رفتن به نوشته‌ها

Woolpert خریداری Geosystems Leica اضافی TerrainMapper ، پهنای باند Geospatial را گسترش می دهد

دنور، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – Woolpert امروز اعلام کرد که چهارمین Leica Geosystems TerrainMapper خود ، یک سنسور لیدر هوایی با حالت خطی را برای حمایت از رشد زمینی این شرکت در سراسر جهان خریداری کرده است. وولپر داده های هوایی ، زمینی و حمام سنجی و همچنین داده های صوتی را برای پروژه هایی که از برنامه های نقشه برداری ملی و ساحلی گرفته تا طراحی جاده گرفته تا کاهش سوانح است ، جمع آوری می کند.

وولپر بیش از 15 سنسور و ناوگان بیش از ده هواپیما را در اختیار دارد و کار می کند و به آزمایش سیستم های جدید لیدر در سطح فدرال کمک می کند. Woolpert مدیر خرید هوایی جوناس سووبودا گفت Leica Geosystems TerrainMapper داده های لید را در ارتفاعات بسیار بالاتر ، در زمین های پیچیده و متغیر جمع آوری می کند.

سووبودا گفت: “TerrainMapper باعث افزایش راندمان و در نتیجه چگالی بیشتر از طریق ضربان پالس بالاتر ، قدرت لیزر بالاتر و فناوری بیهوده می شود.” “این مجموعه نسبت به قبل از زمان کمتری طول می کشد ، و دوربین ما را قادر می سازد تا بتوانیم با آسودگی بیشتری جمع آوری داده ها را انجام دهیم. این پیشرفت ها یک مزیت اضافه برای مشتریان و بنابراین برای ما بسیار با ارزش است.”

Woolpert معاون رئیس جمهور و رهبر بخش Geospatial جوزف سپپی سرمایه گذاری مداوم این شرکت در فن آوری های اثبات شده مانند Leica TerrainMapper ، که به رشد استراتژیک کمک می کند ، ستود.

سپپی گفت: “ما از سال 1989 با Leica Geosystems کار کردیم و ما از این رابطه اطمینان داریم که اطمینان حاصل کنیم که به طور مداوم ارزش و کیفیت پیشرو در صنعت را به مشتریان خود ارائه می دهیم.”

درباره Woolpert
Woolpert متعهد است به یک چشم انداز مبدل شود که به معماری برتر ، مهندسی ، جغرافیایی (AEG) و یک شرکت مشاوره استراتژیک تبدیل شود و یکی از بهترین شرکتهای جهان باشد. این بینشی است که ما ده ها سال در حال تنظیم دقیق آن بودیم. این تصمیمات و سرمایه گذاری های ما را راهنمایی می کند ، راه حل های بهینه را به مشتریان ارائه می دهد و به کارمندان ما فرصت های بی نظیری را ارائه می دهد. وولپرت به عنوان مکانی عالی برای کار توسط کارمندان شناخته شده و سریعترین شرکت AEG در آمریکا است. وولپر با بیش از یک قرن تجربه ، نزدیک به 1000 کارمند و 30 دفتر ، از مشتریان نظامی ، خصوصی ، فدرال و ایالات متحده در سراسر کشور و سراسر جهان پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت woolpert.com مراجعه کرده و از طریق لینکدین با ما در ارتباط باشید ، توییتر، فیس بوک و اینستاگرام.

مخاطب: جیل کلی، 937-531-1258 ، [email protected]

منبع Woolpert

لینک های مربوطه

http://www.woolpert.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید