رفتن به نوشته‌ها

Vinetree Corp راه اندازی پلتفرم بازی مبتنی بر پاداش ، پروتکل لودنا را اعلام کرد

سئول، کره جنوبی، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Vinetree ، سازندگان کره جنوبی برنامه برتر رسانه های اجتماعی بازی ، GameTalkTalk ، به طور رسمی از آغاز پروژه جدید blockchain ‘پروتکل Ludena’ خبر داد. پروتکل Ludena یک بستر اجتماعی گیم شده برای گیمرهای سراسر جهان است. هدف این پروژه ایجاد یک پلتفرم جامع بازی محور با جنبه هایی از جمله: رسانه های اجتماعی مبتنی بر پاداش DApp ، پلت فرم بازی P2P matchmaking و مبادله کالاهای دیجیتال با هزینه کمتر است.

اولین سکوی Ludena پروتکل ، GameTalkTalk ، به خاطر بازی در بازی های خود پاداش بازیکنان را پاداش داده است مورد علاقه بازی ها ، مانند کنکوری و Clash Royale ، بیش از 7 سال کاربران برای انجام مأموریت های درون بازی و / یا بارگیری بازی های جدید دارایی های دیجیتال یا “ستاره ها” را دریافت می کنند. این ستارگان که یک بار جمع شده اند ، می توانند برای خرید کارت های هدیه از فروشگاه هایی مانند Starbucks ، Burger King یا فروشگاه Google Play استفاده شوند. پیش از این ، این فرصت فقط در دسترس بود به با این وجود گیمرهای موجود در بازار کره ، در Q2 سال 2020 ، GameTalkTalk در دسترس خواهد بود به بازیکنان از سراسر جهان پس از انتشار نسخه جهانی GameTalkTalk ، دارایی دیجیتال پاداش یافته از ستارگان به LDN تبدیل می شود ، نشانه ای که می تواند در اکوسیستم پروتکل Ludena پروتکل استفاده شود.

الگوریتم برنامه اطلاعات بازی های تلفن همراه کاربر مانند پول صرف شده در هر بازی بارگیری شده و اینکه کاربر چند بار در هر بازی انجام می دهد را بررسی می کند. این داده های بزرگ جمع آوری و استفاده می شود برای مطابقت شرکت های بازی با بازیکنانی که تمایل بیشتری به صرف وقت / پول در ژانرهای بازی خود دارند. با گذشت سالها ، GameTalkTalk بیش از 200 مشتری ناشر بازی مشهور جهان جمع کرده است و به این شرکتها کمک کرده است تا با هدف قرار دادن دلارهای بازاریابی خود ، بر چالش های بازاریابی امروز غلبه کنند.

این تیم قصد دارد از تجربیات گسترده خود در زمینه موفقیت در برنامه های داخلی تلفن همراه بهره ببرد و از فناوری ledger توزیع کند تا به مخاطبان بین المللی برسد و این پلتفرم را با عمودی های مختلف بازی گسترش دهد. مدیرعامل پروتکل لودنا گفت: “از دید جهانی ، تعداد بازی هایی که از blockchain و cryptocurrency استفاده می کنند با سرعت جذاب در حال افزایش است.” جوشوا کیموی درباره تصمیم وی برای ادغام فناوری جدید در برنامه موفقیت آمیز بیش از 3 میلیون کاربر.

مدیرعامل ادامه داد: “تعریف واحدی برای پروتکل لودنا این است: بستری که به گیمرهای سراسر جهان اهمیت و انگیزه می بخشد.” بسیاری از مردم در سرتاسر جهان ، فقط آرزوی پرداخت هزینه بازی را دارند. با وجود گیم پلی در همه زمان های بالا به دلیل محدودیت های جهانی تحمیل شده توسط Coronavirus، Covid19 ، پروتکل Ludena یک زمان به موقع است تا سرانجام پاداش جامعه بازی های جهان را به دست آورد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.ludenaprotocol.io/eng/ مراجعه کرده یا به آن بپیوندید پروتکل لودنا گروه تلگرام برای به روز ماندن در این آدرس: https://t.me/ludenaprotocol.

منبع وینتری Corp

لینک های مربوطه

http://www.ludenaprotocol.io/eng/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید