رفتن به نوشته‌ها

WebSafety تمام هزینه های اشتراک را برای برنامه DriveSafety از بین می برد

لاس وگاس، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – WebSafety، Inc. (www.websafety.com) (OTCMarkets: WBSI) امروز اعلام کرد که کلیه هزینه اشتراک برنامه DriveSafety ، www.drivesafetyapp.com را حذف می کند.

آقای. روز رولند، مدیرعامل و بنیانگذار WebSafety اظهار داشت: “بر اساس راه اندازی موفقیت آمیز DriveSafety فقط دو هفته پیش ، ما احساس می کنیم برای WebSafety مهم است که در این زمان دشوار اقتصادی کمک کند. ما می دانیم چه زمانی افراد به کار خود باز می گردند و همه شروع به کار می کنند. مجدداً شاهد افزایش سریع تصادفات و جراحات ناشی از استفاده سنگین از دستگاه های تلفن همراه خواهیم بود ، استفاده از عادت دستگاه تلفن همراه رو به افزایش است. برنامه DriveSafety ثبت شده تعهد ما برای کمک به شما را نشان می دهد. “

آقای روز اظهار داشت: “ما تمام اشتراکی را که قبلاً پرداخت شده است پرداخت خواهیم کرد تا همه مشترکین به طور یکسان با آنها برخورد شوند.”

درباره WebSafety

WebSafety یک شرکت نرم افزاری است که برنامه های موبایل را برای سیستم عامل های تلفن همراه Android و iOS ایجاد کرده است. برنامه WebSafety به والدین اجازه می دهد تا محتوای سؤال برانگیز و بالقوه مضر یا تبادل مستقیم درنده را که در دستگاه تلفن همراه فرزندشان رخ می دهد ، نظارت کنند. برنامه WebSafety برنامه های بارگیری شده ، وب سایت های بازدید شده ، رسانه های اجتماعی ، ردیابی GPS را مانیتور می کند ، امکان مسدود کردن منزل را فراهم می کند و اعلان های زمان واقعی را به والدین ارائه می دهد. والدین از داشبورد در زمان واقعی در دسک تاپ ، لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود استفاده می کنند تا از فعالیت های فرزند خود مطلع شوند.

برنامه DriveSafety در حین رانندگی وسیله نقلیه دستگاه تلفن همراه را از پیام کوتاه و انجام سایر حواس پرت های مرتبط غیرفعال می کند. برنامه DriveSafety همچنین telematics رانندگی را برای راننده یا طرفهای ذیربط اضافی فراهم می کند تا تجربه رانندگی ایمن تری را برای افراد موجود در وسیله نقلیه و کسانی که در بزرگراه ها و جاده ها ایجاد می شوند ایجاد کند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

WebSafety ، شرکت
رولند W. روز دوم
تلفن: + 1-949-350-6500
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE WebSafety، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.websafety.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید