رفتن به نوشته‌ها

CyberVista ماژولهای آموزش دانش بحرانی را برای افزایش آزاد در میان بیکاری گسترش می دهد

واشنگتن، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – CyberVista ، یک شرکت آموزش امنیت سایبری و توسعه نیروی کار ، امروز اعلام کرد که این شرکت دسترسی آزاد به تشخیص بحرانی دانش خود را به افراد و سازمان ها از طریق 31 مه سال 2020 رایگان.

با افزایش نگرانی ها در مورد رکود اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری ، صنعت امنیت سایبری درخشش و تابش نور را برای افراد و بنگاه های اقتصادی با فرصت هایی در زمینه ها و نقش های مختلف فراهم می کند که هنوز هم تا حد زیادی در دسترس است. CyberVista امکان دسترسی آزاد به اشخاصی را که اخراج شده اند ، بیکار ، فرسوده یا مشاغل حرفه ای در زمینه امنیت سایبری با استفاده از اکسپلورر دانش بحرانی که شامل آموزش و ماژول های آزمایشگاه اختیاری برای اصول شبکه ، حملات و آسیب پذیری ها و امنیت شبکه می باشد.

این ماژول ها با بالاترین تقاضای مهارت از سازمان های استخدام سازگار هستند ، بیشترین زمینه های خطر را برای سازمانها نسبت به COVID-19 و بعد از آن در نظر می گیرند ، و با بیشتر مهارت ها و گواهینامه های تقاضا مطابقت دارند.

برای سازمانهایی که در طی این زمانهای آزمایشی تغییرات زیادی را تجربه می کنند ، CyberVista دسترسی رایگان به مواد آموزشی برای شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات ، امنیت سایبری و سایر تیمهای فعال در فضای مجازی را در دوره دانش انتقادی ارائه می دهد.

دانش انتقادی یک رویکرد آنلاین و مبتنی بر نقش در آموزش های اساسی در همه زمینه های امنیت سایبر است و در کلیه صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی ، دارایی ، فناوری ، تولید ، دولت و هماهنگی با طرح ملی آموزش امنیت سایبری (NICE) کاربرد دارد و به افزایش دانش کمک می کند. ، مهارت ها و توانایی های مبتنی بر نقش ها و مسئولیت های شغلی.

شرکت های واجد شرایط دسترسی به هر 7 واحد موجود در راه حل دانش بحرانی شامل:

  • اصول شبکه: اصول شبکه و اهداف احتمالی حمله کننده را در شبکه های مدرن شرح دهید.
  • حملات و آسیب پذیری ها: طبقه بندی انواع حمله ، بردارها و اقدامات متقابل موثر برای بهبود بهداشت سایبر.
  • امنیت شبکه: از ضمانت های مناسب برای افزایش امنیت شبکه و انعطاف پذیری استفاده کنید.
  • مهندسی امنیت: برای اطمینان از معماری فیزیکی و کاربردی ، از رمزنگاری ، مدیریت حساب و پروتکل های مناسب استفاده کنید
  • مدیریت ریسک و حاکمیت: خلاصه مفاهیم مدیریت ریسک و حاکمیت با تمرکز بر تداوم تجارت ، واکنش حوادث و قوانین و مقررات مربوطه.
  • عملیات امنیتی: نقش های مشخصی را که از وضعیت کلی امنیت یک شرکت پشتیبانی می کند ، شامل توسعه نرم افزار و خدمات شخص ثالث را توصیف کنید.
  • امنیت تهاجمی و دفاعی: عملیات اساسی تهاجمی و دفاعی را در یک شرکت انجام دهید ، مربوط به شناسایی ، اسکن آسیب پذیری ، شناسایی تهدید و برخورد با حوادث.

“در پاسخ به بیش از نیمی از مشاغل که به دلیل COVID-19 در معرض خطر هستند ، CyberVista افراد را قادر می سازد به کار خود برگردند ، ارزش شروع کار را در امنیت سایبری نشان دهند ، و سازمانها را با استفاده مجدد از نیروی کار خود در این زمان به سرعت در حال تغییر ، پشتیبانی می کنند. گفت: سیمون پترلا، مدیر عامل در CyberVista.

پیشنهادهای تشخیصی بحرانی B2C و Enterprise B2B Enterprise B2B به افراد و سازمانها امکان می دهد تا حرفه ای پایدار را جستجو کنند که مسیری برای رشد ، یک فرصت شغلی جدید یا راهی برای تازه نگه داشتن مهارت های شما در این مواقع نامشخص فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانش بحرانی برای شرکتها ، لطفاً مراجعه کنید: https://www.cybervista.net/critical-ledgeledge/enterprise-offer/. برای مرورگر دانش بحرانی برای افراد ، لطفاً مراجعه کنید https://www.cybervista.net/cybersecurance-careers/.

درباره CyberVista
CyberVista یک شرکت آموزش امنیت سایبری و توسعه نیروی کار است که ماموریت آن ایجاد نیروی کار آماده سایبر از طریق برنامه های آموزش شخصی است که به سازمان ها ، مردم ، دانش و مهارت های لازم برای دفاع از مهمترین دارایی های خود را ارائه می دهد. CyberVista با داشتن شرکت والدین گراهام هلدینگ و شرکت خواهر Kaplan ، فن آوری های نوآورانه آموزش و شرکت و رویکرد شخصی برای یادگیری ، چشم انداز جدیدی را برای آموزش امنیت سایبری در هیئت مدیره ، اجرایی و نیروی کار فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.cybervista.net یا با شماره 844-558-4782 تماس بگیرید.

تماس با رسانه:
دانیل استروسکی
سلام لمسی روابط عمومی
[email protected]

منبع CyberVista

لینک های مربوطه

https://www.cybervista.net

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید