رفتن به نوشته‌ها

آخرین مجموعه لوازم جانبی فناوری CASETiFY با هویت بین المللی Coca-Cola® الهام گرفته شده است

به عنوان رهبران در صنایع مربوطه ، مجموعه Coca-Cola لوازم جانبی با کیفیت و باکیفیت فناوری را با طراوت و تفریحی به شما ارائه می دهد. این نسخه ویژه علاوه بر کلیه محصولات جدید منتشر شده در زمان همکاری ، علاوه بر کلیه محصولات جدید منتشر شده ، دارای آرم نمادهای Coca-Cola و پنتون های امضا شده متناسب با سبک های پرفروش CASETiFY است.

مصرف کنندگان در سراسر جهان می توانند با نشان دادن Coca-Cola در بسیاری از طرح های اصلی این مجموعه ، آخرین سری را با معرفی یک هنر چند زبانه با الهام از فرهنگ های پر جنب و جوش که هر روز از Coca-Cola لذت می برند ، معرفی کنند. علاوه بر این ، مجموعه Coca-Cola نقوش امضای برند لوازم جانبی فن آوری مانند confetti CASETiFY و نوار مبتنی بر آرم را مجدداً تفسیر می کند و در کلاس های CASETiFY مانند موارد درجه مقاومت در برابر ضربه نظامی ، و موارد آینه بازتابی سفارشی ظاهر می شود. طیف لوازم جانبی فناوری در مواردی مانند iPhone ، Samsung ، AirPods Generation 1 ، 2 و Pro و همچنین پدهای شارژ بی سیم ، MacBooks ، iPad و موارد دیگر پشتیبانی می شود.

مدیر عامل و بنیانگذار CASETiFY گفت: “ما مشتاق هستیم Coca-Cola را به عنوان مارک بعدی برای پیوستن به برنامه Co-Lab ما اعلام کنیم.” وس نگ. “به عنوان یک برند Millennial و Gen Z ، ما نمی توانیم زمانی را در زندگی خود تصور کنیم که نوشیدنی های تازه کننده کوک را در اطراف خود ندیده باشیم. ما نه تنها یک شرکت بین المللی هستیم که از دو دفتر در سراسر جهان فعالیت می کنیم ، بلکه ما” ما همچنین ابراز افتخار می کنیم محصولی را ارائه دهیم که در بسیاری از بازارها و فرهنگهای متنوع طنین انداز باشد. این همکاری به ارتباط جهانی که فناوری با آن به ارمغان می آورد ، و همچنین مشارکت تجاری با ارزشهای مشترک خوشبختی و روحیه فردیت متعهد است. “

مجموعه Coca-Cola اولین همکاری خواهد بود که توسط این دو برند معرفی می شود ، زیرا به طور رسمی به برنامه خلاق CASETiFY Co-Lab می پیوندد. از طریق برنامه خلاق جهانی ، CASETiFY لوازم جانبی برند را با رهبران صنعت و طعم دهنده های بین المللی در طول سال ها معرفی کرده است. این مجموعه ها در صدها هزار نفر از لیست های منتخب راه اندازی شده اند که محصولات محبوب آن در عرض چند ساعت به فروش می رسد.

مجموعه Coca-Cola لیست انتظار را منتشر می کند 6 آوریل 2020 برای مصرف کنندگان ساعت قبل از انتشار جهانی ثبت نام کرده و به اولویت دسترسی به فروشگاه مجموعه بپیوندند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه ، و نام تجاری CASETiFY ، به www.CASETiFY.com/coca-cola مراجعه کنید.

درباره CASETiFY

CASETiFY که در سال 2011 تأسیس شد ، به عنوان اولین و بزرگترین بستر جهانی برای خلاقیت و سفارشی سازی شناخته می شود و افراد را از طریق لوازم جانبی فناوری خود متصل می کند. امروز ، CASETiFY به عنوان برند برتر Gen Z خدمت می کند ، و در 180 کشور دنیا موارد باریک و باریک محافظت شده را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد.

با گذشت سالها ، CASETiFY از طریق سه کانال اصلی گسترش یافته است: مشارکت های مشهور ، کانال های خرده فروشی و همکاری های طراحی برند. نکات برجسته گذشته شامل راه اندازی هر دو است سارا جسیکا پارکر و فارل ویلیامز اولین مجموعه لوازم جانبی فناوری ، فعالیتهای منحصر به فرد در فروشگاه با Colette ، Nordstrom و Anthropologie ، مشارکت آنلاین با REVOLVE.com و ShopBop.com و همچنین مجموعه های کپسول فناوری با سنت لوران ، مونکلر ، Vetements ، DHL ، شرکت Pokémon ، برچسب لباس های خیابانی BAPE ، و گروه جهانی B-K-Pop.

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.CASETiFY.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید