رفتن به نوشته‌ها

ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری آلفا و نیمه هادی امگا محدود سرمایه گذاران مهلت مهم در اقدام کلاس اوراق بهادار

نیویورک، 18 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی حقوق سرمایه گذاران ، به خریداران یادآوری اوراق بهادار آلفا و امگا نیمه هادی محدود بین 7 آگوست 2019 و 5 فوریه 2020، فراگیر (“دوره کلاس”) از مهم است 18 مه سال 2020 آخرین مهلت شاکی در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در پی جبران خسارت سرمایه گذاران AOSL طبق قوانین فدرال اوراق بهادار است.

برای پیوستن به کلاس کلاس AOSL ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1786.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما هرگز از سوی شورای صنفی معرفی نشده اید ، اما شما یک نفر را بازخواست می کنید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

مطابق دادخواست ، متهمان در طول دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده و یا فاش نکردند که: (1) شیوه های کنترل صادرات AOSL مغایر با قوانین و مقررات مربوط بود. (2) AOSL در معرض نظارت و مسئولیت نظارتی آسیب پذیر بود. و (3) در نتیجه موارد فوق ، اظهارات مثبت متهمان در مورد شغل ، عملیات و چشم انداز AOSL ، از نظر مادی گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای معقول بود. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 18 مه سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1786.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm ، در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمركز خود را در اقدامات كلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار متمرکز می كند. موسسه حقوقی روزن توسط شماره 1 خدمات عملیاتی اوراق بهادار ISS برای شماره شهرکهای اقدام به کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در بین 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان 275 مدیسون ، طبقه 40
نیویورک ، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید