رفتن به نوشته‌ها

Qualitest رئیس هوش مصنوعی و داده ها به گروه مشاوره تحقیقات وزارت بهداشت اسرائیل برای اطلاع از پاسخ Coronavirus می پیوندد

لندن، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Qualitest ، بزرگترین شرکت تست و تضمین کیفیت نرم افزار در جهان ، امروز اعلام کرد ران ریتررئیس هوش مصنوعی و علوم داده ، به یک گروه مشاوره تحقیقاتی برای وزارت بهداشت اسرائیل (وزارت بهداشت) (اسرائیل) پیوسته است ، در تلاش برای تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه بینش هایی است که به اطلاع کشور در پاسخ به کشور درمورد رو به رشد همه گیر ویروس کمک می کند.

به همراه تیمی از پزشکان محترم و دانشمندان معتبر از مؤسسات و بیمارستانهای معتبر کشور ، Ritter وظیفه تجزیه و تحلیل داده های مربوط به گسترش coronavirus و تهیه گروه مشاوره تحقیقاتی برای وزارت بهداشت با بینش هایی که در تصمیم گیری در مورد مهار و کند کردن شیوع ویروس به شما کمک خواهد کرد. بخشی از تجزیه و تحلیل داده های Ritter تا کنون شامل تحقیقات در مورد چگونگی تأثیر دما و رطوبت بر گسترش و وضعیت ویروس است.

بینش های بدست آمده از تجزیه و تحلیل داده های گروه مشاوره تحقیق در نهایت با وزارت بهداشت به منظور ارائه راه های بهتر درک خط علت شیوع تاج ویروس و کاهش اثرات همه گیر بر روی جمعیت اسرائیل در وزارت بهداشت مشترک خواهد بود.

وی برای حمایت از تحقیقات رون ، از طیف کاملی از تیم هوش مصنوعی Qualitest و ابزارهای تحلیل آنها برای تأیید و آزمایش داده های ساختاری و غیرساختار تهیه شده توسط وزارت بهداشت و شرکای آن استفاده می کند.

ران ریتررئیس هوش مصنوعی و داده ، گفت: “در طول این زمان چالش برانگیز ، همه ما باید برای مقابله با گسترش COVID-19 تلاش خود را انجام دهیم. برای خیلی ها ، این است که در خانه بمانید و پیروی از دستورالعمل های WHO – من خوش شانس هستم که هستم. در موقعیتی برای کمک اسرائیل با آوردن تجربه علوم داده به همراه تمام توان از تخصص Qualitest برای کمک به وزارت بهداشت با این بیماری همه گیر شوید و انجام این کار افتخارآمیز است. “

نرمال شایستهمدیرعامل Qualitest گفت ، “COVID-19 یک تهدید جهانی است و مبارزه با گسترش آن باید در اولویت همه قرار بگیرد. ما مفتخریم که از طریق تحقیقات رون قادر به پشتیبانی از وزارت بهداشت اسرائیل هستیم. در دسترس همه منابع ما برای انجام این کار است. “

درباره Qualitest

Qualitest بزرگترین ارائه دهنده خدمات مستقل در جهان در زمینه تضمین کیفیت و راه حل های تست است. به عنوان یک شریک استراتژیک ، Qualitest به برندها کمک می کند تا فراتر از آزمایش عملکردی باشند تا نوآوری های جدیدی از قبیل اتوماسیون ، هوش مصنوعی و جمعیت UX را بدست آورند. این تخصص دامنه خود را در صنایع مختلف ، از جمله خدمات مالی ، رسانه و سرگرمی ، خرده فروشی ، کالاهای مصرفی ، فناوری ، بازی ، ارتباطات از راه دور ، از جمله دیگر بهره می برد. پلت فرم ارائه خدمات جهانی Qualitest شامل ایالات متحده، اسرائيل، انگلستان، هند و رومانی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Qualitest ، به این قسمت مراجعه کنید www.qualitestgroup.com.

منبع Qualitest

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید