رفتن به نوشته‌ها

جایزه ملکه در نوآوری برای SciBite ، شرکت فناوری در حال رشد سریع برای تجزیه و تحلیل معنایی

CAMBRIDGE ، انگلیس21 آوریل 2020 / PRNewswire / – SciBite ، شرکت نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل معنایی و داده های اول ، امروز اعلام کرد که به عنوان برنده جایزه ملکه برای شرکت در نوآوری ، بالاترین جایزه رسمی شرکت بریتانیا شناخته شده است. SciBite برای موفقیت تجاری در نتیجه نوآوری در قالب بستر نرم افزاری پیشرفته خود که دسترسی و استفاده از اطلاعات علمی را متحول می کند ، شناخته می شود.

سال گذشته ، SciBite اولین بار خود را دریافت کرد ملکه را رنگ کنید جایزه در تجارت بین المللی به دلیل رشد چشمگیر کوتاه مدت خود در فروش بین المللی. از زمان تأسیس در سال 2013 ، SciBite خود را به عنوان یک مؤلفه مهم در استراتژی های مدرن دیجیتال شرکت های بزرگ جهانی علوم ، فناوری و پزشکی (STM) ، از جمله 20 شرکت بزرگ دارویی در جهان تأسیس کرده است. این شرکت در انگلستان و در محوطه دانشگاه ژنوم مستقر است کمبریجشایر و با مکان های اضافی در سراسر جهان فعالیت می کند ایالات متحده و ژاپن،

بستر SciBite از فن آوری های API سریع ، قابل انعطاف ، عملیاتی با استفاده از یک روش یادگیری عمیق معنایی برای تبدیل محتوای متنی قبلاً غیرقابل استفاده اما از نظر علمی مرتبط با داده های پاک و قابل خواندن با ماشین است. این یک توانایی منحصر به فرد برای استفاده از مقادیر گسترده دانش ارزشمند موجود در این متن در انواع موارد استفاده ، از کشف تا توسعه را ارائه می دهد.

“SciBite دائماً مرزها را تحت فشار قرار می دهد و برای کسانی که می خواهند مبتکر باشند ، وجود دارد ، بنابراین جایزه فناوری نوآورانه ای که ما توسعه می دهیم ، گواه واقعی تیم با استعداد متخصصانی است که ما جمع کرده ایم.” لی هارلند، بنیانگذار و CSO SciBite.

“مشتریان بزرگ ما اکنون در حال استفاده هستند داده ها از با کیفیت بالاتر و اکنون می توانید حجم بیشتری از داده ها را بسیار سریعتر و با دقت بیشتر ادغام کنید. در نتیجه ، دانشمندان قادر به کشف بینش های جدید از طریق روابط جدید در داده های خود هستند. به همین دلیل است که ما عاشق کار خود هستیم و چرا نوآوری یک مؤلفه مهم موفقیت ما است. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.scibite.com مراجعه کنید.

اطلاعات در مورد جوایز ملکه

امسال 220 شرکت بریتانیا به دلیل مشارکت در تجارت بین المللی ، نوآوری و توسعه و ارتقاء پایدار (از طریق تحرک اجتماعی) شناخته شدند. این جوایز برای اولین بار در سال 1965 اهدا شد و از آن زمان تاکنون بیش از 7000 شرکت جوایز ملکه را دریافت کرده اند.

درباره SciBite

SciBite یک زیرساخت نرم افزار معنایی در سطح سازمانی برای استاندارد سازی و تبدیل اطلاعات علمی مبتنی بر سیلو به داده های پاک و قابل تعامل ارائه می دهد. SciBite از 20 شرکت برتر داروسازی با موارد استفاده در همه زمینه های علوم زندگی پشتیبانی می کند.

لوگو – http://mma.prnewswire.com/media/617446/SciBite_Logo.jpg

مخاطب مطبوعاتی:

لورن برهام، مدیر بازاریابی
[email protected]
+44 (0) 1223 786 129

پیوندهای مرتبط

http://www.scibite.com

منبع SciBite

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید