رفتن به نوشته‌ها

موفقیت کانال Zift در میان بحران COVID

JERSEY CITY ، N.J. و پارک TRIANGLE تحقیق ، N.C و OXFORD ، انگلیس، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – مدیریت کانال سازمانی رهبر راه حل های Zift بسته بحران COVID-19 که شامل یک درگاه توسعه دهنده جدید (DevZone) است ، یک بسته مراقبت جامع برای مشتریان و سازندگان B2B خود را ارائه می دهد. ارائه خدمات (ZiftLABS) پادکست متمرکز بر کانال (ChannelChatterLIVE) ، آموزش مشتری مجازی ، ارتباط با شریک زندگی ، و برنامه کانال های بررسی سلامت.

“رهبران کانال به دنبال راه های جدیدی برای سرعت بخشیدن به رشد ، مشارکت شرکا و مدیران کانال ماهر در این زمان دشوار هستند و Zift در حال ارائه یک بسته مراقبت کامل کانال برای کمک به آنها است.” گوردون راپکین، مدیر عامل شرکت Zift Solutions.

گسترش سیستمها و ارتباط سیستم های تجاری
اول ، یک پورتال توسعه دهندگان با نام تجاری جدید ، Zift DevZone است ، یک برنامه جامع و مقصد با یک رابط کاربری آسان برای توسعه دهندگان برای اتصال برنامه ها ، داده ها و intel در اکوسیستم کانال خود. هم اکنون کارکنان فناوری اطلاعات و توسعه دهندگان می توانند برنامه هایی را برای مکمل سازی ایجاد کنند Ziftone و سیستمهای موجود را با ZiftONE با جریان و اقدامات داده دو طرفه ادغام کنید. Zift DevZone شامل راهنمایی های دقیقی از نحوه راهنمایی ، کد نمونه ، تخته های آزمایش و موارد دیگر برای ادغام یکپارچه سیستم ها و زیرساخت های ایجاد شده با ZiftONE است.

برای کسانی که ممکن است منابع در دسترس نباشند اما هنوز می خواهند ZiftONE را در سیستم های تجاری خود ادغام کنند ، ZiftLABS هم اکنون برای کمک به آنها در دسترس است. تیم ZiftLABS مستقیماً با معماران و توسعه دهندگان شما برای طراحی ، اصلاح و استقرار سکوی ZiftONE همکاری خواهد کرد تا یک تجربه شریک سفارشی و یکپارچه سازی یکپارچه با سیستم ها و برنامه های سازمانی تأسیس شده ارائه دهد.

از این زمان برای آموزش استفاده کنید
Zift یک توپ را خاموش کرد اجلاس آموزش مجازی از طریق آن کانال مرکز تعالی این هفته ، با مجموعه ای از جلسات آموزش زنده و در صورت تقاضا از طرف کارشناسان کانال ، از جمله لاز گونزالز. تمام جلسات برای مشتریان فعلی Zift بدون هیچ هزینه ای باز است و به بهترین شیوه هایی که رهبران کانال می توانند از آن استفاده کنند ، استفاده کرده اند ، از جمله دیجیتال مارکتینگ بهترین 10 روش برتر. ادیسه بازاریابی 2020: یک رویکرد مدرن به موفقیت در بازاریابی از طریق و با موفقیت. و یک رویکرد داربست برای توسعه شرکای خود. بین دیگران.

وی گفت: “در حالی که ما در شرایط جوی فعلی نمی توانیم از لحاظ جسمی با مشتریان یا شرکای آنها ارتباط برقرار کنیم ، ما می خواستیم به آنها دسترسی پیدا کنیم و یک آغوش مجازی به آنها ارائه دهیم ، راه های جدیدی را که اکنون می توانند برای ارزیابی و تقویت سلامت و رفاه در اختیارشان قرار دهند ، در اختیار آنها قرار داده است. از برنامه های کانال و خط لوله آنها ، “گفت: گونزالز ، مدیر ارشد استراتژی Zift Solutions. برای این منظور ، Zift’s تیم نامزدی کانال پیشنهاد می کند از طریق برنامه شتابگیرنده مشارکت در کانال که می تواند درگیر شدن و کمک به ساخت خط لوله باشد ، مستقیماً به 10 شرکای برتر تأمین کننده دسترسی پیدا کند.

بهبود سلامتی و خوش بینی برنامه های CHANNEL
Zift همچنین از طریق پادکست جدید خود می تواند رهبران کانال را به اشتراک بگذارد و بینش متخصصی را به اشتراک بگذارد ، ChannelChatterLIVE، که به اخبار صنعت ، بهترین شیوه ها و دیدگاه های جدید مربوط به فروش کانال ، بازاریابی و متخصصان عملیات شیرجه می زند. گوردون راپکین و لاز گونزالز اخیراً تأثیر COVID-19 در کانال و ویژگی های اپیزود این هفته را بررسی کرده است کریستا فولر صحبت در مورد ایجاد یک خط لوله فروش سالم.

برای سازمان های کانال علاقه مند به ارزیابی سلامتی و رفاه برنامه و خط لوله کانال خود ، Zift یک کانال عمیق “بررسی سلامت” ارائه می دهد ، که شامل یک ابزار ارزیابی خود گزارش دهی و خلاصه عملکرد اجرایی است. بررسی سلامت به تهیه کنندگان کمک می کند تا توانایی های خود را ارزیابی کرده و شکاف هایی را در استراتژی های کانال و اجرای آنها تشخیص دهند. خلاصه عملکرد اجرایی یک برنامه اقدام دقیق برای بهبود ارائه می کند. علاقه مندان به کانال “بررسی سلامت” می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تعالی کانال Zift تماس بگیرید.

درباره راه حل های Zift
Zift رهبر مدیریت کانال سازمانی است که همزمان با مردم ، فرآیندها و سازمانهای فناوری برای موفقیت کانال ها تلاش می کند. ZiftONE با خودکارسازی بازاریابی ، فروش و فرآیندهای عملیاتی – و یکپارچه سازی یکپارچه با سیستم ها و زیرساخت های مستقر ، بهره وری و سودآوری برنامه شریک کانال را افزایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید www.ziftolutions.com، از طریق گفتگو بپیوندید کانال پچ پچ و ما را در توییتر دنبال کنید zift.

SOURCE Zift راه حل

لینک های مربوطه

http://www.ziftolutions.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید