رفتن به نوشته‌ها

پیشتازترین بیوبنکهای جهان به شبکه جهانی شریک جهانی داده ها برای پیشبرد تحقیقات شخصی بهداشت شخصی بپیوندید

زوریخ و بوستون، 6 آوریل 2020 / PRNewswire / – BC Platforms ، یک رهبر جهانی در تهیه یک پلت فرم قدرتمند داده و فناوری برای مراقبت های بهداشتی شخصی ، امروز اعلام کرد که سه بیوبنك جدید پیشرو را به شبکه جهانی شریک جهانی داده خود ، BCRQUEST.com ، از جمله نسل اسكاتلند ، انگلیس ، بیالیستوك اضافه كرده است. Biobank ، لهستان، و Biobank Graz اتریش. پلت فرم BCRQUEST.com یک راه حل ساده برای محققان است تا ضمن پیگیری کامل قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی داده های جهانی و محلی ، به محققان دسترسی پیدا کنند. این بستر و چارچوب پشتیبان آن همکاری بین مؤسسات داروسازی ، بهداشت و درمان و محققان دانشگاهی را قادر می سازد تا بینشهای ارزشمند و پیشبرد تحقیقات پزشکی ایجاد کنند.

افزودن این سه بیوبنك جدید و با كیفیت بالا تقریباً شبکه BCRQUEST.com را به ارمغان می آورد 3.5 متر سوابق بهداشت و درمان بیمار را از نزدیک به ده کشور موافقت کرد آمریکای شمالی و اروپا. Bialystok Biobank بر روی نمونه‌های بالینی سرطان و به طور خاص بر روی نشانگرهای جدید برای تشخیص زودرس و همچنین شخصی سازی سرطان از سرطان مبتنی بر اختلالات ژنتیکی-مولکولی متمرکز است. Biobank Graz با داشتن 20 میلیون نمونه بافت ، خون و DNA از بیش از 1.2 میلیون بیمار یکی از بزرگترین بانکهای بیواری جهان است. نسل اسکاتلند یک همگروهی مبتنی بر جمعیت است که برای بررسی عوامل ژنتیکی و محیطی سلامت طراحی شده است.

دکتر کریستین گالی ، COO ، Biobank Graz ، دانشگاه علوم پزشکی گراس ، اتریش، اظهار داشت ، “ما از همکاری با Platforms BC برای به اشتراک گذاشتن ایمن داده های خود به نفع بیماران بدون به خطر انداختن هرگونه مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی ، خوشحال هستیم. ما تحت تأثیر پلتفرم BCRQUEST.com و توانایی آن در تجزیه و تحلیل ، ادغام و به اشتراک گذاری داده ها در به روشی ایمن و مطابق با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی اروپا (GDPR) برای حمایت از محققان در تولید داروهای شخصی سازی شده. “

Tero Silvolaمدیر عامل شرکت BC Platforms گفت: “ما خوشحالیم که با این بیوبک های معتبر همکاری می کنیم تا داده های باکیفیت آنها را از طریق BCRQUEST.com در دسترس محققان قرار دهیم. ما معتقدیم شبکه به سرعت در حال رشد ما یک سرمایه بی نظیر و ارزشمند برای محققان و صنعت ، با توجه به تمرکز بسیار زیاد ما روی داده های ژنتیکی و بالینی. این پیشرفت باعث می شود تا خدمات درمانی شخصی به سود بیماران ، سیستم های مراقبت های بهداشتی و تحقیقات بهبود یابد. ”

درباره بسترهای نرم افزاری BC

BC Platforms یک رهبر جهانی در ارائه یک پلت فرم قدرتمند کشف و تجزیه و تحلیل داده ها و همچنین راه حل های علوم داده برای مراقبت های بهداشتی شخصی است. پلت فرم کشف و تجزیه و تحلیل داده های ژنومی با عملکرد بالا ، ادغام داده انعطاف پذیر ، تجزیه و تحلیل امن و تفسیر اطلاعات مولکولی و بالینی را امکان پذیر می کند. این شرکت برای تهیه داده های گروهی ژنومی و کلینیکی برای تحقیقات و توسعه دارویی و پزشکی ، یک شبکه جهانی جهانی شریک BCRQUEST.com تهیه و پشتیبانی کرده است. چشم انداز BC Platforms ، ایجاد بسترهای نرم افزاری تحلیلی پیشرو در جهان برای مراقبت های بهداشتی و صنعت تا سال 2020 ، دسترسی به داده ها و نمونه های بالینی ژنومی و بالینی از بیش از 5 میلیون موضوع است که از طریق شبکه جهانی همکاران داده فراهم شده است.

این شرکت در سال 1997 توسط spinoff پروژه MIT Whitehead تاسیس شد ، این شرکت دارای میراث علمی قوی است که بیش از 20 سال کار در همکاری نزدیک با شبکه ای از محققان ، توسعه دهندگان ، تولید کنندگان و فروشندگان برجسته دارد. BC Platforms دارای عملیات جهانی با دفتر مرکزی آن در زوریخ، سوییس، تحقیق و توسعه در اسپو ، فنلاند، و فروش و بازاریابی در لندن، بوستون، ونکوور و اخیراً در سنگاپور. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.bcplatforms.com مراجعه کنید یا ما را در توییترBCPlatforms دنبال کنید.

درباره Bialystok Biobank

Biobank در دانشگاه علوم پزشکی بیالیستوک به عنوان یک نهاد منحصر به فرد که با توجه به رویه های سخت به جمع آوری مواد بیولوژیکی بیمار اختصاص دارد ، خدمت می کند. Biobank MUB با چندین کلینیک همکاری می کند که هسته ای برای ایجاد شبکه گسترده نمونه های باکیفیت و داده های معتبر ایجاد می کند. تبادل جهانی دانش با Indivumed GmbH ، Inc Indivumed Inc. و BBMRI-ERIC نتایج بهتری را از طریق پیشرفت ، تجربه ، کنترل کیفیت و اطمینان حاصل می کند. تیم ما اختصاص داده شده است تا نمونه هایی را که برآورده با الزامات مطالعات چشمگیر پرتوان است ، جمع آوری کند.

در باره Biobank Graz اتریش

Biobank Graz با میلیون ها نمونه از نمونه های بافت ، خون و DNA یکی از بزرگترین بانکهای بیواری جهان است. Biobank Graz در دانشگاه علوم پزشکی واقع است گراز که در اتریش و 20 میلیون نمونه از حدود 1.2 میلیون نفر را ذخیره می کند. این بیوبانک دارای مجموعه های مبتنی بر جمعیت و مبتنی بر بیماری است. محققان از سراسر جهان می توانند از طریق همکاری های تحقیقاتی به این نمونه ها دسترسی پیدا کنند. بیوبانک یک سازمان غیرانتفاعی دولتی است. بودجه بی بی بانک از طریق بخش دولتی و برنامه های عمومی مانند Horizon2020 تأمین می شود.

درباره نسل اسکاتلند

نسل اسکاتلند یک گروه کوهورت مبتنی بر جمعیت و خانواده است که به منظور بررسی عوامل ژنتیکی و عوامل محیطی بهداشت طراحی شده است ، در حال حاضر 24000 بزرگسال در 7000 گروه خانوادگی تشکیل شده است. شرکت کنندگان به سؤالات مفصل در مورد تاریخچه پزشکی ، آموزش ، مهارتهای تفکر ، سلامت روان ، شغل ، شیوه زندگی و عادات خود پاسخ دادند ، رضایت خود را برای مطالعات ژنتیکی ، پیوند با سوابق پزشکی NHS و ارتباط مجدد آنها برای پیگیری مطالعات ارائه دادند.

داده های موجود شامل اطلاعات دموگرافیک ، داده های بستری در بیمارستان شامل کدهای ICD ، نسخه ها ، آزمایش خون معمول ، صفات اندازه گیری شده در ابتدا ، مانند فشار خون ، BMI و FEV1 ، و داده های ژنتیکی خلاصه است.

اطلاعات تماس:

Katja Stout
ارتباطات Scius
[email protected]

SOURCE BC سیستم عامل

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید