award Emble در تبلیغات ، بازاریابی و بسته بندی دریافت می کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد جوایز ملکه برای تصدی می توانید از اینجا مشاهده کنید.

درباره افتخار
نزدیک به 20 سال ، Exclaimer رهبر شناخته شده بازار جهانی در نرم افزار امضای ایمیل داخلی و ابری و راه حل های Office 365 ، Microsoft Exchange و G Suite بوده است. مستقر در خارج از خارج لندن و با داشتن دفاتر منطقه ای در سراسر جهان ، بیش از 75 میلیون کاربر در 150+ کشور با برخی از شرکت ها که دارای مجوز بیش از 300،000 کاربر هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

پایگاه مشتری متنوع این سازمان شامل سازمانهای مشهور بین المللی مانند سونی ، متل ، خیابان 10 داونینگ ، NBC ، دولت می باشد کانادا، بی بی سی و بسیاری از سازمان های مختلف از همه بخش ها و اندازه ها. این شرکت در طول سالها دریافت کننده جوایز چندین صنعت بوده و اولین شرکتی در نوع خود بود که موفق به دریافت گواهینامه ISO 27001 برای خدمات مدیریت امضاء مبتنی بر ابر خود شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Exclaimer ، به سایت www.exclaimer.com مراجعه نمایید

سوالات:

تعجب کننده:
ماریا دالقویست کانتون
رئیس بازاریابی جهانی
تلفن: 07930 111931
پست الکترونیک: [email protected]

فریاد زدن قورباغه PR:
بیل استرلینگ
مدیر ارشد روابط عمومی
تلفن: 07917 881404
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.exclaimer.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید