رفتن به نوشته‌ها

برنامه تدریس زبان ماندارین AI TAL به رسمیت شناخته شده توسط یونسکو است

TI’s AI “Putonghua” معلم برنامه ای است که به کودکان یی و همچنین دانش آموزان دیگر از همه زمینه ها امکان دسترسی به منابع و ابزارهای یادگیری زبان ماندارین را می دهد. الزامات سیستم حداقل و سازگار با موبایل است ، در تمام سیستم عامل ها و دستگاه ها در دسترس است. یک دستگاه یا رایانه شخصی با قابلیت های صوتی برای اجرای سیستم کافی است و یادگیری هم در حال حرکت و هم در کلاس باعث می شود تا کاربران راحت تر شوند. رابط برای یادگیری و پیمایش آسان است ، حتی برای دانش آموزان خودآموز ، بدون نیاز به دستیاران معلم.

این پروژه بر کمک به بهبود سطح سواد کلی ، با استفاده از تشخیص گفتار هوش مصنوعی و داده های بزرگ ، برای افزایش فرصت های فراگیر و تحرک اجتماعی در این جوامع روستایی متمرکز شده است. در سال 2018 ، مدرسه آنلاین Xueersi تحت TAL ، سیستم تدریس زبان ماندارین AI را به طور خاص برای شهرستان ژائوجو (بخشدار خود مختار یی در لیانگشان) توسعه داد ، سیچوان. ماژول یادگیری دو زبانه ماندارین-یی برای کودکان پیش دبستانی در آنجا ساخته شد. سیستم آن عمیقاً فن آوری ها ، مانند تشخیص صدا و ارزیابی صدا را انجام می دهد ، ارزیابی و تصحیح در زمان واقعی را انجام می دهد. بنابراین ، این برنامه می تواند به بچه ها در بهبود مهارت ماندارین کمک کند. توسط نوامبر 2019، نزدیک به 80،000 دانش آموز و بیش از 2،000 معلم مدارس راهنمایی و متوسطه از این برنامه بهره مند شده اند ، که پایه و اساس برابری آموزش آینده و رفع فقر در مناطق دور افتاده ساکن جوامع روستایی است. ایده این است که ضمن متصل کردن زبان آموزان به دنیای خارج ، به حفظ زبان Yi کمک کنیم.

در چندین رویداد نمایش داده شده است ، از جمله نمایشگاه همکاری های آموزشی آموزش چین و CEEC و 1خیابان این کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی و آموزش ، این برنامه موفق به شناخت جهانی شده است.

هفته یادگیری موبایل (MLW) یک رویداد پرچمدار سازمان ملل در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در آموزش است و به مدت هشت سال متوالی توسط یونسکو و شرکای آن برگزار شده است. نسخه MLW 2020 با عنوان هوش مصنوعی و گنجاندن ، به دلیل شیوع آن به تعویق افتاد. با این حال ، طراحی آن برای هدایت استفاده از هوش مصنوعی (AI) به سمت گنجاندن و برابری در آموزش و پرورش موفقیت آمیز بوده است و در پشت ارزشهای اصلی خود از اهداف توسعه پایدار (SDG) و پروانه ای از فرصت های دیجیتال برای همه ایستاده است. خاطرنشان می شود که برنامه هایی از گوگل و دانشگاه کالج لندن نیز از جمله دریافت کننده هایی است که به دلیل مشارکت خود ، گواهی نوآوری در هفته آموزش موبایل 2020 را دریافت می کنند.

SOURCE TAL گروه آموزشی

لینک های مربوطه

www.100tal.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید