رفتن به نوشته‌ها

پیوند پرداخت باعث ایجاد اختلال در وضعیت پرداخت می شود

Linkage Pay به بهبود راهکارهای پرداخت جهانی متعهد است. با انتقال بخش عمده ای از خدمات تجارت آفلاین به صورت آنلاین ، Linkage Pay باعث تحول در روند پرداخت می شود و به کاربران توانمند می سازد تا دارایی های خود را به طور کارآمدتری مدیریت کنند. این خدمات شامل معاملات ، مبادله ، تجارت ، ترخیص و تسویه حساب و خدمات پرداخت می شود. ادغام کانال های معاملات و مشتری-جهت دار خدمات به مشتریان یک تجربه یکجانبه را ارائه می دهند که نه تنها مناسب بلکه همچنین بسیار ایمن است. Linkage Pay دارای چهار مزیت اصلی رقابتی است که آن را از سیستم عامل اصلی پرداخت آنلاین جدا می کند. این مزیت های رقابتی عبارتند از: پرداخت نوآورانه ، تسویه حساب سریع ، پرداخت یکپارچه و تجارت هوشمند.

مدل کسب و کار Linkage Pay

1 پرداخت یکپارچه

سیستم پرداخت سنتی با لایه های نوار قرمز cumbered می شود و در نتیجه کارایی پایین و هزینه پردازش بالایی دارد. مهمتر از آن ، سیستم سنتی به شدت به سیستم عامل های شخص ثالث یا حتی چهارم متکی است. وابستگی به عوامل خارجی سیستم را در برابر ناسازگاری ، بسته شدن غیر منتظره حساب از دیگر خطرات احتمالی آسیب پذیرتر می کند. با استفاده از فناوری blockchain ، Linkage Pay با ارائه ساده ترین راه حل برای موضوعاتی مانند فرآیندهای پیچیده و نرخ ارز بالا ، پرداخت سریع همتا به همسالان را به واقعیت تبدیل می کند.

2 تسویه حساب مالی

سیستم پرداخت Linkage Pay ، فناوری پرداخت نوآورانه را برای دور زدن نظارت بر اطلاعات و هزینه های بالای گاز ناشی از اتکا به سیستم عامل های شخص ثالث ، بسیج می کند. Linkage Pay ، با همکاری Alipay و WeChat Pay ، قصد دارد به حداقل رساندن افزونگی در طی مراحل پرداخت و کاهش 30 تا 50 درصد هزینه های عملیاتی بپردازد.

3 سرمایه گذاری و مدیریت دارایی

Linkage Pay از بخشی از پس انداز برای حفظ نقدینگی استفاده می کند. این صندوق برای سرمایه گذاری در محصولات مالی کم مصرف و کم خطر در مرحله انباشت سرمایه استفاده می شود تا بازده های چندگانه برای مشتریان ایجاد کند.

4- رقابت فنی

Linkage Pay شامل تأیید خودکار بارکد Alipay و WeChat Pay در پرداخت است سیستم. آ معامله واحد 100 دلار آمریکا50،000 دلار به طور معمول نرخ بازده 0.5٪ تا 1٪ تولید می کند. این معاملات می تواند چندین بار در همان روز تکرار شود تا زمانی که سهمیه سکوی برآورده نشود.

درباره تیم

Linkage Pay دارای تیمی از متخصصان صنعت پیشرفته با پیشینه های متنوع است. بنیانگذار آن ، جیمی لی، نقش های مدیریتی متعددی را در راه اندازی های فناوری از جمله AVG Group و Influence Chain ایفا می کند. فارغ التحصیل مدرک فوق لیسانس مدیریت زنجیره تأمین از یک دانشگاه معتبر ، جیمی قبل از ورود به دنیای کارآفرینی ، خود را به عنوان یک تحلیلگر برتر زنجیره تأسیس تأسیس کرده است. وی در سال 2013 ، او گروه تبلیغاتی (AVG Venture Group) (AVG) را تأسیس کرد ، که از آن زمان به بزرگترین شرکت رسانه ای دیجیتال چین تبدیل شده است جنوب شرقی آسیابا دفاتر شعب در 7 کشور فعالیت می کنند و به غول های صنعت از جمله بایدو ، علی بابا و خدمات ارائه می دهند Tencent. در سال 2016 ، جیمی وضع موجود صنعت پرداخت را با ایجاد AIC Fintech ، یک شرکت متعهد به ارائه راه حل های پرداخت دیجیتال با استفاده از فناوری blockchain به چالش کشید. در مدت كوتاهی از 5 سال ، جیمی چندین جایزه برجسته را در زیر كمربند خود بدست آورد ، از جمله به افتخار افتخار جوان برجسته جوان فرانسوی در خارج از كشور. از او به عنوان استاد کمکی در مرکز MBA نامگذاری شده است شانگهای دانشگاه به دلیل سهم گسترده خود در دانشگاه و صنعت.

منبع پیوند پیوند

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید