رفتن به نوشته‌ها

بنیاد الگوراند برنامه 250 میلیون کمک مالی ALGO را اجرا می کند

به سه گیرنده اولیه به عنوان بخشی از برنامه کمک هزینه ، بیش از 6 میلیون جایزه اهدا شده است

SINGAPORE ، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – بنیاد الگوراند ، سازمانی با محوریت مشارکت ، آموزش و تسهیل جامعه شما برای ایجاد اقتصادی بدون مرز و بدون موانع مبتنی بر فناوری های عمومی و غیرمتمرکز blockchain ، امروز خبر از آغاز برنامه اعطای نشانه 250 میلیون نفری Algo (ALGO) خود داد. این برنامه جامع بین المللی چند ساله ، بودجه ای را برای پروژه های توسعه برنامه برای پشتیبانی از زیرساخت ها ، برنامه های کاربردی کاربر نهایی و نوآوری تحقیق در blockchain الگوراند فراهم می کند.

به عنوان بخشی از این برنامه ، 250 میلیون SOMETHES (تقریباً 50 میلیون دلار آمریکا با نرخ ارز فعلی) در چهار دسته اصلی به پژوهشگران واجد شرایط تحویل داده می شود: تحقیقات خلاقانه ، ابزار توسعه و زیرساخت های مربوط به blockchain الگورند ، مطالعات موردی برای برنامه های غیر متمرکز (dApps) بر اساس blockchain الگوراند و ابتکارات آموزشی و جامعه توسعه یابد. مطالعات مورد احتمالی می تواند شامل امور مالی غیر متمرکز (DeFi) ، پرداخت ها ، مبادلات دارایی ، ادغام رسانه های اجتماعی ، زنجیره تأمین ، احراز هویت حق چاپ و تبدیل دارایی به نشانه ها باشد.

وی گفت: “ما خوشحالیم از اعلام برنامه 250 میلیون کمک هزینه ALGO ، که برای پشتیبانی از نوآوری برای کمک به گسترش اکوسیستم الگوراند طراحی شده است ، خبر می دهیم.” Fangfang چنمدیر عملیات بنیاد الگوراند. “ما اعتقاد داریم که یک blockchain خالص ، غیر مجاز و اثبات Stake (PoS) که از رویکرد متن باز استفاده می کند ، برای تحقق چشم انداز یک اقتصاد بدون مرز بسیار مهم است. به عنوان بخشی از آن بنیاد الگوراند با چشم انداز برای فعال کردن یک جامعه توسعه گسترده تر و فعال تر blockchain ، متعهد به پشتیبانی از آن جامعه است و ضمن بررسی فرصت های نوآوری که در اکوسیستم blockchain الگورند وجود دارد. “

گیرندگان اولیه این برنامه شامل سه پروژه است:

  • Bloq – ارائه دهنده زیرساخت های چند بانده ای که گره ها و API ها را به همراه سایر شبکه های بزرگ تهیه می کند.
  • PureStake AlgoSigner – افزونه مرورگر منبع باز که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا عملکردهای Algorand را به برنامه های خود اضافه کنند ، در حالی که به کاربران امکان می دهد کنترل کلیدهای خود را حفظ کنند.
  • دامنه: یک بستر توسعه برای حذف پیچیدگی های توسعه dApps بر اساس blockchain الگورند و امکان ایجاد آینده سازمان های غیر متمرکز غیر مستقل (DAO) ، مبادلات غیرمتمرکز و بسیاری از برنامه های دیگر طراحی شده است. DeFi در الگوراند.

وی گفت: “داشتن ابزارهای توسعه آسان و عملی برای ادامه گسترش دسترسی به شبکه الگورند ضروری است.” دری یومدیر عامل شرکت PureStake. “ما خوشحالیم که برای دریافت این کمک هزینه توسط بنیاد الگورند انتخاب شده است که به ما امکان می دهد موانع موجود بین نشانه ها ، توسعه دهندگان برنامه ها و خود شبکه blockchain را برداریم.”

وی گفت: “برنامه اعطای کمک مالی Fundación Algorand از جمله برنامه های متمرکز در بین برنامه هایی است که وجود دارد ، و ما معتقدیم که این امر در تسریع در پذیرش بستر الگوراند ضروری خواهد بود.” کریس سوونوربنیانگذار Reach “ما از مشارکت و پیشبرد دیدگاه خود در مورد توسعه مایع DApp مایعات خوشحال هستیم.”

یکی از معیارهای اصلی در فرآیند انتخاب ، تأثیر مثبتی است که پروژه ها در کل جامعه الگورند و در اکوسیستم به طور کلی خواهند داشت. معیارهای دیگر کیفیت ارائه ، قدرت فنی یا دانشگاهی پیشنهاد ، فرصت رشد و تعهد تیمی است که پروژه ها را ارائه می دهد.

بنیاد الگوراند ارزیابی اولیه پروژه ها را انجام می دهد. در آینده ، بنیاد الگوراند قصد دارد یک برنامه کمک مالی آزاد را در اختیارتان بگذارد ، که به جامعه عمومی این امکان را می دهد تا رای دهند که کدام پروژه ها باید کمک هزینه دریافت کنند.

در راستای حمایت از شرکت کنندگان در برنامه اعطای کمک هزینه ، پورتال روابط توسعه دهنده پیشرفت هایی از جمله آموزش های جدید ، راه حل ها و منابع را در بر گرفته است تا توسعه در الگورند ساده تر و در دسترس تر باشد.

پروژه های علاقمند به دریافت بودجه می توانند آن را در اینجا درخواست کنند: https://algorand.foundation

درباره بنیاد الگوراند

بنیاد الگوراند یک سازمان غیر انتفاعی است که چشم انداز آن اقتصادی بدون مرز و موانع مبتنی بر فناوری blockchain عمومی و غیرمتمرکز است. این بنیاد با همکاری شرکت الگورند ، پروتکل الگوراند را تهیه کرده است که ابتدا توسط پیشگامان رمزنگاری و برنده جایزه تورینگ ، سیلویو میکالی ، به عنوان سنگ بنای دستیابی به این هدف طراحی شده است. این بنیاد در نظر دارد طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را بر اساس این پروتکل توسط یک جامعه جدید و گسترده تر از توسعه دهندگان طیف گسترده ایجاد کند. بنیاد در نظر دارد با استفاده از الگوریتم اجماع آزمون مشارکت خالص ، این نوآوری را به روشی پایدار و سازگار با محیط زیست تسهیل کند.

برای اطلاعات بیشتر به https://algorand.foundation/ مراجعه کنید

تماس با رسانه: آناستازیا گولووینا، [email protected]

پیوندهای مرتبط

https://algorand.foundation

منبع بنیاد الگوراند

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید