رفتن به نوشته‌ها

پینتک برای راه اندازی مرکز نوآوری در اتخاذ اتوماسیون فرایند روباتیک در بازار مالی به دستان غول های فناوری بین المللی می پیوندد

پیاده کردن، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – Pintec Technology Holdings Ltd. (“Pintec” ؛ NASDAQ: PT) ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه راه حل های fintech ، امروز اعلام کرد تأسیس از یک مرکز نوآوری در شانگهای ترویج تصویب اتوماسیون فرایند رباتیک (HDP) در موسسات مالی. پینتک برای کمک به مؤسسات مالی برای تحول دیجیتالی با حزب عدالت و توسعه با چندین غول حزب جمهوری اسلامی مانند اتوماسیون در هر کجا و منشور آبی همکاری خواهد کرد. اخیراً ، پینتک کمک کرده است با استقرار یک سیستم ՀՀԿ برای بورس سهام هنگ کنگ (HKEX) برای کمک به آنها در تحقق اتوماسیون فرایند در منابع انسانی ، امور مالی و سایر کارهای اداری.

فرصت گسترده بازار برای استفاده از حزب عدالت و توسعه در زمینه مالی

حزب جمهوری اسلامی یک برنامه کاربردی است که با منطق کسب و کار و ورودی های ساختار یافته و با هدف خودکار سازی فرایندهای تجاری اداره می شود. با استفاده از ابزارهای ՀՀԿ ، یک شرکت می تواند نرم افزار یا “ربات” را برای پیاده سازی و تفسیر برنامه های کاربردی برای پردازش فراوان کارهای تکراری و مبتنی بر قانون پیکربندی کند. حزب جمهوری اسلامی را می توان در بخش های مختلفی از جمله امور مالی و مالیاتی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، مدیریت ریسک ، خدمات مشتری ، IT ، منابع انسانی استفاده کرد که بسیاری از صنایع مهم مانند امور مالی ، اینترنت ، آموزش ، تولید را شامل می شود.، و غیره.

بر اساس گزارش در مورد فناوری ربات و اتوماسیون عملکردی: ترکیبی از قدرت و ماشین انسان منتشر شده توسط EY در فوریه 2019، ترکیب PD و AI رشد انفجاری را در صنعت مالی به همراه خواهد داشت. مؤسسات مالی مانند بانک ، شرکت اوراق بهادار و شرکت بیمه به سطح بالایی از اطلاع رسانی رسیده اند که اتخاذ فناوری ՀՀԿ نسبت به سایر صنایع آسانتر است. در حال حاضر ، بسیاری از موسسات مالی بزرگ در زمینه های اعتباری ، بیمه ای و مدیریت ثروت از ابزارهای کاربردی ՀՀԿ استفاده می کنند ، که فرآیندهای کلیدی عملیاتی از جمله KYC ، پردازش وام ، اجرای معاملات ، پردازش حساب ، حسابرسی ، خدمات مشتری ، منابع انسانی را پوشش می دهد.

با توسعه فن آوری های هوش مصنوعی ، ترکیبی از PD و AI قادر به اتوماسیون فرایند پایان به مرحله بدون در نظر گرفتن محیط سیستم فعلی است ، که می تواند به شدت کارایی خدمات مالی را بهبود ببخشد.

نقاط قوت قابل توجه پینتک برای تسهیل کاربرد حزب عدالت و توسعه در زمینه مالی

پینتک با ارائه دهندگان بزرگ خدمات بین المللی از قبیل اتوماسیون هر کجا و منشور آبی روابط همکاری برقرار کرده است. با استفاده از محصولات بالغ خود برای ترکیب با تواناییهای قدرتمند پینتک در توسعه فناوری هوش مصنوعی و درک عمیق از تجارت مالی ، شرکت Pintec پشتیبانی فنی تکنیکی کامپونیا را در مشاوره سیستم ، استقرار ، اجرای و کسب مجوز به مشتریان مالی ارائه می دهد.

“توسعه حزب عدالت و توسعه وارد مرحله شده است ‘AI+ کرد بعد از گذشت بیش از ده سال از توسعه. از یک طرف ، هوش مصنوعی مرز برنامه کاربردی را گسترش می دهد. از طرف دیگر ، در مقایسه با سایر سیستمهای اتوماسیون اداری ، به بهینه سازی کامل فرآیند نیاز دارد. با استفاده از فن آوری های هوش مصنوعی ، می تواند نقاط درد موجود در فرایند اتوماسیون را برطرف کند. به عنوان مثال ، ՀՀԿ می تواند با استفاده از فناوری تشخیص تصویر ، به طور خودکار داده های جمعی غیرساختمان را وارد و تجزیه و تحلیل کند تا راندمان کل فرایند را به طور عمیق بهبود ببخشد. ” ویکتور لیرئیس Enablement Technology Pintec گفت: “ما در سیستم های وام دیجیتال و مدیریت ثروت ما از فناوری های هوش مصنوعی استفاده می کنیم. ما تجربیات زیادی را در خدمت به موسسات مالی جمع کرده ایم و همچنان تجربه خود را به سیستم فعلی جمهوری اسلامی آورده ایم تا توسعه iRPA. “

علاوه بر این ، پینتک تجربه عملیاتی عمیق را از طریق همکاری های مختلف دراز مدت با مؤسسات مختلف مالی و تجاری جمع کرده است. از آنجایی که مهمترین کلید استقرار سیستم ՀՀԿ ، تجزیه و تحلیل هر یک از فرایندهای تجاری و طراحی یک برنامه استقرار معقول است ، تجربه عملی غنی پینتک به طور قابل توجهی کارایی سیستم ՀՀԿ را بهبود می بخشد.

در سال های اخیر ، پینتک سرمایه گذاری در خدمات زیرساخت های مالی را تقویت کرده است. در سال 2019 ، Pintec یک شرکت fintech استرالیایی InfraRisk را به دست آورد. شرکت توسعه داده شده به ارزش اعتباری Maximizer (CVX) ، یک ابزار خودکار برای مدیریت فرایند اعتباری. این سیستم در خدمت بسیاری از موسسات مالی بین المللی از جمله بانک ملی استرالیا ، تویوتا دارایی و جودو بانک بوده است که مزیت های پینتک را در قابلیت های فن آوری پیشرفته بسیار تقویت کرده است.

وی گفت: “در حالی که با وضعیت پیچیده و در حال تغییر وضعیت اقتصادی و تأثیر COVID-19 روبرو هستیم ، مؤسسات مالی خواستار افزایش درآمد و کاهش هزینه ها از طریق بهینه سازی فرآیندهای تجاری و منابع انسانی برای بهبود بهره وری عملیاتی و قابلیت های مقاومت در برابر ریسک هستند.” ویکتور لی، “سیستم ՀՀԿ دارای ویژگیهای سرمایه گذاری کم ، دوره ساخت کوتاه مدت و غیرتهاجمی است که انتظار می رود بطور گسترده توسط موسسات مالی مورد استفاده قرار گیرد.”

درباره پینتک

Pintec یک پیشرو در ارائه راه حل های fintech است. پینتک با مأموریت خود در “قدرت آینده مالی” ، پیشبرد خدمات مالی را با ارائه راه حل های fintech سفارشی و مدولار برای شرکای مالی و تجاری خود ، از جمله راه حل های تأمین مالی نقطه فروش ، راه حل های وام اقساطی شخصی ، راه حل های وام اقساطی تجاری ، راه حل های مدیریت ثروت و راه حل های بیمه. این شرکت یک مدل سرویس منحصر به فرد SaaS Plus را اجرا می کند. علاوه بر بستر خدمات پیشرو صنعت SaaS ، Pintec مجموعه کاملی از راه حلهای ارزش افزوده را نیز برای مشتریان خود ارائه می دهد ، از جمله پشتیبانی تصمیم گیری ، تقویت ترافیک ، عملیات مشترک و خدمات مشاوره ای. پینتک با تعدادی از شرکای تجاری و اقتصادی همکاری داشته است ، از جمله اما محدود به Xiaomi ، Qunar ، Ctrip ، China Telecom BestPay ، Vip.com ، اوراق بهادار Minsheng ، اوراق بهادار شرقی ، Yunnan Trust ، اوراق بهادار Guoyuan ، Bank of نانجینگ، کرانه باختری شرق، شرکت سرمایه گذاری و تضمین ملی چین ، منابع مالی فولرتون. بر 25 اکتبر 2018، پینتک با نماد “PT” به طور رسمی در بازار جهانی Nasdaq با معاملات سهام سپرده گذاری آمریکایی قرار گرفت.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.Pintec.com مراجعه کنید

منبع Pintec

لینک های مربوطه

http://www.Pintec.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید