رفتن به نوشته‌ها

Accedian، Solace و MobiledgeX Partner برای ارائه عملکرد مطمئن برای خدمات بعدی نسل 5G و IoT

مونترال، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – Accedian ، Solace و MobiledgeX امروز مشارکت خود را اعلام کردند که به سازمانهای پیشرو امکان می دهد محاسبات یک ستون اصلی را در استراتژی تحول دیجیتال خود انجام دهند. این مشارکت نیاز بازار حاد را برای زیرساخت های حاشیه رویداد مورد نیاز برای برنامه های مهم مأموریت که بر نتایج کسب و کار نیز متمرکز است ، برآورده می کند.

سازمان ها به برنامه هایی احتیاج دارند که بتوانند در سطح جهانی و پویا در شبکه ها و زیرساخت های بسیار توزیع شده قرار گیرند. توانایی انجام این کار به طور مداوم و قابل پیش بینی در میان ابرهای مختلف و شبکه های مختلف مخابراتی موبایل با بالاترین کیفیت عملکرد فوق العاده چالش برانگیز است.

از آنجا که ارائه دهندگان ارتباطات راه دور از راه دور ، سازمان های سازمانی و دولت ها از مزایای تحول دیجیتال استفاده می کنند ، CIO و CFO متفاوت فکر می کنند در مورد نحوه اندازه گیری و اطمینان از محیط های ترکیبی فناوری اطلاعات خود برای دستیابی به اهداف تحول دیجیتال خود. برنامه های کاربردی که به آنها متکی هستند باید در مقیاس جهانی توسعه داده شده و از آنها پشتیبانی شوند و شبکه های فدرال شده متقاطع متقابل ، دامنه متقاطع و متقابل را پشت سر بگذارند. فناوری های IoT ، 5G و edge نیز نسل جدیدی از برنامه هایی را که نیاز به شبکه ها و زیرساخت های فناوری اطلاعات دارند را در زمان واقعی ، مبتنی بر رویداد و پویا تسهیل می کنند.

“تحویل برنامه با پیچیدگی پردازش ابری توزیع شده (به عنوان مثال هسته ، لبه ، دسترسی) در سراسر شبکه هایی که این محیط های ابر و دنیای سریع در حال ظهور IoT را به هم وصل می کنند ، پیچیدگی دارد.” ریچارد پیازنتین، رئیس استراتژی و مدیر ارشد بازاریابی ، Accedian. “تا همین اواخر ، این چالش وجود داشت كه هیچ كاری از خدمات بالا و تضمین شده در حین رسیدگی به رویدادها وجود نداشته است. انتشار رویدادها در یك شبكه چند حامل كه شامل حوزه های قضایی و مرزها بوده است ، بدون هیچ گونه SLA از پایان تا انتها بهترین تلاش بوده است. ، یا ناشر به مشترک “

خوشبختانه با پیشرفت محاسبات cloud edge و اکوسیستمی که MobiledgeX با شرکای استراتژیک Accedian و Solace در حال ساختن است ، اکنون امکان اطمینان از اتصال مداوم داده و ارتباطات در این محیط های چالش برانگیز فراهم شده است. Solace در کارگزاران توزیع رویداد که انتشار رویدادها را به مشترکین ارائه می دهند ، کمک می کند و Accedian اندازه گیری های عملکرد شبکه و اطمینان از تحویل برنامه را در این محیط های ترکیبی ارائه می دهد. با هم ، شرکای مشکلی که CIO در سه حوزه اصلی با آن روبرو هستند را برطرف می کنند:

1- تأمین زیرساخت مطمئن برای تداوم جلسه سازمان یافته و حمل و نقل بین المللی: این مهم برای برنامه ها و خدمات ارتباطات سیار در زمینه های حمل و نقل خدمات اضطراری ، دفاع و تدارکات زنجیره تأمین بسیار مهم است.

2. افزایش توانایی اندازه گیری و مقیاس برنامه های کاربردی برای هدایت نتایج مالی و عملیاتی از طریق شبکه های ابری و ارتباطی

3. به دست آوردن دید و کنترل در مورد برنامه هایی که معیارهای مالی و عملیاتی را ارائه می دهند ، CIO ها را قادر می سازد تا سرمایه گذاری مجدد اقتصادی و گسترش نتایج سودآور از برنامه های برتر را انجام دهند.

پاول فیتزپاتریک ، رئیس ارشد توسعه مشاغل ، گفت: “دنیای نوظهور 5G تجربیات جدید و مدل های تجاری را فعال می کند. تحویل داده ها به برنامه ها به روشی قابل شنود و قابل شنود ، اساسی است که شرکتها بتوانند این فرصت و تحقق الزامات نظارتی نوظهور را درک کنند. آرامش

این شرکا با هم در حال ساختن پایه و اساس هستند تا سازمانهای سازمانی بتوانند خدمات شخصی سازی شده بیش از حد را به مشتریان خود ارائه دهند و از عملکردهای بسیار کارآمد ، تقاضای محور که از آنها پشتیبانی می کنند- با اطمینان و عملکردی مدیریتی که CIO می خواهند بهره مند شوند.

توضیح داد: “به شما گفته شده است كه كارفرمایان CF و CFO باید بین ابر و ارتباط برقرار شوند ، اما با Accedian و Solace ، دیگر این تجارت لازم نیست.” اریک برون، مدیر ارشد تجاری ، MobiledgeX. “نتایج موفقیت آمیز تحول دیجیتال باعث افزایش شبکه های فدرال شده با عملکرد مطمئن می شود.”

مخاطب:

مخاطب رسانه ای Accedian

جیمز کیم، ارتباطات SourceCode
پ: + 1- (415) -572-4890
ه: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/accedian/r/accedian–solace–and-mobiledgex-partner-to-deliver-assured-performance-for-next-generation-5g-and-i،c3089686

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع آکادمی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید