رفتن به نوشته‌ها

بن بنت به عنوان مشاور هیئت عضو می شود

لندن، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – بن بنتSVP توسعه تجارت جهانی در Irdeto به عضویت هیئت مشورتی از حدس بزنلندنرابط مستقر و آژانس نوآوری.

بن به عضویت هیئت مشاوره Conjure در کنار ریان هال که 12 ماه گذشته به عنوان مدیر غیر اجرایی فعالیت کرده است

“Conjure یک آژانس تولیدی دیجیتال فوق العاده خلاقانه است که من در طی 3 سال گذشته این امتیاز را برای همکاری در کنار هم داشته ام. اکنون بسیار هیجان زده ام که می توانم با ظرفیت رسمی تر به آنها بپیوندم و به آنها کمک کنم تا بتوانند سبد خرید خود را از مشتریان چشمگیر گسترش دهند. آمریکای شمالی، “ گفت بنت.

30 سال تجربه و موفقیت بن در مدیریت همه چیز ، از شرکت های نوپا تا شرکت های فن آوری ذکر شده NASDAQ ، به رشد و موفقیت آینده Conjure کمک خواهد کرد و از یک تجارت عمدتاً متمرکز در اروپا به یک آژانس نوآوری جهانی گسترش می یابد.

“بن در یک زمان بسیار جالب توجه به Conjure می پیوندد ، دقیقاً همانطور که ما خدمات خلاقانه و فناوری خود را به طیف گسترده تری از مشتریانی ارائه می دهیم که می خواهند نوآوری را برای محصولات و خدمات دیجیتالی خود به دست آورند – خصوصاً در ساحل غربی ایالات متحده و به طور کلی در سراسر آمریکا. ، ” گفت سام کلارکمدیر عامل شرکت Conjure.

به عنوان بخشی از هیئت مشورتی ، بنت با ارائه مشاوره در زمینه های توسعه و رشد مشاغل جهانی ، تکامل خدمات حرفه ای و همچنین اشتعال مالکیت معنوی جدید و پیشنهادات مبتنی بر SaaS فعالیت می کند.

پیش از زمان حضور در Conjure و Irdeto ، بن در سمتهای OpenTV ، Spyglass ، Logica و British Telecom سمتهای مدیریتی داشت. بن دارای مدرک افتخاری در علوم مهندسی و فناوری از دانشگاه لوفبورو فناوری در انگلستان و در حال حاضر ساکن در سانفرانسیسکو، ایالات متحده آمریکا.

درباره Conjure

مستقر در مرکز لندن، انگلستان، حدس بزن یک شرکت رابط ، طراحی و نوآوری و تجربه دیجیتال با رابط کاربری پیشرفته و با سابقه ای درخشان ، برنامه های اصلی برای سیستم عامل های نوظهور فن آوری ، استفاده از فرصتهایی که آنها برای مشتری اصلی خود در مارک های اصلی ، استارت آپ های مختل و همه چیز در بین آنها ارائه می دهند ، طراحی شده است.

تیمی بسیار خلاق ، پرشور و فن آوری که ترکیبی کامل از جوانان و تجربه دارد. دنیای رابط ها ، برنامه ها و دستگاه های متصل را با یک تیم که به آزمایش آخرین فناوری ها ، سیستم عامل ها و ابزارها تشویق می شود زندگی می کند و نفس می کشد تا اطمینان حاصل شود که همیشه از منحنی استفاده می کنند.

تماس با مطبوعات:
کریس تینگلی
[email protected]
+44 (0) 207-403-5778

منبع حدس

لینک های مربوطه

http://www.conjure.co.uk/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید