رفتن به نوشته‌ها

طرح های “تحول دیجیتالی” سازمانی براساس تحقیقات جدید خلاقانه از Transforma Insights به شدت در جاه طلبی کمبود دارند.

بیشتر سازمانها نسبت به استقرار نسبتاً ایمن که صرفاً یا عمدتاً صرفه جویی در صرفه جویی در بهره وری ساده متمرکز هستند ، مردد هستند. به نظر می رسد بیش از 70٪ پروژه ها تأثیر قابل توجهی در بهره وری فرآیند دارند. در مقابل ، کمتر از 30٪ تأثیر قابل توجهی در محصولات و خدمات سازمان دارند و تقریبا 10٪ به طور بالقوه برای کل صنعت مختل هستند.

علاوه بر این ایده که شرکتها آن را ایمن بازی می کنند ، فقط 24٪ پروژه ها را می توان “ماموریت مهم” طبقه بندی کرد ، اگرچه این رقم برای اتوماسیون فرآیند رباتیک (ՀՀԿ) به 68٪ افزایش می یابد ، که عموماً بالغ ترین و به خوبی درک شده است. فن آوری ها

با توجه به تمرکز بر بردهای آسان ، جای تعجب نیست که تأکید عموماً روی اعزام هایی است که سریع برای استقرار و بازپرداخت به آنها تعلق می گیرد. به طور متوسط ​​پروژه ها 12 ماه طول می کشد ، و بازپرداخت نیز در 20 ماه انجام می شود ، گرچه برخی از مسافت های دور از خانه نیز وجود دارد. حزب کمتری برای استقرار کندتر است ، این نشان دهنده این واقعیت است که از آن بیشتر استفاده می شود ، و PLM برای تولید بازپرداخت کندتر عمل می کند ، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

این مطالعه همچنین سه معیار پیچیدگی پیاده سازی ها را مورد بررسی قرار داده است: عملکردی (یعنی پروژه چقدر پیچیده است) ، ذینفعان (یعنی تعداد ذینفعان داخلی و خارجی در یک پروژه) و مقیاس جغرافیایی (یعنی چند کشور در آن مستقر شده اند) . هیچ خانواده ای از فناوری واحد به طور معمول در بیش از یک گروه پیچیده نیستند. این بدان معناست که پیچیدگی در یک منطقه ظرفیت پذیرش پیچیدگی در هر منطقه را محدود می کند.

برخی از خانواده های فن آوری (از جمله سیستم های رباتیک خودمختار) بیشتر به راه حل های تولیدی داده می شوند. برخی دیگر نیاز به درجه بالایی از سفارشی سازی دارند (از جمله توزیع کننده لجر) که بلوغ خریداران و فروشندگان را منعکس می کند.

جیم موریش، شریک موسس شرکت Transforma Insights اظهار داشت: “نکته جالب توجه ادامه بی نقصی تقریباً در تمام بخش های فناوری است که ما بررسی می کنیم. به استثنای محترم از اتوماسیون فرآیند Robotic ، هر دسته دیگر از استقرارهایی که در سمت ایمن بازی کردن وجود دارد ، رنج می برند. البته ، در گرفتن میوه های کم آویز ارزش زیادی وجود دارد ، اما ما باید در بسیاری از این خانواده های فناوری به ویژه اینترنت اشیاء از آن مرحله گذشتیم. فقدان جاه طلبی دلالت بر این دارد که هنوز پتانسیل های بیشتری وجود ندارد.

این مطالعه بر اساس تجزیه و تحلیل توسط Transforma Insights صدها طرح تحول دیجیتال در سراسر جهان انجام شده است. تیم تحلیلگران خبره با هدف درک بهتر روندهای غالب استقرار فناوری و به کار بردن بهترین روش ، اجرای آن را در برابر 250 ویژگی راه حل کالیبره کردند.

مت هاتون با اظهارنظر درباره این تحقیق ، شریک مؤسس در Transforma Insights گفت: “این جامع ترین طبقه بندی و تجزیه و تحلیل تحولات جدید فن آوری در دنیای واقعی است که ما تاکنون مشاهده کرده ایم. یک چیز فرضیه این است که سازمان ها چگونه AI ، IoT ، ՀՀԿ و سایر فناوری ها را به کار می گیرند ، اما حفر کردن عمیق دیگر دقیقاً بدانید که چه اتفاقی افتاده است. نتایج قابل توجه است. “

درباره تحقیقات ما

تجزیه و تحلیل ما از استقرار در دنیای واقعی ، یک پایگاه داده بی نظیر از پیاده سازی های فناوری را ارائه می دهد ، که از طریق بهترین پایگاه داده و انتخاب فروشنده از طریق پایگاه داده ما در اینجا قابل دسترسی است: https://transformainsights.com/research/database.

همچنین به ما امکان می دهد مقایسه ای را با مقایسه ویژگی های استقرار و انگیزه ها بین فن آوری های مختلف انتقال دیجیتال انجام دهیم. تمرکز این گزارش است.

این گزارش شامل تجزیه و تحلیل ده نفر از دوازده خانواده فناوری ما: هوش مصنوعی ، سیستم های رباتیک خودمختار ، به اشتراک گذاری داده ها ، لجن توزیع شده ، رابط ماشین انسان ، ارتباط بیش از حد ، اینترنت اشیاء ، مدیریت چرخه عمر محصول و اتوماسیون فرآیند رباتیک است.

تجزیه و تحلیل مطالعات موردی هر خانواده فناوری را می توان در گزارشات بینش فناوری موجود در https://transformainsights.com/research/reports یافت.

درباره Transforma Insights

Transforma Insights یک شرکت تحقیقاتی پیشرو است که در دنیای تحول دیجیتال (DX) متمرکز است. ما با هدایت تحلیلگران صنعت فن آوری فصلی ، مشاوره ، توصیه و ابزار پشتیبانی از تصمیم گیری را برای سازمانهایی ارائه می دهیم که بدانند چگونه فناوری های جدید بازارهایی را که در آن فعالیت می کنند تغییر خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Transforma Insights ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید transformainsights.com یا با ما تماس بگیرید [email protected]. ما را در توییتر دنبال کنید: transformatweet.

SOURCE Transforma Insights


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید