رفتن به نوشته‌ها

حراج های Leake کمک آنلاین به انجمن اتومبیل جمع کننده ارائه می دهد

اولین شرکت حراج اتومبیل جمع کننده آمریکا شروع به فروش وسایل نقلیه از طریق آن می کند ریچی بروس” پلت فرم آنلاین Marketplace-E

SCOTTSDALE، AZ، 6 آوریل 2020 / PRNewswire / – از آنجا که COVID-19 منجر به لغو بسیاری از مزایده ها و رویدادهای ماشین جمع آوری شده ، حراج های Leake فرصت جدیدی برای جامعه اتومبیل جمع کننده و مشتریان خود دارد: فروش آنلاین! افزایش مخاطبان گسترده جهانی شرکت مادر خود ، ریچی بروس. ، Leake اکنون می تواند از طریق راه حل Marketplace-E این شرکت به مشتریان این فرصت را بدهد که به 3.9 میلیون کاربر آنلاین برسند.

“قلب و افکار ما به گوش بسیاری از افراد می رسد که تحت تأثیر تأثیرات بی سابقه COVID-19 قرار گرفته اند. از همه ما خواسته شده است که تغییراتی ایجاد کند ، اما یک چیز که هرگز تغییر نخواهد کرد تعهد ما برای خدمت به شماست.” گری بنتمدیر کل ریچی بروس کلکتور خودرو. “ایمنی و سلامتی مشتریان همیشه در اولویت است و برای رعایت محدودیت های محلی ما از طریق بستر کاربرپسند Marketplace-E ما پذیرش و فروش محموله ها را انجام می دهیم. در حراجی های مختلف که به تعویق افتاده یا لغو شده اند و ما می خواهیم به آنها کمک کنیم هرچه ممکن است. “

ریچی بروس” پلتفرم Marketplace-E فرصتی را برای فروشندگان می بخشد تا با فرمت های ‘Off Offer’ و ‘Buy Now’ اتومبیل های خود را بفروشند یا به سادگی قیمت رزرو کنند که برآورده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Marketplace-E ، به سایت ironplanet.com/marketplace-e مراجعه کنید. برای ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.leakecar.com مراجعه کرده و یا با شماره 602-442-3380 تماس بگیرید.

رویداد بعدی لایک در محل برگزار می شود 26 ژوئن – 27، 2020 در تولسا ، باشه برای جزئیات بیشتر در هفته های آینده با ما همراه باشید.

درباره شرکت حراج لیک:
شرکت حراج لیک توسط شرکت تأسیس شد جیمز سی لیک ، Sr. و اولین حراج اتومبیل جمع کننده آمریکا است. این شرکت همچنان به اجرای اصولی می پردازد که آقای لیک این شرکت را بر اساس: کیفیت ، احترام ، دانش و وفاداری به تجارت پایه گذاری کرده است. تیم خبرگان صنعت چندین دهه دانش حراج ماشین جمع کننده کلاس جهانی را ارائه می دهند. در حال حاضر لیک حراج هایی را در تولسا ، اوکلاهما شهر و دالاس. که در ژانویه 2018، لیک توسط به دست آورد ریچی بروس، یک شرکت مدیریت دارایی و دارایی جهانی. با ریچی بروس. مخاطبان آنلاین با 3.9 میلیون کاربر ثبت نام شده ، Leake یکی از بزرگترین پایگاههای خریدار بالقوه در صنعت جمع آوری اتومبیل را دارد.

در باره ریچی بروس.:
تاسیس در سال 1958 ، ریچی بروس. (NYSE و TSX: RBA) یک شرکت مدیریت و دارایی جهانی است و به مشتریان راه حل های نهایی را برای خرید و فروش تجهیزات سنگین ، کامیون ها و سایر دارایی های استفاده شده ارائه می دهد. کانال های فروش این شرکت در چند بخش از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، کشاورزی ، انرژی ، نفت و گاز ، معدن و جنگلداری فعالیت می کنند: ریچی بروس. حراجیان ، بزرگترین حراج صنعتی جهان رویدادهای حراج زنده را با قیمت گذاری آنلاین ارائه می دهد. IronPlanet ، یک بازار آنلاین با حراج های هفتگی برجسته و ارائه گواهینامه شرایط ویژه تجهیزات IronClad Assurance؛. Marketplace-E ، بازار کنترل شده ای است که گزینه های مختلف قیمت و زمان بندی را ارائه می دهد. ماشین، پیشرو لیست خدمات آنلاین اروپا تجهیزات؛ و ریچی بروس. پیمان خصوصی ، فروش خصوصی با مذاکره را ارائه می دهد. مجموعه شرکت از راه حل های فروش چند کاناله نیز شامل می شود ریچی بروس. Asset Solutions ، یک سیستم مدیریت دارایی و پایان دادن به دارایی های نهایی به پایان. ریچی بروس. همچنین راه حلهای خاص مربوط به بخش از جمله GovPlanet ، TruckPlanet و Kruse Energy را ارائه می دهد ، به علاوه تأمین اعتبار تجهیزات و لیزینگ تجهیزات ریچی بروس. خدمات مالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد ریچی بروس. ، به RitchieBros.com بروید.

عکس و فیلم برای جاسازی در داستان های رسانه ای در rbauction.com/media موجود است.

مزایده لکه های SOURCE

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید