رفتن به نوشته‌ها

دادگاه ها در سراسر کشور به راه حل های درجه تجاری CourtCall باز می گردند

لس آنجلس، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – در جایی که آزمایش های اولیه با Zoom و سیستم عامل های دیگر ثابت شده است که برای نیازها و جریان کار آنها مناسب نیست ، دادگاه ها در حال بازگشت و ارزیابی مجدد مزایای ارائه شده توسط CourtCall هستند.

گفت: “ما از دادگاه ها تماس گرفته و از طریق ایمیل دریافت می كنیم كه” ما آزادانه امتحان كردیم ، اما این برای ما مؤثر نیست. ” باب آلوارادومدیرعامل CourtCall. الوارادو ادامه داد: “ما جذب گزینه های رایگان ، یارانه دولتی یا کم هزینه – به ویژه در این زمان بحران” را درک می کنیم. “با این حال ، به عنوان قضات و مدیران دادگاه در حال ارزیابی مجدد خطرات ، ناراحتی ها و کارهای اضافی مرتبط با سایر سیستم عامل ها ، آنها به طور کامل از وسعت خدمات و سالها تجربه CourtCall قدردانی می کنند.”

دادگاه ها و متخصصان حقوقی انتخاب هایی دارند و با استفاده از صدا یا فیلم CourtCall ، داده ها فروخته نمی شوند ، بارگیری دستگاه مورد نیاز نیست ، تعدیل کنندگان و سایر ویژگی ها امنیت بیشتری را ارائه می دهند و پشتیبانی در دسترس است.

در حالی که دادگاهها برای از سرگیری فعالیتهای کامل یا جزئی آماده می شوند ، مکالمات به طور فزاینده ای شامل در نظر گرفتن خدمات سنتی CourtCall در دادگاه های مدنی ، خانوادگی و پروباتیا و پیشنهادات آن برای محاکمه از راه دور و شهادت از راه دور ، ترافیک از راه دور ، شنوایی های از راه دور سلامت روانی ، شنوایی های از راه دور نوجوانان و جرائم از راه دور می شوند. جلسات دادرسی با ارتباطات وکالت کامل با مشتری.

درباره شرکت

CourtCall در سال 1995 با هدف ایجاد جلوه های دادگاه از راه دور ساده ، قابل دسترسی و مقرون به صرفه برای همه طرفین تأسیس شده است و بیش از 6،000،000 نمایش از راه دور را تکمیل کرده است. با توجه به این هدف ، CourtCall سکوی ظهور از راه دور را ایجاد کرده و روشی سازمان یافته و داوطلبانه ایجاد کرده است که وکلا برای حضور در امور روزمره در امور مدنی ، خانوادگی ، کیفری ، مشروط ، ورشکستگی ، جبران خسارت کارگران و موارد دیگر از دفاتر ، خانه ها یا موارد دیگر استفاده کنند. مکانهای مناسب با استفاده از فن آوری های قابل اعتماد و کاربر پسند ، دادگاه ها و شرکت کنندگان از راه دور ارتباطات یکپارچه ای را در هنگام پرونده ها تجربه می کنند ، ضمن اینکه از صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجه بهره می برند. امروز ، CourtCall رهبر صنعت در تسهیل ظاهر دادگاه از راه دور در سراسر است ایالات متحده، کانادا و در سراسر جهان فن آوری ها همچنان گسترش می یابند ، به گونه ای که نمایش دادگاه از راه دور می تواند با خدمات تفسیری صدا ، فیلم و در صورت لزوم انجام شود

مخاطب

ادی لیو، مدیر ارشد عملیاتی
(888) 882-6878 ، اضافی. 856 یا [email protected]

تصاویر مرتبط

Courtcall-logo.png
آرم CourtCall
CourtCall ظاهر از راه دور. ساده شده.

SOURCE CourtCall

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید