رفتن به نوشته‌ها

Fengate از جنیفر هانی برانون به عنوان معاون اجرایی رئیس منابع انسانی استقبال می کند

با بیش از 20 سال تجربه کار حرفه ای برای نظارت بر منابع انسانی و برنامه های فرهنگ سازمانی ، جنیفر به Fengate از Financit ، یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری مالی پیوست و در آنجا به تازگی نقش معاون رئیس جمهور ، منابع انسانی را برعهده گرفت. او به عنوان عضو اصلی تیم اجرایی خدمت می کرد و مسئولیت کلیه عملکردهای HR در عملیات آمریکای شمالی و پرورش فرهنگ شرکت با رشد سریع کارمندان بود.

“ما خوشحالیم که از جنیفر به Fengate استقبال کرده ایم و مشتاقانه از نزدیک همکاری می کنیم تا در دید و اهداف بلندپروازانه ما به پیش برویم.” لو سراافینی جونیور، رئیس جمهور و مدیر اجرایی ، Fengate. “تجربه گسترده وی در زمینه هدایت و توسعه تیم های با کارایی بالا و اطمینان از فرهنگ غنی سازی شرکتی ، برای Fengate و برای کار ما این است که به طور مداوم بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهیم.”

قبل از Financialit ، جنیفر نقش رهبری را در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله مدیریت شریک برای گروه شرکت های PSB بر عهده داشت. مدیر ملی ، منابع انسانی ، گروه MCW؛ و مدیر ، منابع انسانی ، عملیات CARA.

جنیفر در سال 2018 توسط شناخته شد کانادا بیشتر تحسین جوایز فرهنگ شرکت های فرهنگی تحسین برانگیز به دلیل فعالیت در استعداد و فرهنگ. وی دارای مدرک لیسانس هنر با افتخارات از دانشگاه گلف.

درباره Fengate
Fengate یک مدیر سرمایه گذاری جایگزین مستقل برتر است که در زمینه زیرساخت ها ، سهام خصوصی و استراتژی های املاک و مستغلات متمرکز است. با دفاتر در تورنتو و اوکویل ، انتاریوو هیوستون، تگزاس، Fengate یکی از فعال ترین سرمایه گذاران دارایی در کشور است آمریکای شمالی. سرمایه گذاری Fengate بیش از 45 سال تجربه برای سرمایه گذاری در دارایی های طولانی مدت و با کیفیت بالا و مشاغل به نمایندگی از مشتریان این شرکت دارد. در سایت fengate.com بیشتر بدانید.

SOURCE مدیریت دارایی Fengate

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید