رفتن به نوشته‌ها

اعتبار صندوق اعتباری در مطالعه موردی دانشکده تجارت لندن

لندن، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – پشتیبانی CreditEase از تخصیص دارایی سرمایه گذاران با یک صندوق صندوق (FoF) به طور رسمی در کل سهام خصوصی در صندوق های سرمایه گذاری به طور رسمی معرفی شد. دانشکده تجارت لندن (LBS) ، و آن را به عنوان اولین شرکت چینی FinTech به عنوان یک مطالعه موردی LBS انتخاب کرد.

پروفسور فلورین واسواریرهبر و مربی برنامه ، که تقریباً یک سال را صرف تدوین دوره و مصاحبه با تیم اصلی CreditEase Equity Private FoF کرده است. پروفسور واسواری نویسنده همکار است سرمایه خصوصی، کتابی بسیار تحسین برانگیز است که توسط چهره های پیشرو در صنعت سهام خصوصی تأیید شده است.

از زمان تأسیس در سال 2013 ، تیم جهانی شده CreditEase FoF دارایی های خود را اداره کرده است 25 میلیارد یوانبازیگر پیشرو در بین FoF های محور بازار داخلی. این سرمایه گذاری در بیش از 200 صندوق انجام داده است و به طور غیر مستقیم در بیش از 4000 بنگاه اقتصادی با رشد بالا پوشش داده شده است که شامل TMT ، مراقبت های بهداشتی ، ارتقاء مصرف ، انرژی و حفاظت از محیط زیست و سایر صنایع نوظهور است. تا کنون در بین شرکت هایی که CreditEase FoF سرمایه گذاری کرده است ، بیش از 100 نفر در بورس و سهمیه ملی سهام در فهرست عمومی قرار گرفتند.

عملکرد بهتر CreditEase FoF نه تنها به دلیل استراتژی سرمایه گذاری است که هم پایداری و هم پایداری بودجه را ارزیابی می کند بلکه براساس آنالیز در زمان واقعی تولید شده توسط یک بستر هوش مصنوعی با ظرفیت پردازش 10 میلیون آیتم داده در هر ثانیه است که توسط رایانش ابری نیز امکان پذیر است. ، داده های بزرگ و الگوریتم هوش مصنوعی خود توسعه یافته. سیستم هوش مصنوعی 20،000 شرکت سرمایه گذاری ، 30،000 صندوق و بیش از یک میلیون سرمایه گذاری مالی را ردیابی می کند ، صندوق های هدف را با بالاترین ارزش سرمایه گذاری به نمایش می گذارد و تنظیمات پویایی را انجام می دهد.

“CreditEase FoF پیشگام و تمرین کننده نوآوری مالی و فناوری در است چین. این ارزش تحقیقاتی بزرگی برای صنعت مدیریت ثروت جهانی دارد “، گفت: دیکی لیانگ-هونگ Ke ، Sloan Fellow در دانشکده تجارت لندن و یک متخصص نوآوری و کارآفرینی شناخته شده است. آقای Ke توجه زیادی به توسعه نوآوری Fintech در کرده است چین برای سالهای زیادی وی از دو سال پیش ارتباط با CreditEase را آغاز كرد و مصاحبه ها را آغاز كرد و مطالعه مورد را با استاد شروع كرد فلورین واسواری.

تانگ نینگ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت CreditEase ، نقش فزاینده FoF در مدیریت ثروت و تخصیص دارایی را نشان می دهد که بازار سرمایه را به طور مثبت سوق می دهد و به اقتصاد واقعی ، به ویژه اقتصاد جدید خدمت می کند. Tang گفت: “FoF های محور بازار به طور مؤثر سرمایه اجتماعی را با نیازهای نوآوری علمی و فناوری ارتباط برقرار می کنند ، و تأمین اعتبار بلند مدت ، صبور و انسانی را تأمین می کنند.”

“سهم کلیدی FoF در صنعت مالی چین و جامعه در هماهنگی کامل با ثروت عظیم ناشی از اقتصاد سنتی در 40 سال گذشته است ، به لطف اصلاحات و گشایش ، با سرمایه مورد نیاز اقتصاد جدید برای رونق علمی و نوآوری فناوری برای 40 سال آینده ، “گفت: تنگ.

“این همان کاری است که یک شرکت مدیریت ثروت می تواند به جامعه خدمت کند ، و همچنین کاری که FoF می تواند برای آینده انجام دهد چین. من فکر می کنم انقلابی است. “

درباره CreditEase

CreditEase که در سال 2006 تأسیس شد ، یک کنگلومرای پیشرو در جهان FinTech در چین است. این متخصص در امور مالی فراگیر و مدیریت ثروت با موقعیت غالب در فن آوری اعتباری ، فناوری مدیریت ثروت ، فناوری بیمه و غیره می باشد. بخش های اصلی تجارت CreditEase شامل Yiren Digital ، مدیریت سرمایه ثروت اعتباری و InsuranceEase می باشد. فناوری بهتر ، سرمایه گذاری بهتر ، دنیای بهتر.

در باره دانشکده تجارت لندن

دانشکده تجارت لندن چشم انداز این است که تأثیر عمیقی در شیوه تجارت جهانی بگذارد. این دانشکده به طور مداوم در برنامه های برتر 10 جهانی قرار دارد و به عنوان مرکزی برای تحقیقات برجسته شناخته می شود. این مدرسه و همچنین رتبه برتر MBA تمام وقت خود ، برنامه هایی برای آموزش و پرورش اجرایی درجه و برنده جوایز را به مدیرانی از سراسر جهان ارائه می دهد. با حضور در چهار شهر بین المللی – لندن، نیویورک، هنگ کنگ و دبی – دانشکده از موقعیت مناسبی برخوردار است تا دانش آموزان بیش از 130 کشور جهان را با ابزار مورد نیاز برای فعالیت در محیط تجاری امروز تجهیز کند. این مدرسه بیش از 44000 فارغ التحصیل ، از بیش از 150 کشور جهان ، ارائه می دهد که ثروت دانش ، تجربه کسب و کار ، و فرصت های شبکه در سراسر جهان. دانشکده تجارت لندن 157 دانشگاهی از بیش از 30 کشور جهان آمده اند و هفت حوزه موضوع را در بر می گیرند: حسابداری؛ اقتصاد؛ دارایی، مالیه، سرمایه گذاری؛ علم مدیریت و عملیات؛ بازار یابی؛ رفتار سازمانی؛ و استراتژی و کارآفرینی.

منبع اعتباری

لینک های مربوطه

www.cefintechfund.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید