رفتن به نوشته‌ها

Flowmon در راهنمای بازار Gartner برای نظارت بر عملکرد شبکه و تشخیصی 2020 شناخته شده است

راهنماهای بازار گارتنر اطلاعاتی راجع به بازارهای خاص از جمله روندهای نوظهور ، پویایی فروشنده و جهت بازار ارائه می دهد تا به IT و رهبران استراتژیک کمک کند تا تصمیم گیری در مورد خرید کنند. راهنمای بازار به تازگی منتشر شده برای NPMD وضعیت فعلی فن آوری ، تجزیه و تحلیل بازار ، اظهار نظر در مورد آینده صنعت را توضیح می دهد و همچنین معاونان ارائه دهنده خدمات را فهرست می کند.

ما مفتخریم که دوباره توسط گارتنر شناخته شدیم. چشم انداز ما تهیه ابزار مشترک است که تیم های شبکه و امنیت را قادر می سازد به همان زبان صحبت کنند و با هم برای یک زمان متوسط ​​حل سریعتر و تخصیص بهینه منابع همکاری کنند. “، مثل این آرتور کین، رئیس بازاریابی محصولات در شبکه های Flowmon. “این تیم ها همان هدف را دنبال می کنند ، یعنی نگه داشتن شبکه به عنوان” سیستم عصبی “هر شرکت مدرن ، ایمن ، سالم و کارآمد. فلومان آنها را در دستیابی به این هدف در محیط های شرکتی ، دیتاسنتر و ابر پشتیبانی می کند.”

راهنمای بازار جایگزین چهارگوش جادویی گارتنر است ، که در آن Flowmon برای سه سال متوالی شناخته شده است.

هوش شبکه Flowmon NetOps و SecOps را در یک راه حل همه کاره ادغام می کند. این بینش عملی را توسط ارائه می دهد شما ترافیک شبکه بطور خودکار تجزیه و تحلیل می شود و تهدیدات پیشرفته شناسایی می شود و نیاز خسته کننده به جستجوی نویز اطلاعات را از بین می برد. این متخصصان فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا به سرعت در مورد صدمات و اختلال در عملکرد آنها اطلاعاتی کسب کنند ، زمینه ، اثرات ، میزان و علت اصلی آنها را بفهمند و در زمان مناسب نسبت به آنها واکنش نشان دهند.

تغییرات اساسی در نظارت بر شبکه.

این راهنما خاطرنشان می کند که شبکه های شرکتی به دلیل محاسبات ابری و لبه دچار تغییرات اساسی می شوند. این دینامیک جدید بر کارایی پشته های نظارت سنتی تأثیر می گذارد. مدیران زیرساختها و عملیات باید در نحوه نظارت بر شبکه خود مجدداً تجدید نظر کنند و مواردی همچون نظارت بر محیط های ترکیبی ، هماهنگی عملیات شبکه و امنیت و دستیابی به تجزیه و تحلیل های سطح سازمانی را برای دستیابی به اهداف تجاری در نظر بگیرند.

گارتنر بازار نظارت و تشخیص عملکرد شبکه (NPMD) را به عنوان ابزاری تعریف می کند که از ترکیبی از منابع داده مانند معیارهای سلامتی و رویدادهای ایجاد شده توسط دستگاه های شبکه ، داده های ترافیک شبکه و بسته های شبکه خام ، نمایش های تاریخی ، در زمان واقعی و پیش بینی در دسترس بودن استفاده می کند. عملکرد ترافیک شبکه و برنامه را ارائه دهید. درباره گزارش در https://www.gartner.com/fa/document/3981838/market-guide-for-network-performance-monitoring-and-diag بیشتر بدانید.

سلب مسئولیت

گارتنر هیچ فروشنده ، کالایی یا خدماتی را که در نشریات تحقیقاتی خود ذکر شده است ، تأیید نمی کند و به کاربران فناوری توصیه نمی کند که فقط آن دسته از فروشندگان را با بالاترین رتبه و یا سایر تعیین ها انتخاب کنند. انتشارات تحقیقاتی گارتنر بیانگر اظهارات سازمان تحقیقاتی گارتنر است و نباید آنها را به عنوان یک بیانیه واقعی تفسیر کرد. گارتنر هرگونه ضمانت نامه بیان شده یا ضمنی مربوط به این تحقیق را رد می کند ، از جمله ضمانت های تجاری بودن یا تناسب اندام برای یک هدف خاص.

اطلاعات در مورد Flowmon

گلومون یک محیط دیجیتال ایمن و شفاف ایجاد می کند که در آن افراد بدون توجه به پیچیدگی آن ، شبکه را اداره می کنند.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1156316/Gartner_Flowmon.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:
لوکاس دولنیک ، روابط عمومی و ارتباطات
T: 00-420-530-510-616
ه: [email protected]

SOURCE Flowmon Networks

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید