رفتن به نوشته‌ها

U-Haul معرفی اسکن و رفتن به صورت خودکار را انجام می دهد

گفت: “ما همچنان تجارت خود را متحول می کنیم تا از آخرین روندها و خواسته های مشتری استفاده کنیم.” سام کوچی، مدیر برنامه خرده فروشی U-Haul.

U-Haul ، مقر آن در ققنوس از سال 1967 ، تقریباً 4000 آریزونا استخدام می کند.

Cocchi افزود: “با استفاده از U-Haul Truck Share 24/7 ® که در حال حاضر به مشتریان امکان دسترسی به کامیون های U-Haul در هر ساعت از طریق تلفن های هوشمند خود را فراهم می کند ، فرصت U-Haul Scan & Go برای پیشبرد فروش خرده فروشی یک قدم واضح است.” “این تنها راحتی دیگری است که ما قادر به ارائه آن هستیم.”

U-Haul Scan & Go به شما امکان می دهد تا در ضمن اضافه کردن موارد به سبد دیجیتالی ، کسب اطلاعات در مورد محصولات و جلوگیری از خطوط پرداخت ، مسافت اجتماعی را تمرین کنند. مشتریان می توانند جعبه های متحرک ، نوار ، کاغذ بسته بندی و موارد دیگر را اسکن کنند و سپس این توانایی را داشته باشند که برای یک تجربه کاملا شخصی ، مستقیماً از طریق برنامه پرداخت کنند.

Cocchi گفت: “U-Haul Scan & Go برای استفاده در نمایشگاه های خرده فروشی U-Haul در دسترس است.” “هنگام خرید ، به uhaul.com/scan مراجعه کرده یا برنامه تلفن همراه U-Haul را از طریق فروشگاه های اپلیکیشن های اپل و اندروید بارگیری کنید.

“این یک جهش در صنعت از نظر خرده فروشی است. ما در زمینه حرکت و ذخیره خود پیشرو هستیم. ما خوشحالیم که خرید DIY را در فروشگاه های خود ارائه دهیم.”

علاوه بر سفارش و تحویل آنلاین ، U-Haul Scan & Go به عنوان گزینه دیگری در کنار پرداخت سنتی فروشگاه اینترنتی نیز ارائه می شود.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul در طول بحران COVID-19 برای تأمین نیازهای مشتریان و جوامع باز است. برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که U-Haul برای تقویت پروتکل های نظافت ، محافظت از اعضای تیم و مشتریان انجام داده است ، و برنامه هایی را توسعه داده اید که ذاتاً باعث ترویج مسافت های اجتماعی و تجارت بدون تماس می شوند ، لطفاً به uhaul.com/announcement مراجعه کنید.

تجهیزات U-Haul را در uhaul.com رزرو کنید یا با رزرو 1-800-GO-UHAUL تماس بگیرید.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

http://www.uhaul.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید