رفتن به نوشته‌ها

GIC به دنبال چندین گردباد در اواسط آوریل ، تصاویر پس از فاجعه را جمع آوری می کند

تصاویر بسیاری از مناطق آسیب دیده اکنون در دسترس اعضای GIC است و به بیمه گذاران امکان جستجوی آدرس و مشاهده قبل و بعد از تصاویر هوایی از خواص موجود در منطقه آسیب دیده را می دهد. تصاویر هوایی با وضوح بالا اطلاعاتی حیاتی را در اختیار بیمه گذاران قرار می دهد تا بتوانند در خدمت بهتر دارندگان سیاست گذاری ، سرعت بخشیدن به فرایند حل دعاوی و کمک به بهبود تشخیص تقلب را داشته باشند. علاوه بر این ، تصاویر GIC بدون هیچ هزینه ای در اختیار پرسنل اورژانس ، اولین پاسخ دهندگان و اجرای قانون قرار می گیرد تا در پاسخ آنها به خسارت ها یاری کنند.

“ارزیابی خسارت های پس از فاجعه برای تلاش های بهبودی پس از گردبادهای ویرانگر و سایر رویدادها مانند اینها بسیار مهم است. مناطق آسیب دیده باید ارزیابی شود تا مشخص شود که چه تعداد سازه آسیب دیده یا به طور کامل تخریب شده است.” ریچارد Butgereitمدیر پاسخ فاجعه ، GIC. “ما امیدواریم که با سریع و ارزیابی این تلاش ها با استفاده از تصاویر هوایی با وضوح بالا ، بتوانیم به روند بهبودی برای کسانی که در اثر این رویدادها اثر می گذارند سرعت بخشیم.”

چندین سال پیش ، NICB جستجوی راه حل هایی را برای کمک به اعضای خود و پیشرفت فناوری اجرای قانون پس از فاجعه ، شروع کرد و این منجر به ایجاد برنامه مرکز اطلاعات جغرافیایی شد که تصاویر هوایی با وضوح بالا را از Vexcel Imaging US، Inc. مجوز می دهد.

“پیشرفت های فنی در سال های اخیر بهبود یافته است ، و این امکان را به بیمه گذاران می دهد تا از فناوری های برش مانند لبه تصاویر با وضوح بالا که توسط GIC برای تقویت تشخیص کلاهبرداری و تسریع در تحقیقات کلاهبرداری استفاده شده استفاده کنند. برنامه GIC فقط نمونه دیگری از چگونگی استفاده از صنعت است. نوآوری برای کمک به مبارزه با کلاهبرداری در اثر فاجعه ، “گفت: مدیر عامل NICB جیم شویتزر.

گزارش تقلب: هر کس با اطلاعات مربوط به کلاهبرداری بیمه یا سرقت وسیله نقلیه می تواند آن را به صورت ناشناس با تماس با شماره تلفن 800.TEL.NICB (800.835.6422) یا ارسال یک گزارش فرم در وب سایت ما

درباره مرکز فهم جغرافیایی:

مأموریت مرکز اطلاعات جغرافیایی ارائه جامع ترین ، دقیق و به روزترین اطلاعات جغرافیایی در اختیار بیمه گذاران است. این کنسرسیوم صنعت بیمه تصاویر و تجزیه و تحلیل های مکانی را ارائه می دهد و منجر به تحقق آگاهی بیشتر می شود ، تصمیمات بهتر ادعا می کند ، کلاهبرداری را کاهش می دهد و سریعتر به فاجعه پاسخ می دهد. پایگاه عضو رو به رشد GIC شامل مسافران ، متودی ، مونیخ ، USAA ، Allstate ، شهروندان و بریتانیا است. برای یادگیری بیشتر مراجعه کنید www.geointel.org.

درباره دفتر ملی بحران بیمه ملی: دفتر مرکزی در دس Plaines ، Ill.، NICB پیشرو سازمان غیر انتفاعی کشور است که منحصراً به جلوگیری ، کشف و شکست کلاهبرداری بیمه و سرقت وسایل نقلیه از طریق تجزیه و تحلیل داده ها ، تحقیقات ، یادگیری و توسعه ، امور دولتی و امور عمومی اختصاص داده است. NICB توسط بیش از 1300 شرکت بیمه املاک و تلفات و سازمانهای خود بیمه شده پشتیبانی می شود. شرکت های عضو NICB نوشتند 496 میلیارد دلار در حق بیمه در سال 2018 یا بیش از 81 درصد از اموال / بیمه تلفات کشور. این شامل بیش از 92 درصد (254 میلیارد دلار) بیمه اتومبیل شخصی کشور. برای یادگیری بیشتر مراجعه کنید www.nicb.org.

آخرین مطالب را در صفحات اجتماعی ما دریافت کنید:
فیس بوک
توییتر
لینکدین
YouTube
اینستاگرام
اسنپ ​​چت
وبلاگ

SOURCE دفتر جرائم بیمه ملی

لینک های مربوطه

http://www.nicb.org


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید