رفتن به نوشته‌ها

Medit اعتبار مدیریت ISO / IEC 27001 را برای مدیریت امنیت اطلاعات خود دریافت می کند

SEOUL ، کره جنوبی ، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – Medit ، ارائه دهنده جهانی راه حل های اسکن سه بعدی برای کلینیک ها و آزمایشگاه های دندانپزشکی ، اعتبار خود را برای مدیریت امنیت اطلاعات ISO / IEC 27001 اعلام کرده است. مشاغل مطابق با این استاندارد باید الزامات سختگیرانه در مورد خطرات و کنترلهای امنیتی اطلاعات را رعایت کنند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای امنیت اطلاعات برآورده و از طریق آن برآورده می شوند سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS).

اسکنرهای سه بعدی Medit ، از جمله اسکنر داخل دهانی i500 ، در Medit Link ، یک پلت فرم مدیریت گردش کار آنلاین دندانپزشکی با ذخیره سازی یکپارچه ابر مرتبط هستند. Medit Link به کاربران امکان ایجاد موارد دندانپزشکی و ذخیره اطلاعات بیمار ، اسکن داده ها ، جزئیات درمان و سفارش اطلاعات با جزئیات پرداخت را می دهد.

اعتبارنامه ISO / IEC 27001 تضمین می کند که راه حل نرم افزاری Medit بالاترین استانداردهای امنیتی را رعایت می کند و تمام داده های آپلود شده در ابر ایمن است ، تا زمانی که این استاندارد شامل کدهای عمل برای خدمات در cloud و همچنین الزامات مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) اتحادیه اروپا. از این رو می توان به کاربران اطمینان داد که این سیستم عامل با توجه به حفاظت از اطلاعات با خیال راحت و قابل اطمینان کار می کند.

“ما مفتخریم که جزء اولین ارائه دهندگان راه حل های اسکن دندان برای اخذ اعتبارنامه ISO / IEC 27001 هستیم. Medit محافظت از داده ها را بسیار جدی می گیرد تا اطمینان حاصل کند که کاربران ما دارایی های اطلاعاتی خود را ایمن و ایمن نگه دارند. هر زمان ، “اعلام می کند جیسونگ چویمدیر امنیت اطلاعات در Medit.

ISO / IEC 27001 یک استاندارد بین المللی است که توسط سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) و کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) منتشر شده است.

درباره Medit Corp

Medit ارائه دهنده ی جهانی راه حل های اندازه گیری سه بعدی برای کلینیک ها و آزمایشگاه های دندانپزشکی ، از جمله اسکنر داخل دهانی ، مبتنی بر فناوری پیشرفته و ثبت شده خود است. این شرکت همچنین در حال تهیه راهکارهای بسترهای نرم افزاری برای دندانپزشکی دیجیتال برای پشتیبانی از گردش کار مشترک است. علاوه بر این ، خط Solutionix با اسکنرهای سه بعدی و نرم افزاری به بازار صنعتی عرضه می کند. هدف این شرکت ارائه فناوری نوآورانه و با بالاترین کیفیت محصولات برای اطمینان از رشد متقابل برای همه شرکا است.

Medit از زمان تأسیس در سال 2000 در سئول کره جنوبی مستقر شده است. این شرکت همچنین نمایندگانی دارد که در قاره آمریکا و آمریکا مستقر هستند اروپاو دارای شبکه جهانی توزیع در بیش از 70 کشور جهان است.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1076877/Medit_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

https://www.medit.com/

منبع مدیتیشن

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید